Najdi forum

Zivjijo!

Zadnc sva se s kolegco neki pogovarjale glede glasbe, ki nas je kao zaznamovala v obdobju pubertete…….glasba s katero smo odrascali
A obstaja pri vas kaksna skupina, album, pesem, ki kao najbl opise vas life, vaso rast v puberteti, glasba s katero ste odrascali????????

dark lotus: juggalo familly

A morm povedat?!??! =))))

nova
Uredništvo priporoča

Ja Blondy, moras!:)

Hm tukaj bi se verjetno odlocila za album: No need to argue, in se en album pred tem everybody else ….skupina: Cranberries.
Ampak je pa to tezko dolocit.
Vsem lep dan!!

čuj veš kak je! jaz sem bol pozno začel odraščat, in zdaj sem v tem, ko mi glazba veliko pomeni, in s tem tudi me nakaže pred drugimi, kak sem, kak se počutim, vse. res sm se vživel v eno skupino, ki mi je res najbolša, in se ne naveličam. sej poznate linkin park. to je muzika zame. sem mal obupan pa to, pa ravno zraven paše, ful mi je fajn.
lp

METALLICA – JUMP IN THE FIRE EP (mensezdi da je tako uradni naslov CDja)

Gor so bli komadi – Blitzkrieg, Jump in the Fire, Creeping Death, Seek&Destroy, pa mogoče še Hit the Lights… tak rare CD je bil meneszdi – to je blo 10 let nazaj ne spomnem se več dobr, CDja pa nimam več =)

S tem CDjem sem začel pri 10ih letih metal poslušat :)…. to ni lih pubrteta… zaradi Metallice sem potem pri 15 začel el. kitaro igrat…

VEELIIIIK vpliv name pa je mel komad – Children of Bodom – Deadnight warrior in njihov drugi album HATEBREEDER….

Sicer pa najbrž noben tega sploh ne pozna.

Skratka, odraščal sem ob metalu, sladkih in surovih električnih kitarah, hitrih ritmih….

U bistvu res tisti začetek pubertete (13-15) zaznamovan z boybendi…smeh :)) Sploh Caught In The Act pa te fore, hehehe…jao jao jao :)) No pol ko se je pa začel noret in žurat pa komerciala-dance…izpostavla bi Gigi D’Agostina…L’Amour Toujours in La Passion…Pa pol se spomnim ko je ravno takrat vn prišel Eiffel 65 – Blue, pa Miranda – Vamos a la playa….To so bli časi ko se nam je dogajal :)))

Ja, Gostek, pa poznamo, ampak bolj po sili razmer… moja sestra nas dan za dnem razveseljuje s tem. :))
No, pa moram priznat da je bolje to, kot pa da bi poslušala kakšne pocukrane Game Over.

Jaz sem pa odraščala z Bon Jovi. Kakšna revolucija je bila to med sošolkami v OŠ! Takrat sta se povsod vrtela Jason in Kylie, mene je pa sestrična, ki je par let starejša, seznanila s “ta pravo” musko. So me sošolke označile za heavy metalko, haha. Pa sem kmalu še njih okužila. 🙂
Bon Jovije še zdaj rada poslušam, ampak ta stare komade. Teli ta novi so pa že preveč lajnasti, je fantom zgleda že malo zmanjkalo idej.

V začetku pubertete (nekje do 14 leta) sem poslušal rap (Vanila Ice, MC Hammer…). Potem, že ob koncu osnovne šole, pa me je vrglo na stari rock (The Beatles predvsem). Ampak to se v stilu oblačenja ni manifestiralo, jaz sem ostal še naprej zvest svojemu street-gang stilu, ki ga občasno furam še danes.

Bomo se tudi mi podpisali pod tole. Pa še ostali “pravi” komadi iz 80-tih.

Lp, Mišek

Mišek, ti si fan glasbe iz 80. Bruce Springsteen ti je vredu?

Hy Spider

Enkraten je … ob njegovih hitih, še posebej pa Brilliant Disguise. Uff, kakšna muska je bla to … zdaj pa večina :((

Drž se

Jaz obožujem 80’s glam – Bon Jovi, Warrant, RATT, Whitesnake, Cinderella, Poison, Motley Crue, Twisted Sister, Stryper,… palme, roza kitare, pajkice, bele hightopke, spevni chorusi :))))) ZAKONNN

Samo nisem pa odrastu ob tem – kork sprašuje topic – te zadeve poslušam šele zadnje recimo 2 leti…

Nc hudga … važen je da si naš :)))

Definitivno me je v puberteti zaznamovala Tina Turner in še danes se najdem v njeni glasbi in besedilih, pa Phil Collins mi je tud ful pri srcu.

lp

tiste cvilece zenske sem poslusala:) whitney, mariah, celine:)

Ty

Prva kaseta je bila Madonnina “Like a prayer”, z sestrično sva dobili prva walkmana za darilo in si na ekskurziji v LJ v Maximarketu kupili isti kaseti, ki sva jih nonstop vrteli, sam še za baterije sva fehtali…nonstop sva si brundali Madonnine pesmi in druga drugo spraševali pri kateri pesmi je katera, hehe. To je bilo doživetje, kot če bi na loteriji dobili.:-)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close