Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno vam je ime Mika za fantka?

Kakšno vam je ime Mika za fantka?

Kakšno vam je ime Mika za fantka?

ne gre v ušesa, sploh…..sorry

Zdi se mi obupno.

Mika bi lahko po mojem bila deklica, deček pa Mik?
To bi mi bilo bolj logično

V naših koncih je vsaka druga mačka Mika…

Ni mi niti najmanj všeč, toliko lepših imen je tako da …

mika hakinnen al kaj je že bil un v F1. 😀 2x zmagal prvenstvo

Hahaha, pri nas tut.

Moja teta je Mika. Soseda muca je tudi Mika, tako, da….

Če dajejo vse sorte imena, ne vem, zakaj ne bi komu dali finsko ime.
Meni je čist lušno.

:))) Si ravno v živo predstavljam, da se čez balkon zadereš “Mika, Mika…” in pride pol soseske mačk in en fantek.

No, mogoče to na Švedskem ni tako hudo 😉

me ne mika

Mika je pevec.
Lušten tip.
Samo ne živi v Sloveniji. Pa tudi ne na Finskem. V VB, se mi zdi.

Drugače je pa tukaj lista nenavadnih fantovskih imen, kot so jo dopolnjevali wanna be unique starši:
http://www.namenerds.com/uucn/pop/2010/2010xy1.html

Pa srečno, Kekec!

Ja finsko ane, kakšno pa če bit? Finsko Miha, to je vse, nobena kunšt. A kaj si mislim o njejm? Da so starši prkurjeni, očitnoi Miha ni dost fensi. Pa ne vem tut zakaj pol ni rajš Micha ali Mike. če se je ž
e treba afnat.

hehe, tale mi je všeč:
Zzyzx (5)

za nostalgike:
Yugo (5)

in za tiste v kavbojkah:
Wrangler (5)

pa za one depresivne, ki iščejo pot:
Bridge (5)

In samo po 5 komadov frocov (v ZDA) ima trenutno taka imena.

naj živi F1

Že tako so fantje – kasneje možje, postali poženščeni, pa ne jim še takih imen dajat!

Meni je čudovito.

Meni Mika niti najmanj ne deluje žensko ime. Vsakemu polpismenemu človeku je jasno, da je to finsko moško ime. Jaz bi se povprašala po mentalnem zdravju tistega, ki Mika poimenuje punčko.

Mika je za žensko ravno toliko primerno kot Klemen ali Janez.

Zato, ker bo domnevamo večino svojega življenja preživel v Sloveniji. Ni mi všeč, sicer pa se bo mogoče prijelo. Saj je Miha tudi ime, ampak Miha ima izvor – recimo Mihael – čeprav se ne spoznam na to. Zato domnevam, da je Miha malo bolj “ime” kot Mika.
Najdeš pa danes itak vsega. Obstajajo pa tudi psi, ki se kličejo Jasna, tako da tvoj Mika ne bo osamljen primer človeško/živalskega imena.

Ja, Jugo ali pa Yugo je dala ime sinu ena moja znanka pred ohoho leti. Smo se kar fajn nazabavali. Zdaj bi moral biti fant že fejst odrasel, ne vem pa, če mu je še tako ime.

aja, pa: MIka Gnjurac

Meni je tudi všeč to ime. Pa tudi pevec Mika je fantastičen.

Moja sestra ima prvega, ki je Mika, drugi sine pa je Neo. Sta ful luštna fanta, nobenih problemov. Aja, no, babici (obe) drugega večinoma kličeta Noe (hehehe, jima je pač ostalo iz svetega pisma), pri Mika pa nimata težav … :)))

New Report

Close