Forum.Over.Net

Starševski čvek

življenjska odločitev

Default avatar

holly molly

Sem premišljevala in ,ker še nič razmislila, se obračam na vas.
Preko določenega portala sem spoznala moškega, Slovenca, živečega v tujini.Kontaktirava že kake štiri mesece, če bi bil človek osladen, bi rekel, da sta se spoznali "sorodni duši"..
Ker pa nisem, bom rekla, da se perfektno štekava, imava ista razmišjlanja, fizično mi je všeč(kamera), uspešen..
V približno istem času sem tu,. doma spoznala še enega moškega.
Prav tako uspešen, že na prvem srečanju je preskočilo-všeč sva si bila.
Sva se dobivala, tudi seksala,se družila, predstavil me je družini(otroci), prijateljem...
Mi je pa tudi povedal, da se še nima namena vezati, kar sem sprejela kot dejstvo in se zato najbrž tudi na nek način zbližala z onim, tam zunaj.
Pa je pred par dnevi nastopila sprememba.
Človek ,ki živi v tujini mi je poslal avi.karto do njega, želi, da pridem in ostanem tam(če seveda, vse klapa).
To sem povedala tudi temu tu, in njegova reakcija?
Že naslednji dan mi je rekel, da želi, da se preselim k njemu, da je razmišljal že dalj časa in se navezal name, da mu pašem v vseh variantah, tudi "njegovim" ljudem sem všeč...
Seveda sem ga vprašala, če je začel tako "razmišljati", ker je na tem, da me izgubi, jasno, da je rekel, da ne.Mu gre verjeti?
Madonca, no, kako se meni lahko vse naenkrat zakomplicira!:):)
V dveh tednih naj bi odpotovala, pa kolebam, kaj pa, če se zafrknem?
Če ne odidem, se lahko spet zafrknem...

Saj veste, kaj bom vprašala....

KAJ BI VE STORILE?
Default avatar

xyxyx

Sem pogledala globoko v svoje srce in se vprašala kaj bi jaz storila. Moj odgovor je, da bi "šla pogledat" tistega v tujino. Če te ta, ta domači, prej ni maral za zvezo, si je zdaj na hitro premislil, ker se je ustrašil. Mislil je, da te ima lahko samo tako, malo za zraven..., če slučajno ne najde kaj boljšega. Ni pa računal, da se to lahko zgodi tudi tebi.
Torej, moj nasvet je: na letalo in poglej, kaj te čaka tam. V končni fazi, če ta ima ta, doma takoooo rad, se lahko še vedno vrneš k njemu, ne?
Default avatar

malo avanture

Tudi jaz bi šla vsaj na obisk v tujino. Da ti ne bo žal.
Default avatar

folžna :)

kok ti je fajn!
mene pa potenciali niti na kavo ne povabijo, kaj šele v tujino....(
Default avatar

holly molly

kok ti je fajn!
mene pa potenciali niti na kavo ne povabijo, kaj šele v tujino....(
----------------------------------------------------------------------------------------------

hahaha, saj vem, da se hecaš:):)
Default avatar

kaj kompliciraš

Saj greš v tujino smao na obisk, ne za stalno, kaj imaš za izgubit? Greš, pogledaš kandidata, vidiš, če je v živo to isto to, ta doma te bo že počakal, itak nima druge izbire.
Default avatar

za oba se ti fučka

Vseeno ti je za oba. Praviš, da si spoznala družino? Zakaj pa, če je vse skupaj brez obveznosti? Zakaj bi potem onesrečila ljudi? Kaj si tako brezsrčna ali samo brez pameti?Zdaj, ko bi se morala odločiti za enega in tudi kaj začeti delati, pa ne veš, kaj bi? Ne zaslužiš si ne enega in ne drugega. Oprosti, za moje pojme nisi nič vredna. Sicer pa to tako že sama veš.
Default avatar

holly molly

Vseeno ti je za oba. Praviš, da si spoznala družino? Zakaj pa, če je vse skupaj brez obveznosti? Zakaj bi potem onesrečila ljudi? Kaj si tako brezsrčna ali samo brez pameti?Zdaj, ko bi se morala odločiti za enega in tudi kaj začeti delati, pa ne veš, kaj bi? Ne zaslužiš si ne enega in ne drugega. Oprosti, za moje pojme nisi nič vredna. Sicer pa to tako že sama veš.

A dej nehi!:):):)
Spoznala familjo-ja, veš, meni je tale zelo všeč, začela sem ga imet rada, a kaj, ko mi je rekel, da se še ne želi vezat...
Ker pa že vse veš- povej, kaj je najbolje, da naredim?
Pa sem veliko vredna, kar verjemi, in ne mislim v denarju.
Default avatar

ja....

za oba se ti fučka je napisal/a:

in koliko si ti vredna ? verjetno te nobeden ne pogleda in ti gre ženska , ki ima možnost izbire , na živce ??

ti pa kar v tujino :))
aha ! koliko si pa stara ?
Default avatar

vsi moji*

za oba se ti fučka je napisal/a:
Večina mojih fantov je bila neobveznih in večina jih je spoznala moje starše, ker so pač prišli k meni, po mene, jaz pa tudi njihove ob podobnih priložnostih. Meni je to normalno in nič ne pomeni. V bistvu bi tistega pravega težko predstavila staršem, te usputne pa ni problem.
Default avatar

gumpa

Zopet ena, ki ji je glavni cilj v življenju specati uspešnega moža.

Če mene vprašaš, nobenemu ne privoščim, da si njegova trofeja. Ker če ti omahuješ med dvema, nikjer pa ne omenjaš zaljubljanosti, potem v nobenega nisi zaljubljana kot bi morala biti v tistega, s katerim bi živela.

Ena navadna preračunljivka si. Bolje bi bilo, da te oba nogirata.
Default avatar

bolje

gumpa je napisal/a:
Bolje da je zdaj v dilemi in svoje dileme razčisti, kot pa čez 10 let.
Zaljubljenost mine, večja kot je zaljubljenost, večji je udarec, ko mine.
Default avatar

holly molly

Zopet ena, ki ji je glavni cilj v življenju specati uspešnega moža.

Če mene vprašaš, nobenemu ne privoščim, da si njegova trofeja. Ker če ti omahuješ med dvema, nikjer pa ne omenjaš zaljubljanosti, potem v nobenega nisi zaljubljana kot bi morala biti v tistega, s katerim bi živela.

Ena navadna preračunljivka si. Bolje bi bilo, da te oba nogirata.

No, pa me malo bolje preberi, boš videla, da pišem o tem, da imam nekoga rada:):)
Ja, imam jih pa že 46.):):) zato pa bo to življenjska odločitev....
Default avatar

gumpa

Po tvoje je potem najbolje, da zašivimo s človekom, v katerega sploh nismo zaljubljeni? Da padec na realna tla potem ni boleč??
Default avatar

si neumna

gumpa je napisal/a:
Si neumna ali se samo delaš?
Default avatar

Diesel

Predlagam, da preden se odločiš prideš še mene pogledat.
Default avatar

Jaz ne vem

Kako pa lahko kar tako pošlješ karto za letalo?
Default avatar

dina47

ženska po 40 mora ratat mal prepačunljiva...

po moje si mal zajebala, ker si temu povedala, da te tist vabi v tujino...zdej, če boš šlqa sam mal pogledat kak je, bo ta užaljen do amena...in lahk se zgodi, da te ne bo več hotu nazaj, ker tud deci po 40 ratajo mal bolj zategli...ima že eno ločitev za seboj, tko, da je bolj pazljiv...

če lahk kako zmutiš, da ne bi vedel, da greš v tujino, bi blo najboljš, sam to se ne da skrit, sej ne moraš kr zgint za 3 tedne ...

jaz mislim, da bi ostala tam, kjer že imam mal rada..če ti ne znese, pol pa spet vspostaviš kontakt s tujino...pe sem pizzzzdaaaaqaaa..
Default avatar

holly molly

no, ja, saj mu nisem povedala čist točno, zakaj bi šla v tujino...uff, kako me bodo ene spet napadle:):)
Namreč, kljub vsemu me je zmotilo, da je "zapel" šele, ko sem mu povedala, da naj bi šla...
Seveda, preračunljiva----po drugi strani se temu reče pamet, ali ne?:):)
Default avatar

dina45

e pametna si mi ti...prav, da nisi povedala po kaj bi šla
tko, da lahko še vedno greš...sej pol k prideš nazaj, greš lqahk še vedno k njemu a ne ....

veš kaj, ne delaš nič grdega niti nikomur ne škoduješ, kar ne vejo ne boli...
pamet v glavo, pa posluši sebe, ne druge.....