Starševski čvek

KAJ NAREDITI ? SOSEDIN DIM MI GRE V STANOVANJE

Default avatar
KAJ NAREDITI ? SOSEDA POD MANO KADI IN MI ONESNAŽUEJ CELO STANOVANJE . SEM JO PROSILA , ČE KADI NA BALKONU , NE NA KUHINJSKEM OKNU POD MANO , PA NOČE UPOŠTEVAT . NISEM LASTNICA STANOVANJA , MI JE REKLA , NE MOREM NIČ .

KAJ NAREDITI ? PO TEJ VROČINI MORAM IMETI ZAPRTO OKNO OD KUHINJE , VSE ME BOLI OD NJENEGA KAJENJA , PLJUČA , GLAVA , VSE . STANJE JE OBUPNO . ALI LAHKO KAJ DAM NA OKNO , DA NJEN DIM NE GRE SKOZI MOJE OKNO ?
Default avatar
Kak ste nekateri bogi...res...???
Pa hudiča saj njen dim ne gre direktno na tvoje okno, vmes se že malo razkadi...Da bi te od tega glava pa pluča bolela....
Mislim da te glava in pluča bolijo od žlehnobe !!!
Default avatar
Ne maram cigaretnega dima, ampak tole je pa pretiravanje. Tut, če bi kadila na tvojem oknu, ne bi šel dim v stanovanje. Razen, če me kakšne cevi speljane direktno v tvojo kuhinjo in v njih izdihava dim.
Default avatar
DIM GRE NOTER , NO !! SOSEDI SO PRIČA !!! SO REKLI , NAJ JI POVEM !
Default avatar
jaz sem kadilec...
razumte, da nekadilci, takoj zavohajo dim, če ga je čist mal, če se vmes že razkadi, ga vseen zavohajo
valda, da jih mot, če ga nemarajo...
avtorica, poskusi s sosedo še enkrat govorit...drugač, pa bo že drug teden slabše vreme, pa boš lahk okna zaprla...vem, ni to to...
Default avatar
svašta222 je napisal/a:
:)
Default avatar
Greš k zdravniku, ker te vse boli? Spokaš iz fleta? Prej pa še njej poveš, zakaj odhajaš.
Saj to je pa res čez vse meje...babše kar takole kadi pod tvojim oknom!

DVOJINA JE ZAKON!
Default avatar
S kom naj pa jaz govorim, ker me motijo avtomobilski izpuhi ? (slabo,...)
Default avatar
Resno vam priporočam, da stopite do prvega odvetnika in mu situacijo poveste. Odvetnik bo gospe napisal pismo z opozorilom, da se vzdrži emisij, ki prekomerno motijo druge sosede (dejali ste, da imate ostale sosede za priče). Po izkušnjah tako pismo odvetnika navadno zaleže, naslednji korak je vložitev tožbe zaradi motenja.

Stopite k odvetniku, morda vam bo napisal zastonj (s tako zadevo se ne zamudi veliko). Jaz sem to že večkrat pro bono storil za stranke, ko je šlo za medsosedsko motenje. Vedno do sedaj je zaleglo.

Lep pozdrav.
Default avatar
svašta222 je napisal/a:
Tole ne bo držalo. Enako je pri nas, spodnja soseda oba kadita na balkonu (24/7) in dim pride tudi v moje stanovanje, najhuje je zvečer in ponoči. Ne moreš pa nič. razen da zapreš vrata in okna, če te res tako moti.

P.S. Pa ni tako zelo moteče, draga avtorica, bi rekla, da pri tebi deluje tudi psiha.

P.S1: Velike črke pomenijo, da se nečloveško dereš, zato bi mogoče drugič vklopila Caps Lokse,
ker tudi to pisanje z velikimi črkami je moteče (mogoče še bolj, kot sosedov dim).
Default avatar
DINO HVALA , KER RAZUMEŠ !! VSE ME BOLI OD DIMA ; BLOK JE MAJHEN , OKNA SO BLIZU , KAKO NAJ REČEM NO ....

MENE ŽE VSE BOLI !! POČUTIM SE MOČNO OŠKODOVANO , GRE SE ZA MOJE ZDRAVJE , A SOSEDA JE BREZ MILOSTI !! KAJ BI BILO , DA IMAM OTROKE IN DA BI VDIHOVALI TA DIM ?? TO SE SIGURNO PO BLOKIH DOGAJA !!!

KADILCI OGROŽAJO ZDRAVJE IN ŽIVLJENJA NEKADILCEV IN SVOJA !!
Default avatar
Tudi jaz kuham, a me moti smrad iz tujih kuhinj.

Zadnjič je nekdo svoj zažgan in po vonju sodeč ni mogel biti najbolj okusen golaž zračil navznoter v blok, namesto ven iz njega.

Grozljivo!

Mi je šlo na bruhanje, tako da se mi je skoraj želodec z vsemi ostalimi pripetimi organi dvignil visoko v požiralnik. To je šele trpljenje! Je pritiskalo tudi na pljuča, veš!
Default avatar
SOSEDA POD MANO KADI je napisal/a:
Še dobro da paranoja ni nalezljiva :)))))) je pa zagotovo okolici moteča, tako da tudi ti ogrožaš notranji mir (beri: dušno zdravje) drugih in sebe!

P.S. PA SKINI TE SVOJE JEBENE CAPSLOCKE BEMTI!
Default avatar
KADILCI OGROŽAJO ZDRAVJE IN ŽIVLJENJA NEKADILCEV
Default avatar
popravljam
Default avatar
daj nehaj no boga reva... ko tvoje otroke zastrupljajo izpušni plini oz jih zastrupljaš sama z hrano, ki ni niti hrana več, je pa vse v redu? Se strinjam, da zna biti moteče tale dim, samo, ne zganjaj panike no
Default avatar
KADILCI OGROŽAJO ZDRAVJE IN ŽIVLJENJA NEKADILCEV je napisal/a:
Da bi ti razfukalo že to tvojo betico blesavo!
Default avatar
KADILCI OGROŽAJO ZDRAVJE IN ŽIVLJENJA NEKADILCEV
Default avatar
kadilcem je potrebno stopiti na prste ; za naše in njihovo zdravje
Default avatar
tebi pa malo razširiti možgane, za tvoje lastno zdravje