Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preluknjana ušesa in morje

Preluknjana ušesa in morje

Kakšne so vaše izkušnje s kopanjem v morju takoj po luknjanju ušes zaradi uhanov. Hčerka ima z današnjim dnem medicinske uhane, kopala pa bi se še. Kaj zdaj?

Ko sem si jaz dala delat piercing, mi je bilo rečeno, naj se par tednov izogibam bazenom, jezerom in rekam, morje so mi pa celo priporočili, ker slana voda celi.
Je pa res, da je pri slovenski obali treba vkalkulirat svinjarijo.

Ja, to z morjem je tombola. Bo pa vseeno šla, pa poročamo jutri. Če pa je kdo z negativno izkušnjo, takoj na plan, ker se čez dve urici hčerka vrže v morje. Smo namreč z obale.

Ja, čakaj, vsaj kakšen dan naj počaka. Če ima od danes uhane, pa res ni pametno, da takoj v morje skoči.

Moj mož si je letos na morju dal uhan in šel z njim naslednji dan plavat. Enako sem pred ? leti naredila jaz. Nobeden ni imel težav.

Živi in pusti živeti

Prišla z morja! Pravi, da je niti peklo ni. Pa upajmo, da se nič ne vname. Na dober jutrišnji dan!

Če ni več krvavitve po luknjanju, je dobro namazat razkužen uhan z Garamicynom in vstavit nazaj v mečico. Se bo še lahko vnelo….

ah bejž no…slovensko morje je čisto kot je čisto hrvaško oziroma v bližini mest še bolj. Zgradba tal pa dela vodo kalno ampak to s svinjarijo nima čisto nič.

Ja, mogoče če ga primerjaš z Umagom. Sicer je pa jasno, da je morje čistejše, če greš proti jugu, ker tok v Jadranskem morju teče po hrvaški obali gor, pri Trstu obrne in gre po italijanski strani dol. Geografija 2. letnika gimnazije.

Ne bluzi. To je geografija v 7 razredu OŠ. In če bi bilo tako se v ne bi v IT obali nihče kopal.

Morje ob SLO obali je ZELO čisto. Podlaga naredi svoje.

Po tvoje je Črno morje ogabno umazano, ker že po metru od obale vidiš samo črno?

http://www.arso.gov.si/vode/kopalne{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20vode/amp/kopalne_vode_M.html

Podatki naj bi bili pravilni… Hčerka je mirno prespala noč, uho je zaenkrat bp. Kdor nima morske vode, pa naj pripravi vodo s soljo in tušira uhelj. Nasvet je pobran z neta, tudi mi bomo tako ravnali, če ne bo prilike za kopanje v morju.

ooo bo treba še fajn ponovit vso teorijo pa ne samo iz srednje šole ampak tudi iz osnovne.

New Report

Close