Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Objava PREDNOSTNE LISTE UPRAVIČENCEV za neprofitna stanovanja v MOL

Objava PREDNOSTNE LISTE UPRAVIČENCEV za neprofitna stanovanja v MOL

A mogoče kdo ve…
bo prednostna lista objavljena ob polnoči danes ali kasneje zjutraj?

Na ljubljana.si je že objavljena. 🙂 🙂 mi smo že nazdravl 😀

kje je pa seznam upravičencev?? ne najdem..

Banda hudičeva, spet več kot 3/4 ćefurjade ciganske. Še malo, pa bomo izumrli.

čakate na neprofitna stanovanja ? Mi smo svojega morali zgradili pa sami . Ni pošteno!!!!

lahko kdo prosim posreduje link? na naslovni strani ne najdem 🙁

http://www.ljubljana.si/si/mol/razpisi-razgrnitve-objave/73795/detail.html

Ja kaj 3/4? 9/10 pa res 😀

no evo ni čudno ,da ste tolk nestrpni ,ker so vedno drugi krivi ker kdo ni dobil.
Prevladali pa itak bodo tako na tiho Kitajci.Še kolcal se ti bo po ićih !

jeeeeeeeeees dobila sam stan wjuuuuuuuuhuuu

Bravo mirzeta! Koliko bodova ? i mi smo dobili!! Ćestitkeeee! Pozzzz

Jaz nisem nič fehtala in nič dobila od te države, me pa pogreje tole naseljevanje ćefurjade, ki ne znajo in se nočejo prilagoditi niti govorno, niti mentalno v NAŠO državo, ampak samo jokajo in se delajo revčke, v resnici so pa ena sama ciganarija s kitajci vred in pokasirajo vse, kar bi pripadalo nam!!
Pika, amen……

p.s. Priznam pa, da niso vsi taki.

Ja, večinoma muslimani, kakor vidim.

In kaj vam to pove? Da je Slovenija ena nacionalistična država, kjer imajo ljudje druge narodnosti kaj malo možnosti za uspeh in se večinoma valjajo po dnu socialne lestvice.

Moj znanec na spisku. Že lani je bil, ampak letos je pa dobil stanovanje. Se vozi okoli z eno leto starim avtom, katerega vrednost je malo čez 20.000 evrov. Toliko o tem. Aja, drugače je pa Slovenec. Mi pa ni jasno, po kakšnih kriterijih tole gre, da imaš lahko tak avto in dobiš neprofitno stanovanje.

Je verjetno dobil na B-listi z lastno udeležbo, kjer je pogoj “dober” dohodek.

Nimam nič proti nikomur, sam ta lista res zgleda, kot da se gre za neprofitna stanovanja v Sarajevu ;))

evo slovenska foušija .AVTO vtakni si ga nekam .Tip je pač dobil ! se žreš, a ne
mogoče pa je pisan na fotra,sestro,soseda pa v končni fazi kaj te briga
pritoži se ,če te tolk žre ,ti bo takoj jasno ZAKAJ je dobil

Zakaj se meni ne odpre? 🙁

Možno, da je velik naval na stran.

Ne, mu nisem fovš, ampak tole vse financiramo mi, ki plačujemo davke in zame je goljufija, če imajo tisti, ki se jim pomaga, boljše avtomobile od tistih, ki jim pomagajo.

Daj povej priimek, ti bom jaz pogledala.

sem se poročila z bolj bogatim slovenčkom tako,da ne rabim tega

al pa če je več srbov

Da če pogooglaš večino moških dobitnikov z smešnimi priimki imajo d.o.o in s.p. je in to na A-listi kjer je pogoj da ne presegaš določen dohodek, ki je btw zelo majhen( odvisno od št. oseb). Kako je to možno?

Cvek iz računovodstva. S.p. ji še posebno, do neke mere tudi lastniki d.o.o. lahko brez težav črpajo denar iz podjetja in prikazujejo zelo majhen dobiček ali celo izgubo. In če imaš prikazane 500 € plače, si takoj na A-listi. Brez problema.

je bilo pri neki gradbeni firmi (ne mali, ampak veliki- šla v stečaj): delavci so se prijavljali na stanovanja, službena, ki so ga potem odkupili. In kdo je bil na prednostni listi? Neslovenci, ki še slovensko niso znali govoriti,v Slovenci so pa dobili odgovor, da oni si pa že lahko kako pomagajo saj imajo starše v bližini (v Sloveniji). S tem , da je kak tujec dobil stanovanje, čeprav je imel družino
v svoji bivši jugorepubliki, ne v Slo. Domačini so imeli pa družino, pa prav tako niso dobili stanovanje.
Tako, da je pri tem podeljevanju stanovanj isto, najprej tujci, potem pa domači
Meni pa ne morejo dat ( DRžava) enga usranga gradbenega dovoljenja, pa gradim na svojem zraven ostalih stavb v enih hribih. Jezna do konca. Tle pa en sam sprašuje, če je lista že znana, da pride do stanovanja. Joj, pobral me bo od nepravičnosti, ker enim ni treba nič drugega naredit kot priti v Slovenijo in jambrat ene 10 let, pa dobi stanovanje; eni pa prosimo, da bi tudi nam vsaj dali dovoljenje za gradnjo, da bi ostal v domačem kraju, to pa ne!!!
Pa mejte ta stanovanja; mogoče vas bodo kmal vrgl ven, v Ljublan so hitri, če ne plačujete.

New Report

Close