Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu po poročenim moškim

po poročenim moškim

Močno hrepenim po poročenim moškim, ki mi že leto in pol teži, skoraj vsak dan me kliče. Sicer sva pred enim letom že nekaj imela, nato sem zadevo zaključila. Danes je moja želja po njem tako močna, da se mi meša. Ali se mu naj prepustim, pozabim na svoj ponos in še enkrat bom z njemu? Ker očitno prej me ne bo želja po njemu spustila in mogoče me bo potem le pustil pri miru.
uffff…..

Ti se moraš odločiti, če želiš biti ta druga 🙂

Mislim, da se prvič oglašam zaradi slovnice, ampak tebi bi pa res v svrhe dvem muham na mah svetovala, da malček odpreš slovenska slovnica, boš bila res vesela, ker se boš rešila temu moškemu pa še skloni boš ponovila.

nova
Uredništvo priporoča

Kar lepo prosim, s priimkom in imenom na plano pa da vidimo monovke, če je od katere od nase tale biser. Prasec.

Joj ko tole čitam, pustimo fanta na stran, bog ve zakaj počne kar počne…ne razumem pa tebe! Če si mal mal pametna se v to ne boš spuščala, predvsem pa, če imaš kaj spoštovanja in ljubezni do sebe boš tole aferico preskočila. Ne bom ti govorila kako je ko se zaljubiš v takega moškega, ko se začne trpljenje, ker ne more ostat pri tebi in ker ni tvoj.

Splača se ti le v primeru, če je morda profesor slovenščine in ti bo tvoje usluge poplačal s kakšnimi inštrukcijami.

Veš, da sem tvoje pisanje težje prebrala, kot od avtorice, zato tudi tebi priporočam, da malce osvežiš znanje slovnice:)

Avtorica, a samo zato, ker si te on želi, bi bila spet z njim? Kaj pa tvoje želje? Pomisli malo, kakšnega moškega si želiš, kakšne lastnosti naj ima in verjetno se želje ne bodo ujemale s tem poročenim.

Veš, da sem tvoje pisanje težje prebrala, kot od avtorice, zato tudi tebi priporočam, da malce osvežiš znanje slovnice:)
[/quote]

Z malo inteligence bi ti bilo jasno zakaj je tako napisano.

Veš, da sem tvoje pisanje težje prebrala, kot od avtorice, zato tudi tebi priporočam, da malce osvežiš znanje slovnice:)
[/quote]

Z malo inteligence bi ti bilo jasno zakaj je tako napisano.[/quote]

Manjka vejica pred zakaj!

jaz bom pa takole rekla,

glede na to da se ženske tečne vtikate v vsako napakico , vsako slovnično napaka in ne vem kaj še….bi rekla da je tale poročeni moški sigurno od katere mož!!!ja kar resnici poglejte v oči in ne se spraševat zakaj, ker če bi moj imel tako tečno žensko kot ste ve tukaj gor, bi tudi že zdavnaj drugi v posteljo zlezel. Tako pa nima potrebe po tem in mu je doma lepo in mu ni treba drugod iskat!!

Z malo inteligence bi ti bilo jasno zakaj je tako napisano.[/quote]

Manjka vejica pred zakaj![/quote]

Ne, ne manjka!

Manjka vejica pred zakaj![/quote]

Ne, ne manjka![/quote]
haha
seveda manjka
vem, zakaj :)))

Moj že ni. Moj me namreč ne bi nikoli prevaral, ker ga popolnoma zadovoljuje moje znanje slovnice.

Sama pretehtaj želje in posledice.

Moj že ni. Moj me namreč ne bi nikoli prevaral, ker ga popolnoma zadovoljuje moje znanje slovnice.[/quote]

He he. Dobra.

Veš, da sem tvoje pisanje težje prebrala, kot od avtorice, zato tudi tebi priporočam, da malce osvežiš znanje slovnice:)
[/quote]

Z malo inteligence bi ti bilo jasno zakaj je tako napisano.[/quote]

Prav res. Mislim. Dobro jutro.


ti imaš verjetno končanih 5 razredov oš….

drugače pa…ne,nič kurbarije ti ne svetujemo,ker tukaj smo same zveste monovke.

ej bejba,drugač pa resno ti svetujem…rajš ne,k boš trpela “k buh na križu”

čao

Saj tudi tebi ne bi škodovala kakšna ura pravopisja…

Saj tudi tebi ne bi škodovala kakšna ura pravopisja…[/quote]

Uh, še ena.

Saj tudi tebi ne bi škodovala kakšna ura pravopisja…[/quote]

Tebi pa ne kak tečaj razumevanja ironije.

.

se je lepo tolažit kajne?

Eh monovka ti kar lepo z imenom in priimkom, pa da vidimo a bo ta obiral jabolka iz dveh, treh, štirih…dreves; saj ne vemo, da si ti edina ljubica 🙂

Vem kako to zgleda. Zaenkrat še nisem popustila, ne vem kaj bo v prihodnosti.
Kar se tiče statusa ljubice: enim zelo odgovarja, da te pride ljubček fajn potešit, domov pa se gre pedenat k zvesti ženi;)
Ljubica dobi samo najboljše;))) Več je vredna, ni kreganja, težav nasploh.

.

se je lepo tolažit kajne?[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=ToTk5B4_ZAQ

Zakaj pa ravno poročen moški??? Poglej malo okrog sebe, drugače se boš tako opekla, da ti bo žal!!!

…in koliko si stara?

Pomisli no malo na ženo, otroke………

Imaš ti otroke?

New Report

Close