Forum.Over.Net

Starševski čvek

Prosim, lahko še meni katera pogleda v karte

Default avatar

Chuchi

Včeraj sem objavila vprašanje pa je nekam izginilo :( Vem, da danes ni nič zastonj, ampak želela sem prositi kakšno dobro dušo, če bi bila tako dobra, da bi še zame pogledala, kaj me čaka glede ljubezni in službe v prihodnosti.. Kako mi kaj kaže? Lepo lepo prosim in hvala
Default avatar

ciganka

Odprle so se mi karte:

Preteklost:
uradnik-imela si opravke z uradno osebo, osebo v uniformi
ljubosumnost-bojiš se izgube, premalo zaupaš vase

sedanjost:
sporočilo-prejela boš/si neko novico, lahko je v zvezi z ljubosumjem ali pa z novo vezo, morda poroko

prihodnost:
poroka-pred teboj je prelomno obdobje, čaka te pot povezana z drugimi ljudmi, morda te čaka celo prava poroka
tat-v prihodnosti te čaka izguba, v kolikor se ne boš zavarovala pred slabimi ljudmi, pomembno pa je seveda tudi, da ne bežiš pred realnostjo

,
Default avatar

chuchi

Res res najlepša hvala..Malo sem sicer povezala z dogajanjem v mojem življenju, ampak kaj bi iz vsega tega lahko potegnila kakšen zaključek v smislu ali bom končno spoznala nekoga za zvezo in ali se bo končno našla služba, ki bo "mene vredna"..upam, da nisem prezahtevna :)
Default avatar

ciganka

Poglej karte prihodnosti!

Poroka in tat....torej, za partnerja in za vezo se boš morala zelo boriti, ker imaš povsod v bližini ljudi, ki ti to lahko vzamejo, boriti se moraš za službo in za partnerja; poroka ni izključena, vendar se pazi zlobnih ljudi!
Vsekakor pa partner bo, služba tudi!
Default avatar

ciganka

Evo, sem pogledala še enkrat, čeprav to drugače ne počnem.

Bom skrajšala:
Za seboj imaš nesrečno ljubezen, trenutno v sebi nosiš veliko izgubo, v prihodnosti se moraš otresti vpliva starejšega moškega, ki ima velik vpliv nate, pomembno je da odločitve sprejmeš hitro in na koncu te čaka sreča-sreča je zadnja karta ki se mi je odprla, torej DA, vse se bo uredilo!
Default avatar

pa dragi moji

a vi to resno verjamete...mislim, men je nerodno ko tole berem.
Default avatar

ciganka

Ljubica draga, tako pokažejo karte, koliko pa ti verjameš v to je pa tvoja stvar.

Naj ti ne bo nerodno, ker zaradi radovednosti bereš poste, ki te ne zanimajo!;)
Default avatar

pa dragi moji

:)

kako lahko napoveš prihodnost po virtuali?

kam vržeš karte?

sej človeka sploh ne poznaš?

ne štekam, pa da me je..š.
Default avatar

fanikka

Mene pa zanima, katere številke bodo jutri izžrebane na lotu.
Default avatar

sanja72

ciganka jaz pa ti verjamem
zato, bbi lepo pšrosila, če še zame mal pokukaš
zanima me, če se bo v prihodnosti finančno stanje popravilo
oz zanima me ma sploh..kaj dogaja
hvala lepa
Default avatar

chuchi

Ciganka, hvala!
Vsem ostalim v vednost pa, da tisto, kar je bilo na začetku napisano prav lahko povežem z nekaterimi dogodki v mojem življenju, tako da tudi nekako razumem na kaj se nanašajo stvari.
Default avatar

vprašanje za Chuchi

me zanima...si mela partnerja in sta se razšla pred 7 tedni, 7 meseci? Ali pa pred 5 tedni, 5 meseci - za tajming nisem glih stručko :))
meni kaže, da se on vrača k tebi...da bosta spet skupaj

vso srečo in javiiiii!
Default avatar

pejt kuhat

vprašanje za Chuchi je napisal/a:

butasto:)))
Default avatar

ciganka

sanja72 je napisal/a:
bom kratka:
za prihodnost ti kaže veselje z otroci(si v kratkem rodila?), denar bo prišel s strani starejše osebe, mogoče boš dedovala.
Default avatar

ciganka se men?

prosim prosim, se men: zdravje - se bo ugotovilo kaj mi je in a se bo izboljsalo. Ljubezen - a bom nasla koga da mi ne bo dolgcajt na stara leta? za sluzbo pa ni treba, tist pa sama iscem.
Default avatar

tristana

Bi lepo prosila, če lahko še meni katera pogleda v karte.

Zanima me ljubezen in služba. Slednjo sicer imam, a me zanima, če mi bodo podaljšali pogodbo ali ne.

Najlepša hvala :)
Default avatar

sanja72

ciganka, ker si se potrudila zame, naj ti poven, da otroke obožujem
in da je hčerka noseča..komi čakam da rodi
drugače, pa imam res nekaj na sodišču...
Default avatar

ciganka

ciganka se men? je napisal/a:
preteklost:v preteklosti te zaznamujeta denar in starejši moški,

sedanjost: sedanjost te povezuje z ljudmi v uniformi - uradni opravki-zdravniški pregledi

prihodnost:želiš si nekaj, kar ni v skladu z resničnimi možnostmi, tej želji se raje odreci,
ljudem ne zaupaj preveč
Default avatar

ciganka

tristana je napisal/a:
ljubezen:
karte mi trenutno kažejo predvsem telesno ljubezen, tukaj čustev ni, si v obdobju razmišljanja, oseba moškega spola ni iskrena do tebe, to obdobje se zaključi, obetajo se velike spremembe in na koncu se je odprla karta trdnosti, stabilnosti in velike sreče.

služba:
na kratko: ne pričakuj preveč, pazi se starejše negativne ženske, ki ti želi škodovati
Default avatar

ciganka

sanja72 je napisal/a:

hahaha, me veseli, da je tako.

Odprle so se mi res samo karte sreče, otrok, veselja...:))same lepe karte

srečno!