Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek haha… danes na plaži deklica vpraša mamo…

haha… danes na plaži deklica vpraša mamo…

Haha, danes ene 5 let stara deklica sama z mamico na plaži. Pa jo sprašuje vse sorte… Mama, kdaj bi plima? Mama, kdaj bo oseka? Mama, kaj je to, mama kaj je ono… Pol pa… mama,… mama… zakaj si ti tako debela?
Mama ostala brez besed. Pol pa le nekako izdavi, da zato, ker je fino in fejst jedla. Je pa res bila tam ene 100 kilska bomba.

🙂

heh 🙂 teli sončki

še zmer boljš to kt pa tist kar sem jst enkrat doživel v kampu na lošinju, k sta se mat pa 5 letni sonček skregala, pol pa še stepla, k ga je mama čez rit, un pa šamar nazaj, pa una spet čez rit, pa un šamar nazaj, dokler fotr ni uletu reda narest… vse se je pa začel s strešenimi špageti po tleh 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

hihi
Men je zanč v trgovini reku “tale teta je pa okrogla” marija mi je blo nerodn una se je pa smejala

To šamar pa sosedov triletnik mamici pa ona pod mrzel tuš pa on še enga…

ti kofetarca 🙂 se ti opravičujem, z vodovodarji nau nč, sm mal povprašal če ker kej ve, pa še tist prav, da bo mogu nekje zase dobit vodovodarje, k tud neki zidajo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če ste iz Lj. ali z Gorenjskega konca, priporočam vodovodarja Vlada Fuisa, tel. 041-635-782, iz Škofje Loke.

mene pa nič ne pretrese, če me kdaj otrok kaj iskreno vpraša. Saj če maš 100 kil, ti je verjetno jasno, da si debel ne? otrok pa pač samo direkt pove in ti ne razlaga po ovinkih o “ljudeh močnejše postave”, kot počnemo odrasli.

Hvala Gunnar. Ta eden od mojih je bil danes že celo pri sosedih na malici (v gostilni)..

Jaaa saj so iskreni pa direktni sam mamam je pol nerodno.

Ja, ja, saj ta neposrednost je srčkana…

Jaz sem tud debela in se nič ne čudim, komi otroci to povejo. Sem pravzaprav vesela, da so neposredni. Ne maram hinavščine. Hvala Bogu, je otroci še ne poznajo.

si pa nesramna da se smejiš če je negdo morda bolan vsaj so nekateri bolani pa ne morejo shujšat kose bo pa gdo tebi smejal boš pa jokala

Zakaj pa taka drama, če nekdo nekomu reče, da je debel? A če ti nekdo reče, da imaš sive lase, je tudi hudo? Ali pa, da si majhen/velik? Marija pomagaj, kako smo občutljivi!!!

Ker resnica boli.

Ker resnica boli.[/quote]

Mene ne. Vsaj tovrstna ne.

Huh, punčka že ve, kako mamici vzbuditi pozornost:-))

Na 1,72 m imam 80+ kil in me je nečakinja (pravi suhec) tudi vprašala, zakaj sem debela.
Meni se ni zdelo nič nenavadno.
Rekla sem, da zato, ker najbrž preveč jem.
Je bila zadovoljna :).

New Report

Close