Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek posiljevanje Lekarne Ljubljana

posiljevanje Lekarne Ljubljana

zaprepaščena sem ugotovila, da enostavno sploh ne moreš poklicati posamezne lekarne, ker so vzpostvili “kontaktni center” s ptretvezo “svetovanja” v katerem od klicočega ZAHTEVAJO; DA POVE ZAKA KLIČE , SICER GA V LEKARNO NE VEŽE!!
Mislim halo, kaj ga briga zakaj kličem v lekarno? A da mu razlagam osebne zadeve ali kaj? Saj nisem nora.
Mislim da so skrajno zreli za kako inšpekcijo, samo ne vem za kako?
Kak nasvet?

niso edina lekarna v sloveniji.
preusmeri se na kakšno drugo. itak vemo vsi, da so tam lopovi.

A ne zadošča reči, da želiš pojasnilo glede uporabe nekega zdravila ali nasvet glede uporabe zdravila?

Ja res, kakšno razburjanje.
Kot da je treba povedat kompleet družinsko anamnezo …

Mislim, da je to zato, da folk ne zahenga na liniji v lekarni, saj, ko greš v lekarno je vedno vrsta, ljudje pa se menijo in težijo v nedogled farmacentom. Za vsako stvar 3x vprašajo, kot, da nezanjo listka prebrati, ki je v škatli.

men se tudi zdi prav da filtrirajo klice – pa kje majo pa čas v lekarnah še na telefon in bedasta vprašanja odgovarjat.
Pa tudi lekarna je za vsakim vogalom, pa pojdi tja in vprašaj kar te zanima.

Pri vseh privatnih lekarnah greš klicat v Lekarne Ljubljana? Le zakaj? Kaj pa sprašuješ- a imajo aspirin mogoče? Babe!!!

Zamenjaj lekarno za privatno, kjer te bodo-za isti denar ali celo ceneje-stregli spredaj in zadaj.Sama sem pri zasebniku, pokličem, da imam recept, da mi naroči zdravila, če jih slučajno nima na zalogi, ko jih dobi, me pokliče. Lahko jo pokličem kadarkoli in za karkoli.Če je kaj “čudnega” na receptu ali v zvezi z zdravilom, pokliče zdravnika in sama uredi z njim,mi ni potrebno ponovno iti do zdravnika.Včasih mi da zdravilo v “avans”, če se mi kaj časovno zalomi…Skratka, nekak osebni farmacevt.
Zgoraj omenjen ukrep v Lekarni Ljubljana je uvedel Jaklič, v namen boljše kontrole svojih zaposlenih in pod krinko “centralnega svetovanja” in v izogib motenja dela v lekarnah…dejstvo pa je, da je mali Hitler….zadeve poznam precej dobro.


Če si zaposlene ti ali eden tvojih v LL, potem se norca delaš iz belega kruha, kajti roke, ki hrani, še pes ne ugrizne!
In glede na zgoraj navedeno- farmacevtka ti izda zdravila na recept brez recepta. Le kje je inšpekcija v privatnih lekarnah- jo bo treba tja malo na kontrolo usmerit! Le kako to upraviči tvoja privatnica v sistemu, ali dobi potem tudi denar od ZZZS za izdana zdravila, za katera nima ustreznega dokumenta. Temu se reče goljufija!


Če si zaposlene ti ali eden tvojih v LL, potem se norca delaš iz belega kruha, kajti roke, ki hrani, še pes ne ugrizne!
In glede na zgoraj navedeno- farmacevtka ti izda zdravila na recept brez recepta. Le kje je inšpekcija v privatnih lekarnah- jo bo treba tja malo na kontrolo usmerit! Le kako to upraviči tvoja privatnica v sistemu, ali dobi potem tudi denar od ZZZS za izdana zdravila, za katera nima ustreznega dokumenta. Temu se reče goljufija![/quote]
Posojanje- to delajo tudi v javnih zavodih.
Kar pa se tiče telefona: ne vem kako je zdaj (sem zamenjala lekano), ampak vsaj en čas, ko si čakal na dvig telefona v željeni lekarni, so vrteli plačane reklame. Ne hvala.
Da ne bi motili farmacevtk?! To me je nasmejalo :-)))


Če si zaposlene ti ali eden tvojih v LL, potem se norca delaš iz belega kruha, kajti roke, ki hrani, še pes ne ugrizne!
In glede na zgoraj navedeno- farmacevtka ti izda zdravila na recept brez recepta. Le kje je inšpekcija v privatnih lekarnah- jo bo treba tja malo na kontrolo usmerit! Le kako to upraviči tvoja privatnica v sistemu, ali dobi potem tudi denar od ZZZS za izdana zdravila, za katera nima ustreznega dokumenta. Temu se reče goljufija![/quote]

To dela tudi naša javna lekarna; preveri v računalniku, točno kako dozo določenega zdravila dobivaš, ti da eno škatlico in te zapiše v poseben zvezek in ko prineseš recept, ti da dozo zmanjšano za tisto škatlico ter črta iz zvezka.
Pa recept moraš prinesti kar v razumno hitrem času.


Če si zaposlene ti ali eden tvojih v LL, potem se norca delaš iz belega kruha, kajti roke, ki hrani, še pes ne ugrizne!
In glede na zgoraj navedeno- farmacevtka ti izda zdravila na recept brez recepta. Le kje je inšpekcija v privatnih lekarnah- jo bo treba tja malo na kontrolo usmerit! Le kako to upraviči tvoja privatnica v sistemu, ali dobi potem tudi denar od ZZZS za izdana zdravila, za katera nima ustreznega dokumenta. Temu se reče goljufija![/quote]

Jaklič je roka, ki hrani? Da ne crknem od smeha! On je tisti, ki pobere smetano, hranijo pa njega zaposleni!!!!!

Točno tako. Recept je treba prinesti v 3 delovnih dneh.

Še nobeden ni crknil od smeha, tudi ti ne boš, brez skrbi.

New Report

Close