Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko ti mladenič pokaže sredinec

ko ti mladenič pokaže sredinec

Včeraj me je po vsej sili hotel prehiteti mladenič v rdečem Bmw-ju.Izsiljeval je v ovinkih pri polni črti in na vsak način hotel pred mene.
Očitno pa mu ta njegov avto več ne potegne dovolj, da bi me prehitel.Ko sva se pripeljala do krožišča mi je pokazal sredinec?!
mislil si je pa seveda, kako ne morem prehitet ene babe:)
Toliko o kulturi nekaterih voznikov…

Ampak njega bolj boli kot tebe 🙂

…mal vlekla mogoče ? Sicer se pa vedno lahko malo umakneš desno, zmanjšaš hitrost in prehitel bi te brez problema in noben od vaju ne bi bil živčen….., razen, aja kaj bi pa potem pisala danes ?

nova
Uredništvo priporoča

Imam občutek da ga zanalašč nisi spustila naprej in se spustila na njegov nivo

Ah, pozabi. Mali, nesamozavesten revček, ki rabi rdeč BMW, da pokaže potenco.
Jaz sem včeraj skoraj umrla od smeha, ko sem z biciklom prehitela mlajšega, malo razvaljenega kolesarja pred mano, pa se je, ko je ugledal mojo rit pred sabo, očitno zbudil in začel gonit kot mutav, da bi me (z ranjenim moškim ponosom) prehitel.
Ni mu uspelo, je pa izustil nekaj o “prekleti babi”.
Je luštno na cesti, a ne?
🙂

Koliko km približno prevoziš v 1 letu ?

Jaz vse take, ki vozijo za ritjo in blendajo spustim naprej ob prvi priliki, ko je možno avto ob strani ustaviti ali vsaj upočasniti. Ker živčen človek je nevaren, poleg tega pa še mene dela živčno, če zadaj vozi na 10cm razdalje.

se je za vprašat koliko si ti vozila..zagotovo ene 10 pod omejitvijo da si že ovirala promet.

v bistvu bi ga lahko spustila naprej, ampak je po ravnini preveč zaostajal za mano, dohitel me je v ovinkih in sem mu dala pač lekcijo, da ne more vedno biti prvi.
Prevozim okrog 40.000 letno in ja večkrat me ujame radar.

vedno vozim, kjer je varno malo preveč.

čestitam js ga tud nebi pustila smrkavca,ker mu je tatko bmw kupil.LP

micka

Saj ti “hudakača” si itak mal defektna tko da se ne čudim, da si čisto zživcirala mladeniča. Zihr si vozla k ena 100 let stara kura, 30km/h pod omejitvijo ali pa 60km/h tam kjer je omejitev 50km/h in tam kjer je 90km/h. Sicer pa svojo defektnost itak kažeš v čisto vsakem postu tuki na MON. Pač ti manjka veliko koleškov v teh tvoji butasti glavi! Če bi bil jaz na mladeniščevem mestu bi te prehitel in se potem začel upočasnjevati, da bi se skupaj z mano ustavila. Stopil bi iz avta in ti na gobec pritisnil ene par šamarjev!

spustila bi ga naprej in bi bilo za oba prav. Ampak o čm bi potem danes pisala?

Pri toliko prevoženih kilometrih, bi morala biti kar izkušena voznica in če bi imela še kanček zdrave pameti (nesreča hitro pride !), bi ga spustila naprej. Ampak to, da bi se mu umaknila ali pa ga na ravnini spustila mimo (pa naj se razkanta na naslednjem ovinku), bi bil pa prevelik udarec za tvoj ego, a ne ?

očitno tebi manjka več kot par koleščkov.
Ziher si šlampast in prepotenten voznik, ki svoje frustracije kaže na beden način in ko te preberem, imam občutek, da si totalna zguba v real laifu in si filaš ego z nesramnostmi,beda od bede.
sicer nisem žaljiva, toda ti me totalno razkuriš in takšen je odgovor, skoraj tako žaljiv kot tvoj.

A se ti z avtom voziš na MON, da narediš toliko km?:-)))))))))))))))

Tipično govorjenje za smrkavce stare 18 let!!!!

micka

A se ti z avtom voziš na MON, da narediš toliko km?:-)))))))))))))))[/quote]

:)))))) Ta je pa tud huda…

No tole je pa lep primer, kaj nekdo o drugem misli, a na žalost je sam tak!

za take hude primere imej vedno pri roki fotoaparat/telefon, pa posnami filmčke njihovega obnašanja- potem pa kar na MON prilepit- pa saj že katera pozna mamico takega “sinčka”, bo hitro rešeno…… Bolje, kot kakršnakoli policija 😉

Jaz se pa spomnim, da sem se enkrat peljala 80 km/h, kjer je omejitev 90 km/h. V nasprotni smeri ni bilo nikogar, za mano se pa nekaj časa peljeta moški in ženska. Potem me po ene dveh minutah začneta prehitevat in ko pride vštric z mano, se nekaj sekund pelje poleg mene in mi skozi šipe kaže 9 prstov, kar sem razumela, da če mi ni jasno, da se lahko peljem malce bolj hitro. Ne vem ,kaj ga je oviralo, da me ni prej prehitel, ker v nasprotni smeri ni bilo nobenega, ampak pustimo zdaj to. Sem mu pa takrat, ko mi je “dopovedoval”, da je tukaj omejitev 90, poslala poljubček in se mu nasmejala….Ne morem vam povedat, kako se je obema povesila spodnja čeljust od presenečenja.

LOL, dobra!!!

kar hudo mi je, ker je toliko pedrov na cesti. voziš 10-15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več, kot je dovoljeno, pa te zadaj nekaj pederišejo, nasplošno Audi in BMW.

Koliko km približno prevoziš v 1 letu ?[/quote]

kakšno vezo ima to, da te nekdo pederiše???
voziš lahko samo 50-90 kmh oz. 130 po AC

Meni gredo pa na živce taki, ki znajo potegnit na ravnini, na ovinkasti cesti pa jih spet dohitim 🙁

New Report

Close