Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je za vas sreča?

Kaj je za vas sreča?

Kaj je torej za vas sreča?

če bi najprej ti povedala svojo definicijo sreče ???

sedmica

nova
Uredništvo priporoča

Zame je sreča sestavljena iz drobnih trenutkov – obrabljen stavek, ampak drži. Ko voham cvetoče drevje, ko se muc stisne k meni, ko v žepu najdem evre, za katere sploh nisem vedela …

Sreča je..moj mož…. nasmeh, objem otroka, iskreni odnosi med ljudmi, služba, ki te veseli…
Sreča je, da imamo tudi materialno vse kar potrebujemo za lepo življenje, sreča je zdravje, notranja energija, pozitivno razpoloženje. Sreča je, ker smo se rodili na tem lepem koščku sveta, kjer ni osnovnega pomanjkanja..
Sreča je preprosta. Je način življenja, ki ti najbolj ustreza. In sreča je, ko to vse imamo in se tega tudi zavedamo.
Srečna sem in tako bo tudi ostalo!
Lepo se imejte vse monovke in monovci!

sreča je sveča :)))

Zdravje in še enkrat zdravje. Potem pa zadovoljstvo, da se nisem rodil v revščini Afrike al pa v kakšnem dolgočasnem sibirskem mestu al pa begunskem taborišču. Glede na št. rojstev v svetu je kar loterija, da se rodiš v nekem normalnem okolju. Pa frendi, s katerimi se da debatirat, punca, s katero mi ni dolgčas, starši, ki mi ne najedajo preveč, babica, ki mi je večna zaveznica, navsezadnje tud keš, ki mi omogoča, da počnem to, kar me veseli.

Da imamo Pahorja.

Res je! Gorje nam ko pride na oblast JJ. Zahrbten, neiskren človek, pokvarjen do amena.

Moj novi lepotec razred C.

Sreča je kot milni mehurček: v trenutku se razleti.

da, enako mislim

Zame je sreča to, da sem popolnoma zdrava. In vsak dan se zavem, kako srečna sem, ko pridem v svoj dom in me pričakata mir in tišina. Pa svoboda in neomejenost me delata srečno.

Sreča je zavedanje trenutka, tukaj in zdaj…..

ja, ti si pa res srečen človek. Misliš enako kot…? ali misliš enako kot kdorkoli pač že, torej se strinjaš z vsem, nič te ne moti in zato nimaš vzroka za nesrečnost.
mogoče je pa to res prava formula. mislit enako, ne glede na karkoli.

New Report

Close