Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se boste jeseni lotili česa novega?

Se boste jeseni lotili česa novega?

Bliža se september, ki v meni še vedno budi željo po novih znanjih.
Letos oklevam med učenjem angleščine, jogo ter med kakšno novo osvojeno ročno spretnostjo. Za nekaj se bom sigurno odločila.

Imate tudi vi v mislih osvajanje kakšnega novega znanja?

Mož gre v zadnji letnik, drugo leto ga čaka matura. Jaz pa moram potrpet še eno leto skoraj brez njega. No, saj je pa bil doma od maja do oktobra;))
Jaz pa veliko berem. Berem, berem…nikoli se ne naveličam. V zimskem času pa še posebej.
Lp

Da, tudi mene daje nemir po nečem novem in letos 7. septembra upam, da se prikažem na jogi. To si že nekaj časa želim, pa kar nisem šla..tako da letos pa zagotovo.

jaz sem mislil da bi bil seksolog

jaz sem mislil da bi bil seksolog[/qu

Ni dobro, da ti misliš.

živiš moževe sanje ? lepoooo :))))) kr daj !

Kam pa nameravate hodit na jogo? Jaz tudi razmisljam, da bi se vpisala, samo lahko sele cez par tednov, da vidim kako bo s financami.. Upam, da ne bo ze vse zasedeno.

Drugace pa poleg joge, branje knjig, meditacija, nakup instrumenta, vaja vaja vaja, sport, dobila bom novo sluzbo (bom bom bom bom bom!:), se kar veselim jeseni…

Kam pa nameravate hodit na jogo? Jaz tudi razmisljam, da bi se vpisala, samo lahko sele cez par tednov, da vidim kako bo s financami.. Upam, da ne bo ze vse zasedeno.

Jaz nameravam it tukaj..www.joga.svet-je-lep.com
Izbiraš al boš hodila v Bežigrad, Zupančičeva jama, Sostro, Polje, Grosuplje.

Jaz pa sem bila v sredo prvič na tečaju kaligrafije. Sem prej mislila, da je veliko lažje pisat, sedaj pa vaja,vaja…, mi je res v veselje 🙂


No, to ne moreš biti, ker se ti še sanja ne, kaj je seks in kaj seksolog. Ostani pri svojih dolgočasnih slikah.

Rada bi bila boljša v jahanju – zato bodo treningi vsaj 3x tedensko. Pa klavir me bo začela hči učit; me je že strah, ker je pasja učiteljica:-)))

Če pa bi imela več denarja pa bi zagotovo obiskovala še sodobni ples. Vse pač ne gre.

Zopet bom začela trenirati plavanje. 🙂

New Report

Close