Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Starši in otroci v skupni postelji

Starši in otroci v skupni postelji

Do katerega leta starosti bi naj otroci spali pri starših v isti postelji?

otroci naj bi spali v svoji postelji :))

oba spita v svoji pojtelji in v svoji sobi sta od 4 mesecev

nova
Uredništvo priporoča

moj je 16 mesecev in spančka pri nama,..silila ga ne bom , ko bo hotel bo pa šel v svojo posteljo..no glede na to da bo v kratkem dojenček bo že moral it :-)))

Dokler želijo in to nikogar ne moti.

Vprašajte indiance, kako delajo otroke, ko vsi spijo v enem šotoru.

vse je stvar, kako sprejemate stvari.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

——–in tudi slovnico najbrž obvladata bolje kot mama:)

moje dva sina?? = moja dva sinova
v svoji sobi sta od 4 mesece?? = v svoji sobi spita od četrtega meseca naprej

——–in tudi slovnico najbrž obvladata bolje kot mama:)

moje dva sina?? = moja dva sinova
v svoji sobi sta od 4 mesece?? = v svoji sobi spita od četrtega meseca naprej[/quote]

Mogoče kdo tukaj zahteva slovnico?vsi vemo kaj je hotela povedat.

Moža verjetno še ni doma,pa si malo tečna kajne

ženska naj piše tako da je razumemo, ne pa kar nekaj ene črke gor nametat samo zato da nekaj napišeš pa čeprav nima nobenega smisla

——–in tudi slovnico najbrž obvladata bolje kot mama:)

moje dva sina?? = moja dva sinova
v svoji sobi sta od 4 mesece?? = v svoji sobi spita od četrtega meseca naprej[/quote]

Ti si pa na napačnem forumu!

če je ti ne razumeš tvoj problem. Poskusi prebrat še enkrat ,mogoče ti bo pa le ratalo

Peti, tudi mene motijo tisti, ki se v temi obregnejo ob slovnico, namesto da bi podali mnenje na zastavljen problem. A še bolj me motijo pripombe, češ tečna si, ker imaš sušo v postelji oziroma ker je tvoj mož že dalj časa odsoten.

melania najprej se nauči brat. Sušo v postelji hmm zakaj si pa to napisala,ker jaz tega nisem.

Hmm,hmmm ,hmmmm

Peti, tudi mene motijo tisti, ki se v temi obregnejo ob slovnico, namesto da bi podali mnenje na zastavljen problem. A še bolj me motijo pripombe, češ tečna si, ker imaš sušo v postelji oziroma ker je tvoj mož že dalj časa odsoten.[/quote]

Ja, ce se smem vtakniti, tudi meni je to ena bolj motecih in za zenski spol zaljivih stvari. Kot da je pocutje in volja zenske odvisna od tega, kaj moski naredi in kaj ne. Primitivno do skrajnosti.

Sicer pa moji ne spijo v najini postelji, pac pa v svoji od vsega zacetka. Prvo let sta oba spala zraven naju.

Peti, odrasti. Besedne zveze “suša v postelji” pa res nisi uporabila, saj metafor najbrž ne poznaš. V tem primeru ta pomeni nadaljevanje tvoje zlobne pripombe, da “moža še ni doma”. Pa lahko noč!

Seveda da nisem uporabila,ker jaz nisem imela to v mislih,ampak si imela ti.Torej gre tebi to po glavi.

Lahko noč draga melania

ja in? slovnica- če bi ti imela pentigitizem (težko govorjenje in pisanje) , bi videla, upam da te bog ne sliši, kajti imajo lahko tvoji otroci!!!!!!!!! hvala peti 84

… nas: prvi do dveh let in pol, ko je dobil svojo posteljo, se je poslovil brez problema. Druga se kljub dojenčku ni hotela posloviti, dokler je nismo premamili s svojo sobico, pri štirih. Tretja je prav tako dobila posteljo in sobico, pa je šla – pri dveh in pol.

Kako bo z nadaljnjimi, še ne veva, sigurno pa je eno: nikogar ne podiva in slej ko prej pride trenutek, ko se čuti dovolj varnega, da lahko gre. Za to pa ni predpisana starost, temveč otroke opazujeva. Zaupaj samemu sebi in ne tujcem na forumu.

Seveda sva bila tudi midva mnenja, da mora otrok spati v svoji postelji, same teorije so me bile, dokler se ni rodil prvi. Šest tednov sem vztrajala, dokler eno noč nisem mogla več in sem ga dala k sebi. Takrat se je začelo spanje. In verjetno si bom vedno očitala, da sem poslušala vse naokrog, samo sebe in svojega dojenčka, ki je jokal kar naprej, ne. Z naslednjimi skoraj nisem poskušala, so vsi pristali pri nama in tako kot so prišli, so tudi odšli.

Zdaj se mi zdi, da je šlo vse prehitro in ni mi žal.

——–in tudi slovnico najbrž obvladata bolje kot mama:)

moje dva sina?? = moja dva sinova
v svoji sobi sta od 4 mesece?? = v svoji sobi spita od četrtega meseca naprej[/quote]

Mogoče kdo tukaj zahteva slovnico?vsi vemo kaj je hotela povedat.

Moža verjetno še ni doma,pa si malo tečna kajne[/quote]

Ali je tvoj brez poselen, da nisi nikoli tečna? Malo se umiri, nisi tako brihtna kot se delaš!

Pa kaj ste nekatere tok zatežene s to slovnico? Bejžte na ker drug forum, pa tam jebajte folk v glavo.

Moja petletnica spi z nama in smo super. Nič nam ne manjka.

kaj pa je kafesitka sem ti stala na repek?

jaz sem tečna vsak dan,če te že zanima.Pa kaj čmo zdaj 🙂

te moram razočarat: sem neumna in to javno tudi priznam:)

New Report

Close