Najdi forum

pa ne vem….

ali bom nekega dne spet imela moškega ob sebi…

pa ne me čudno gledat…

samo sprašujem….

Seveda, jaz pa imam magično kroglo in ti bom lahko povedal. Takšni kot si ti, so odlični kupci vseh tistih vedeževalskih storitev. Danes so popularne storitve preko SMS-ja. Skopiraj to v smsm in jim pošlji, nakaži jim malo denarja in ti bodo povedali.

Zgleda pa nekako takole:

Ja, s kart vidim, da obstaja neka možnost. Pošljite nam na SMS vaš rojstni datum.
Ja, s kart je vidno, da sta jupiter in mar v konjunkciji in da ste že imeli eno slabo vezo. Pošljite nam na SMS katerega znamenja ste? (pazi, to je razvidno iz rojstnega datuma, ampak tako vsaj vidiš, koga lahko olupiš do konca)
Res je, obstaja verjetnost, da do konca leta nekoga srečate, ali pa je iz tega srečanja bo kaj, pa je odvisno vaše zdravje?
Pošlješ SMS, kaj a z zdravjem bo kaj narobe: Ja tukaj karte kažejo, da ste brezvoljni in osamljeni?
In spet pošlješ sms, kako pa to veste….

in tako ni konca, samo da denarčki kaplajo.

In ker samo sprašuješ, ti bom odgovoril drugače, kot bi to naredili vedeževalci. Če si tako skopa, kot napišeš vprašanje in če samo čakaš in se sprašuješ, če bo kdo prišel, namesto, da bi ti kam šla…potem boš celo življenje sama.

Imaš roke in noge in glavo, torej imaš vse potenciale, da kaj narediš iz svojega življenja.

Nihče drug ne bo namesto tebe. če pa imaš viška denarja in nam ga nakažeš, potem pati jih jaz najdem kolikor boš želela.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

primož :):)

pa ljubi bog kam naj grem, ko pa sem zasedena 24 ur na dan, služba, delo, otroci moji, ampak tudi šport… ampak nbenga pa niiiiiiii 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Primož, ti bi lahko vedeževanje ponujal na tem forumu. Odlično ti gre. Kako pa meni kaže? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj zato, ker si preveč zasedena. Samo živi in ne išči.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Super, tvoje zvezde in karte so pokazale, da ti bo uspelo, samo malo bolj moraš utihniti in poslušati ženske.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Madona, ti kar čez dan vidiš zvezde. Zanimiv nasvet vseeno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

40-letnica, nočem te strašiti, ampak od zdaj naprej čas tako dirja, da ti bo za 10 izgubljenih let, priklopljenih na štedilnik in skrb (nujno ali ne) o otrocih minilo v hipu. Rezultat bo: nova tema 50-letnica, kaj pa zdaj.
Mogoče abonma, da se vsaj 1x na mesec nobel zrihtaš in si kaj kulturnega ogledaš, med odmorom pa ne štrikat…:)

Primož, bi še meni smsal, kaj me čaka. Tvoje napovedi so točne in komaj čakam, da se ob pisku za sporočilo razveselim.:)

Dobila boš točno tisto v življenju kar najbolj potrebuješ in ko boš to spoznala, boš tako srečna kot še nikoli.

Samo obupati ne smeš, vse v zvezdah kaže, da si na pravi poti.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, citiram:

Dobila boš točno tisto v življenju kar najbolj potrebuješ in ko boš to spoznala, boš tako srečna kot še nikoli.

Prosim, naj to ne bo iz tvojih kart.

Lučka, jaz ne znam tako gledat okoli… 🙂

Ok,, zate pa vedežujem iz kavne usedline.

Čaka te ogromno presenečenje, zgodilo se bo. Pričakuj nepričakovano.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

…ne, pa ne bi jaz iz kavne usedline, jaz bi kar tako kot bo res…

včasih sem ogromno dala nase, zdaj pa se moram siliiiiitttttttt

40 let, brez zamere, ampak zdi se mi, da trenutno nisi dozorela za partnerstvo v katerikoli obliki.
Zakaj? Ker v sebi ne čutiš svoje ženskosti. Trenutno si malo osamljena, leta tečejo in te je verjetno strah, da boš ostala sama.

A ne boj se. Ko se bistvene obveznosti, ki jih nalaga materinstvo nekoliko zmanjšajo, vsaka ženska v sebi začuti spet Žensko. Prebudi jo nova energij in jo preplavi. Tedaj se zaveda sebe. Se vzljubi in to tudi izraža. Morda še nikoli doslej tako kot tedaj! Takšno izražanje moški zaznajo, pa naj bo ledig in frej ali pa vezana. Takrat se VE, da je ženska pripravljena na novo avanturo, zvezo… itd.

Garantiram ti, da boš prav dobro vedela, ko bo prišel tvoj čas, takrat se boš moških otepala! Takrat se prepusti intuiciji, ne vzemi prvega, izbiraj in čuti, kaj ti govori!
Pa kaj poročaj, da vidim, če je moja “kugla” prav pokazala.

Šlogarca

PS: čisto resno sem pisala!

Primož, jaz vse verjamem. Hvala, hvala. Ti si več, kot veš, da si!

Čisto resno pa tole: da bi prihranili čakalne vrste, bi brez problema lahko tudi vi imeli nekaj 090 linij, kjer bi bilo za spremembo dostopno strokovno mnenje in mislim, da bi vsak z veseljem plačal sms 3€ za nasvet ali telefonski pogovor. Mogoče vsak 1 dan med to in to uro. Do 22h bi bilo vse zasedeno (vedeževalske delajo 24 ur) .

Tako bi lažje uporabniki odkrito povedali težavo, ne da bi se bali, da nas ves svet prepozna. Če pa kaj zamolčiš ali se nerodno izraziš, se pa pozna pri odgovorih. Seveda bi forume ohranila, saj vztrajno potrjujejo našo slovensko štimungo.

Mogoče moj predlog ni za v javnost in ga ni potrebno objaviti. Preblisk pač, ker to šloganje je kot siva ekonomija nevidno preraslo v neslutene razsežnosti in se mi smilijo tisti, ki dajo za trohico upanja zadnji €.

Tessa, tako lepo si mi napisala… hvala ti in to ni nič šlogarskega.

zakaj ste začeli s tem šloganjem?

Tessa, a to resno misliš vse? Tudi moje vprašanje je bilo resno.

Tessa misli resno, ostali pa se zajebavamo. Lepo je napisala, se strinjam v celoti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Povsem resno je mišljeno, razen kugle in šlogarce 🙂

Sicer pa sem v temo na forumu nezvestoba malo več napisala o prebujeni ženski seksualni energiji. Preberi si, mislim, da je pod temo “tudi meni se je zgodilo” ali nekaj podobnega.

Sicer se s Tesso strinjam, a obstaja tudi past. Med vsemi opravili, ki jih imaš, se lahko umakneš in navadiš na dom, otroci, služba stil in ti postane vse ostalo tuje in te plaši. Pravi čas je takrat, ko to sam začutiš, ne da planiraš toliko let vnaprej, kako se boš nesmrtno zaljubil – v koga že? En rahel odmik in stik z ostalimi ljudmi je nujen, morda plesne vaje (pa kaj potem, če nimaš soplesalca – ga najdejo, če rečeš, da boš takrat prišla), ali pa kaj, kar si si vedno želela…Imaš koga zanesljivega za varstvo vsaj 1x na teden?

to imam ja…

New Report

Close