Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SVETOVNO prvenstvo v veslanju

SVETOVNO prvenstvo v veslanju

Zakaj je tako malo povedanega o tem? Včeraj na Bledu sem videla veliko plakatov, veliko reklame, ljudi ne tako veliko….drugje po Sloveniji pa skoraj ne vedo, da se na Bledu kaj dogaja!

Če bi bilo prvenstvo v Ljubljani bi se pa govorilo in pisalo 24 ur na dan.

Zakaj v prestolnici ne prenesejo dogodkov, ki se odvijajo izven nje in jih na tv skoraj ne omenjajo???

Sramota!!!

koga pa še zanima veslanje pa gledanje zdolgočasenega velepomembnega Čopa pa zmatranga špika?

Verjem, da človeka vse mine k vidi kakšno bedno propagando zase dela že samo Čop…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

MENE zanima!!!

Res ja, če bi bila Čop in Špik iz Ljubljane bi te pa zanimalo ane??
Pa saj ne veslata le onadva!!!

MENE zanima!!!

Res ja, če bi bila Čop in Špik iz Ljubljane bi te pa zanimalo ane??
Pa saj ne veslata le onadva!!![/quote]

tud če bi bila iz lj me nebi zanimala, ker sta bedna. konec koncev, tist, ki ga zanima gleda, tist, ki ga ne pa ne gleda, definitivno je pa to kar govorim, kjer kol odpreš športne novice bereš samo o čopu in špiku, kt da sta edina, čop pa sploh, afna, da ni večje…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mogoče kdo ve, če je danes prenos in na katerem programu?

MENE zanima!!!

Res ja, če bi bila Čop in Špik iz Ljubljane bi te pa zanimalo ane??
Pa saj ne veslata le onadva!!![/quote]

tud če bi bila iz lj me nebi zanimala, ker sta bedna. konec koncev, tist, ki ga zanima gleda, tist, ki ga ne pa ne gleda, definitivno je pa to kar govorim, kjer kol odpreš športne novice bereš samo o čopu in špiku, kt da sta edina, čop pa sploh, afna, da ni večje…[/quote]

Če bi ga poznala osebno, ne bi tako govorila!
Čop je krasen fant!

tud če bi bila iz lj me nebi zanimala, ker sta bedna. konec koncev, tist, ki ga zanima gleda, tist, ki ga ne pa ne gleda, definitivno je pa to kar govorim, kjer kol odpreš športne novice bereš samo o čopu in špiku, kt da sta edina, čop pa sploh, afna, da ni večje…[/quote]

Če bi ga poznala osebno, ne bi tako govorila!
Čop je krasen fant![/quote]

ga poznam osebno, bolj zafnane familije še nisem videl…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

tud če bi bila iz lj me nebi zanimala, ker sta bedna. konec koncev, tist, ki ga zanima gleda, tist, ki ga ne pa ne gleda, definitivno je pa to kar govorim, kjer kol odpreš športne novice bereš samo o čopu in špiku, kt da sta edina, čop pa sploh, afna, da ni večje…[/quote]Špik pa tudi!

Prenos je 11.20

Če bi ga poznala osebno, ne bi tako govorila!
Čop je krasen fant![/quote]

Evo, zdele se začne na slo2. Končnooo!:)

Če bi ga poznala osebno, ne bi tako govorila!
Čop je krasen fant![/quote]

ga poznam osebno, bolj zafnane familije še nisem videl…[/quote]

Upam, da te on ne pozna osebno!

In to pišeš najbrž zato, ker si mu fouš!

ga poznam osebno, bolj zafnane familije še nisem videl…[/quote]

Upam, da te on ne pozna osebno!

In to pišeš najbrž zato, ker si mu fouš![/quote]

ne, mu nisem nč fouš, debilom še nisem bil nikol fouš… pač pa zarad tega ker ima on in njegova familija tak odnos do ostalih, ja jst sm pa Čop, znana športna osebnost, vsi se mi klanjajte, v štacun se lahk moji sončki zaletavajo v vsako stranko, lahk skačemo pred ostale v vrsti, ker smo pomembni… pa še bi se dalo naštevat, da ne govorim kako je kljun obesil ker ni dobil naziva častni občan…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

DEJMOOOO Iztok in Luka!!!!

Gunnar*

K boš pa ti kej za slovensk šport naredu, boš pa tut vohka važn!!!

Gunnar kozlarije stresaš.

Sta kar v redu, še več zelo dobra sta. Ko bi bil še kdo tak. Ne pa tako malo ljudi.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ja itak, totalno, lej maš športnike k so čist ok, pa maš športnike kt je čop, k misl, da če nekaj prevesla ipd. je pa krona stvarstva keri se morajo vsi klanjat… tud špika velikrat srečam, pa je velik boljš kt čop po obnašanju.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunny, te bom Iztoku zašpecala, te bo zgarbu, da boš mislu, da si supertravco pokadu! 😀

kozlarije al pa ne, najbrž obstaja še veliko drugih ravno tako dobrih ali celo boljših veslačev in drugih športnikov, samo problem v naši preljubi sloveniji, pa najbrž tudi drugje so razne športne in ostale primadone, katerim je omogočeno vse, drugim pa ne, recimo če bi ob boku tekmovali čop in špik ter recimo dva druga veslača iz istega kluba, pa bi recimo tista dva veslača premagala čopa in špika, bi bilo najbrž omenjeno samo, da sta zmagala dva veslača iz blejskega veslaškega kluba, za njuno zmago si zasluge lasti blejski veslaški klub, ko zmagata čop in špik, sta pa povsod na tapetah in slava jima, podobno je tudi drugje, recimo razni natečaji itn. če pogledaš kdo dobi nagrade je vse kristalno jasno, priznani udeleženci oz. večina teh, ki so nagrade prejeli že prejšna leta, dodajo še vsakič nekoga ki ga naključno izberejo, da je večina zadovoljena in šov gre naprej, menim da ljudi, ki ustvarjajo razne dosežke ni malo, le v ospredje jih ne spustijo, vsaj ne takrat ko so “aktualni” drugi… torej v čem je v bistvu sploh smisel nekih tekmovanj ipd. za vse, če se že v naprej ve, kdo bo blestel?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ti kr, mi je modelj še nekaj dolžan in to že nekaj let…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

In kje je po tvoje logika, da je Ljubljana kriva, da se o veslaškem SP ne govori kaj dosti? Bled je tisti, ki bi moral nardit reklamo, kaj se pri njih dogaja. Pa veslaška zveza.
No, Bled ima očitno enega butastega župana, ki mu je glavno, da pobira kazni od tistih, ki sedijo na travi in se kopajo izven (plačljivih) kopališč. Mal širše promocije Bleda in dogajanj tam okoli očitno ne spravi skupaj.
Veslaška zveza je pa menda tud ena žalost, je Iztok Čop to že večkrat povedal.

So pa tekmovanja zdaj, ko gre malo bolj zares, tud v živo na TV. Tistih predtekmovanj pa res ni glih v živo za gledat.

Mene jezi nekaj podobnega. Vidim samo, da če se ukvarjaš s športom, ki ni velecenjen ala nogomet, potem si kar spregledan od medijev in ljudi. V našem kraju živita fanta, ki tekmujeta v kajakaštvu in sta v samem svetovnem vrhu. Tekme zmagujeta kar po vrsti. Prav ta sveta jeza me pograbi ko vidim kako ju mediji tako samo mimogrede omenijo. Ali pa sploh ne. Pa imata res zavidljive dosežke. Ne vem zakaj take razlike.

Živi in pusti živeti

BRAVO Iztok in Luka. Kapo dol!!!
Najboljša sta!

Jutri pa na zmago!

Ja, res je veliko dobrih športnikov v naši mali Sloveniji, ampak trenutno je to svetovno prvenstvo v veslanju in trenutno se o tem premalo govori!

Je pa res, da kadar športniki niso iz Ljubljane so manj omenjeni, kot pa Lublančani.
Ravno tako je pri hokeju.
Ko zmaga Olimpija se o tem govori 10 minut pri poročilih, ko pa so Jeseničani prvaki, se omeni ta dosežek le mimogrede.

To je pa res in amen!:)

Mene pa zanima do kdaj traja svetovno prvenstvo a ta vikend bo še. Smo se menli da bi šli gledat pa smo kar mal pozabli.

do 4.9.2011.

Jutri bo najbolj noro, ker sta naša fanta v finaaaluuuu!!!

ja itak, totalno, lej maš športnike k so čist ok, pa maš športnike kt je čop, k misl, da če nekaj prevesla ipd. je pa krona stvarstva keri se morajo vsi klanjat… tud špika velikrat srečam, pa je velik boljš kt čop po obnašanju.[/quote]

Gunnar, se popolnoma strinjam s tabo. Čop in njegova žena sta tako polna samega sebe, da ni za povedat, Špik je pa zelo ok preprost dečko, vedno pozdravi in se ne nosi kot pav samo zato, ker je vrhunski športnik.

Dokončno se mi je pa Čop zasral, ko je začel jamrat (ala Kozmus), kako bo on revež živel po koncu kariere in da si zasluži rento. Tega mu pa do konca življenja ne “odpustim”.

New Report

Close