Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjsko stanovanje

Sanjsko stanovanje

Tole bi pa kupila
http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?detail=5527394

Vedno sem si želela nekaj takšnega

Kdo si lahkoprivošči kaj takega? Bi rekla, da MONovci že ne

pa, kupi, kaj čakaš?

uf hladno stanovanje, čeprav terasa je krasna pa jakuzi in savna na terasi se tudi sliši odlično

Ja, izgleda krasno, jaz bi edino tisto zebro ven vrgla, pa mrbit en kanček preveč rostfreja za moj okus. Sicer pa res lepo stanovanje.

--------------------------------------------------------------------------------- Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen

Kupi še en filter za zrak. Tam gor bo zaznati vse vonjave avtomobilske pločevine.

Ampak je pa res lepo stanovanje.

Jaz bi ga imela, praznega, ne tako opremljenega in ne s tako kopalnico.

Meni to ni ravno sanjsko. Sredi mesta, v bloku, oprema pa deluje zelo hladno. Stanovanje deluje hladno, sterilno, nikakor toplo,domače. Oprema mi sploh ni všeč, tudi ne tista zebrina koža na tleh, pa še ene take na stolih… Razgled je na sosednje stolpnice, tu ni nič sanjskega. Sploh pa ne za tak denar. Mislim, da bo še zelooooo dolgo naprodaj.

Pa kaj si ti normalna za stanovanje v 4 nadstropju pa še v mestu,lepo te prosim nikoli nebi dala toliko,za hišo ja,za to ceno bi dobila hišo na podeželju z bazenom,savno,jacuzzijem in še zemljo okrog hiše,pa še sama bi bila gospodar ne pa tle ker je cel blok.

micka

Saj je super opremljeno; prav lepo izgleda v kakem prospektu, v salonu … živela pa v tako opremljenem ne bi. V stanovanju se mora videti, da tam nekdo dejansko živi.

Všeč so mi veliki prostori, ampak oprema pa žal ne, čeprav verjamem, da je vse zelo kvalitetno in drago. Vse v temno rjavi barvi … dolgočasno. Da o funkciolanlnosti (pucanju) ne govorim. Takoj, ko sonce not posveti, se vidi vsak prahec. 🙂

Doma imamo zelo podobna tla, tudi temno pohištvo in kavč v dnevni, ampak sva vsakemu prostoru dodala nekaj barve (npr. 1 stena, blazine, fronte na omarah).

Točno to je prišlo meni na misel: tako hladnega prostora pa še ne! Mi deluje bolj kot razstavni prostor in ne kot “topel” dom. Čeprav fotografije so dobre za v kakšno revijo 🙂

Še dobro, da imamo vsi drugačne okuse in da si takega luksuza (vsaj glede na ceno) ne moremo privoščiti 😉

Ni po mojem okusu

Dobro si si o izbrala 🙂 Zdaj samo še držimo pesti za sedmico ali kako?

Ostali pa: vsak ima svoje sanje.

🙂 evo, tudi mene je zebra zmotila.

Živi in pusti živeti

Pismo rosno, eni nočemo hiše na kmetih, razumeš? Mi tudi tole stanovanje ni všeč. Bi pa si s tem denarjem raje kot hišo na kmetih kupila stanovanje v Ljubljani. Samo ne na tej lokaciji in ne tako bordelsko opremljeno.

Sem se že oglasila na NLB za en kreditek …

Sem se že oglasila na NLB za en kreditek …[/quote]

Upam, da s Simono Dimic, ker drugače zna bit obrok kar visok…

lokacija mi je ok, urban stil tudi, ampak oprema katastrofa. Imam rada minimalistično, ampak tole ……..ni dom. Pa še rjave barve ne maram 🙁

Oprema ni po mojem okusu. Najbolj všeč mi je terasa. Sicer se ga ne bi branila, a opremila bi ga pač po svoje.

Sem se že oglasila na NLB za en kreditek …[/quote]

Upam, da s Simono Dimic, ker drugače zna bit obrok kar visok…[/quote]

To ravno ne, mi bo pa en zelo znan za poroka ….

Od nekdaj so po stanovanjih živeli reveži ali povprečni ljudje ,v hišah pa bogataši!
Dejstvo je to!

Kdo ti je pa to povedal???:))))))

od nekdaj…..? od kdaj pa obstajajo stanovanja in bloki……….?

Dajte prosim sprejet drugačnost. Če želiš živet v mestu, večinoma živiš v večstanovanjski zgradbi in če je urejena tako kot tale, ti je sekira v med padla. In definitivno je ne bi menjal za neko podeželjsko hišo 30 km ven iz LJ. Tako pač to je.
Seveda bi lahko z istim denarjem kupil dve hiši v Vodicah in tri v Zg.Kašlju ali graščino, zaradi mene.

Kdo ti je pa to povedal???:))))))[/quote]Mal se okol ozri pa boš videla!Na primer LJ poglej bloke same luknje pa boš rekla, da v njih živijo bogati,ne ampak povprečneži ali pa še manj.Dejstvo je to.Poglej pomembne slovenske bogataše ,kje živijo ,v hišah,malo kdo je v stanovanjih in če že je je to stanovanje luksuzno ne pa luknja.

New Report

Close