Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si zasluži nov avto za svoje dosežke?

Si zasluži nov avto za svoje dosežke?

Najprej. Nisem mu fauš.

Ampak si zasluži Peterka nov avtomobil? Sicer kakor piše tu http://avto.over.net/aktualno/peterka_z_novim_avtomobilom/ mu ga je kupilo več sponzorjev skupaj…

Ja valjda, da si zasluži. Ne samo avto. Pa je nam sploh jasno kaj je Primož dosegel.

Ni bistveno, ali si ga zasluži, ampak ali mu ga je kdo pripravljen dat. Očitno ja.

nova
Uredništvo priporoča

seveda si zasluži in mu iz srca privoščim

Zanimivo bi bilo preračunati koliko je prispeval v vrednosti € za prepoznavnost Slovenije. Koliko več športnikov in turistov pride v našo državo.

ENAKO

in koliko je za prepoznavnost naredil npr. Kramar (vem, da nima veze s športom), ki je ob končanju svoje službe (za Peterko so bili pač skoki njegova služba) dobil 1 mio eur??!!

pa še nekaj: nekateri dosežki v življenju se ne merijo samo v denarju!!

Si ga zasluži! Privoščim mu ga zelo.

Če bi bil kje v tujini, bi najbrž zarad svojih dosežkov mirno živel do konca življenja.

Seveda privoščim, vsakemu privoščim, če je le kaj naredil.

Bili smo srečni, ko smo ga gledali, pa se človek vpraša, pa zakaj smo bili? Ja ne vem, nekaj je v nas, ko vsi stiskamo pesti zanj in ko je zmagal, smo se počutili ponosne, več vredne, ne vem kaj še in vedno rečemo, pa smo zmagali.

Samo skeptiki pridejo in pripomnijo, kaj pa ste vi naredili, da ste zmagali. Kaj smo naredili, čutili smo z njim in dal nam je zadovoljstvo in to velikokrat.

Zato vsakemu, ki kaj naredi, privoščim.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

res kakšno nepremišljeno spraševanje

ja, mu privoščim iz srca in če so mu sponzorji dali v last nov avto, oni že vejo zakaj.

sploh te ne razumem, a misliš da je šlo kaj iz tvojega žepa la kaj???

Me je zanimalo samo kakšne mone ste danes tu, tiste radodarne, vesele in optimistične ali tiste jezne, tečne ipd… 🙂 Lep dan še naprej.

kater avto pa je dobil?

piše v linku, citroena grand c4 picassa

Absolutno si zasluzi!

Bolj že kot direktor Primorja…

Tudi jaz privoščim Primožu.

--------------------------------------------------------------------------------- Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen


in ti hodiš na dopust na poljsko, ker je bil adam mališ tako dober skakalec. ali pa v švico zaradi simona ammana.

ne ga srat. športniki nimajo kaj dosti veze s prepoznavnostjo (razen nogometaši). športniki imajo samo dosti veze z napihovanjem ega pri slovencih. kako smo mi dobri, ker je primož zmagal…..

privoščim peterki avto? ja, naj ga ima, če mu ga je kdo podaril.


in ti hodiš na dopust na poljsko, ker je bil adam mališ tako dober skakalec. ali pa v švico zaradi simona ammana.

ne ga srat. športniki nimajo kaj dosti veze s prepoznavnostjo (razen nogometaši). športniki imajo samo dosti veze z napihovanjem ega pri slovencih. kako smo mi dobri, ker je primož zmagal…..

privoščim peterki avto? ja, naj ga ima, če mu ga je kdo podaril.[/quote]

Pa smo ponovno pri fuzbalu…


in ti hodiš na dopust na poljsko, ker je bil adam mališ tako dober skakalec. ali pa v švico zaradi simona ammana.

ne ga srat. športniki nimajo kaj dosti veze s prepoznavnostjo (razen nogometaši). športniki imajo samo dosti veze z napihovanjem ega pri slovencih. kako smo mi dobri, ker je primož zmagal…..

privoščim peterki avto? ja, naj ga ima, če mu ga je kdo podaril.[/quote]

Pa smo ponovno pri fuzbalu…[/quote]

***bat ga, govorim po lastnih izkušnjah, odkar je bila slovenija na svetovnem prvenstvu, je vsak tujec, ki je spraševal, od kod sem, vedel za slovenijo. pred tem je bilo to vprašljivo…. pa nisem ravno fan.

Pa smo ponovno pri fuzbalu…[/quote]

***bat ga, govorim po lastnih izkušnjah, odkar je bila slovenija na svetovnem prvenstvu, je vsak tujec, ki je spraševal, od kod sem, vedel za slovenijo. pred tem je bilo to vprašljivo…. pa nisem ravno fan.[/quote]

čista resnica, še med prejšnjim SP ko sta ga sračkala Zahovič in Katanc so sredi indonezijske đungle vsi vedeli za slovenijo in Katanca, res, ne morš verjet če ne doživiš

..jp..
.. in od takrat trume ljudi dereje k nam..
…da vidijo kateri bedaki so to.. k se nič ne znajo zment..
..gostinci si manejo roke, gibanico in pa ostale avtohtone izdelke pa v tonah izvažamo..
..ker smo zdaj v indoneziji prepoznavni..

cc..cccc…

take lahko klamfa samo nekdo, ki ni dojel poante ali še ni bil drugje izven slo kot na hr :)))))

1. če si Peterka zasluži avto ali ne, ni tvoja nii moja stvar, ker ga ne plačujeva midve. tisti, ki mu daje avto, že ve, zakaj mu ga daje.

2. sami športniki niso največji promotorji države, največ se dogaja v zakulisju, kamor pač Mone ne dosežejo!


Ker je javna oseba in je javno objavljena novica lahko o tem govorim ali na kavi ali pa debatiram na tem forumu… a ne? Res pa ni moja stvar v smislu, da se me dotika neposredno.

New Report

Close