Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena lahkotna tema

ena lahkotna tema

Vaš 1 avto in spomini nanj?:)

Jaz se imela “pejeka”, ki mi ga je polomil tovornjak ko se je parkiral in mojega spregledal na parkirišču, bilo je pred 18 leti in lepi spomini so mi ostali nanj, saj me nikoli ni pustil na cedilu.
Ja najbolj zanimivo je pa to, da sem v njem vozila otroka z vso dodatno opremo(voziček, torba, včasih še hojica in igrače)in je bilo dovolj prostora še za dva sopotnika brez problema:)))))
Lep dan vsem:))

Pri nama je bila katrca.
Sem se na začetku zelo težko privadila , da jo je v ovinkih kar zanašalo – nagnilo…..
Sva šla pa z njo tudi na poročno potovanje……..pa ne na Sejšele ali Maldive, jasno , tako kot se hodi v današnjem času ampak kar lepo na hrvaško obalo.
Ej, ampak res , kača, to je meni še sedaj uganka , kako smo lahko s stoenkami in fički šli na morje , celo taborit , zdaj pa je ponavadi pri pakiranju celo enoprostorc premalo , mora biti za dodatek še strešni kovček. Res, časi so se zelo spremenili.

Moder fičko, pred 22 leti. Po 10 mesecih ga je v večni pokoj pospremil (zdaj ex) mož, ko je imel bližnje srečanje s prometnim znakom na pločniku.

Kaj pa je “pejek”?

Yugec, zjeban do konca ampak prišel je pa povsod….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...


V ljubljanskem koncu mu rečejo ( no, so mu rekli) bolhca, na štajerskem koncu je to pičipoki. Pravilno rečeno je to poljski fiat.

ej, a to je tisti yugo 45, ko si rekel, da takega izživljanja ne bi prenesel noben dannašnji avto?

Dej, malce se razpiši o njem, plis….

Yugo 45, ko pa sem imela otroka je bilo treba zamenjat za petko, ki je imela zadaj vrata. Ma kaka klima, še gretje ni delalo kot bi moralo.

ej, a yugo je uredu funkcioniral? Kolk se je kej kvaru?
kaki pa je bil (barva in podobno)

http://sl.wikipedia.org/wiki/Zastava_126_PGL

:))drugi avto je bil jugo, vsi ki so takrat imeli katrce so bili pravi gospodje:)))

Jaz sem si šele pri 34 letih kupila prvi svoj avto, ampak je bil iz kategorije katrc in yugotov, 17 let stara rdeča nissan micra, 500€ sem dala zanjo, in me je 4 leta povsod pripeljala, niti ene okvare, edino guma mi je enkrat počila, pa olje smo menjavali. Super je bila 🙂

http://avto.over.net/testi/renault_r4_gtl/ to pa sedaj mladina misli o katrci 🙂

New Report

Close