Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sef – kako ga odpreti

Sef – kako ga odpreti

Dobila sem sef na štirimestno šifro in ključek, not v sefu imam denar, rezervni ključek in navodila za sef v nemščini. Danes sem hitro rabila denar, a sem 3 x zaporedoma odtipkala napačno številko, zmeda babja! zdaj se pa ne da odpret, zablokirano!

Ima kdo kakšne izkušnje, kaj storiti, kam se obrniti? Hvala za pametne nasvete.

dobro da je vsaj ključek na varnem 🙂

moram še povedat, da navodil nisem brala (ne znam nemško), le povedali so mi, da natipkaš štiri številke in se odpre, zdaj sem pa tam 🙂 v temi brez denarja!

nova
Uredništvo priporoča

dobri je tudi to, da boš zdaj manj zapravla 🙂

Daj oglas, naj se ti tisti javiji, ki so izropali sefe v SKB. Miskim, da bi jim šlo hitro.

ne, nujno moram nekaj plačati, zdaj sem pač ostala dolžna … dokler ne odprem sefa ali dobim plače

resno, se kdo ukvarja s tem, da ga odblokira?

Na Googlu vtipkaj firmo in model sefa. 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sem sigurna, da boš našla navodila, kaj storiti, vsaj v angleščini in v jeziku izdelovalca (če je to neka kitajska, japonska, južnoameriška ali bog vedi kakšna država).

napiši znamko in serijo sefa na google ter preglej rezulatate, kombiniraj iskalni niz še s navodili za uporabo oziroma kako ga odpreti.
sklepam da je elektronski, tako da bi se ga skoraj sigurno dalo kaj preprogramirat, ali pa dobrega ključavničarja zrihtaj, delajo čudeže !

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

poišči si navodila, kakor ti svetujejo in poglej po kolikšnem času lahko zopet poskusiš, ta čas pa daj
mir.

že iščem, hvala vama!

najdi nekoga ki zna nemsko naj tiprebere navodila. najbolj zihr

navodila so not zaklenjena, da jih kdo ne ukrade :)))

švas aparat:)

brzinka pa gremo naši po sefu;))

odstrani baterije pod njimi je ključavnica za sef

New Report

Close