Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novodobni starši so za popi*dit!

Novodobni starši so za popi*dit!

http://www.dnevnik.si/novice/kronika/1042471757

Pa to ni res.
Nalašč sta ga zaklenila v prtljažnik, da ga na zadnjem sedežu ne bi videli mimoidoči! 🙁
Predlagam, da še njiju zaklenejo za kakšnih 7 ur. Skupaj. Pa brez zraka.

Se popolnoma strinjam. To je tako, če so ljudje neodgovorni in nezreli in imajo otroke. Takšni ljudje nikoli ne bi smeli imeti “dovoljenja” za otroke.

Ne moreš verjet, da je kaj takega sploh mogoče. Ne, to ni odraz nezrelosti in neodgovornosti, ampak zavesten egoizem, sadizem in idiotizem skupaj.
Pa po mojem še ta pravi idioti, ki imajo IQ 50 vejo, da se dojenčka ne sme zapret v prtljažnik. :((

ubogi mali srček je vsaj pri rejnikih, pri nas lahko en od otrok staršem zaradi neodgovornosti umre, pa jim ostalih ne vzamejo, a ne?

Novodobni starši? Si zmešana al kaj? Ti veš, kaj so v “starih časih” počeli z otroci???!!!

To so idiotski starši, to so debilni starši, to so ljudje, ki si ne zaslužijo imena starši, ne pa NOVODOBNI STARŠI.

To je pa zato, ker ima otrok otroka (18 letna mamica). Katastrofa.

novodobni starši delajo ravno obratno, to sta samo nepopisno neumna starša

saj že na sliki izgledata bolj zaostalo:

[img]http://www.imperfectparent.com/topics/images/2011/09/2011_09_09_trunk.jpg[/img]

sem gledala včeraj intervju na RTL. To se je zgodilo aprila. Otroka je CSD dal direktno v rejo. Sedaj so jima odobrili stike enkrat ali dvakrat tedensko, glede na to kako se bo otrok odzval. A na stike bosta morala počakati do sodne obravnave. Prav tako imata malo možnosti, da dobita otroka nazaj,

ja no kaj se pa čudite no,svašta !

ni rečeno, jaz sm imela sina pri 19-ih pa na kraj pameti mi ne pade da bi to naredila…. kaj tisti na hrvaškem čehi ki so pustili otroka v avtu na soncu,niso bili 18-letniki!!!

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Spet gluposti… Jaz sem imela otroka pri 19-ih, skoraj 20-ih letih… Pa kaj takega mi še zdaleč ni prišlo na pamet. Da ne bi omenjala kaj vse pogruntajo ene dosti starejše mamice… Starost ne bo nikoli dokazovala zrelosti nekoga.

New Report

Close