Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dol piše , da mati posluša hčerino seksanje !!!

Dol piše , da mati posluša hčerino seksanje !!!

Dol piše , da mati posluša hčerino seksanje !!! ZANIMA me … ALI TUDI OČE POSLUŠA ??? NAROBE IN BOLAN SVET !!!!!!!!!!!!

In zakaj nisi tega napisal/a v že odprto temo? Narobe svet!

Narobe je to , o čem se govori !!!!!!!

ne, brez skrbi, očetje vejo, da hčere ne seksajo, ampak ponoči s tipom njegova hči dela trebušnjake, pa boga reva zraven stoka, a veš kolk je težko nares 150 trebušnjakov in kak krik olajšanja spustiš, ko naredi zadnjega ! Ma kak seks neki, hčere ne seksajo, aja pa starši tud ne, jasno.

hehe, ja, pa koliko odgovorov je ta mati dobila, češ kaj pa posluša, naj počne kaj drugega?! :)) očeta očitno ni zraven, sicer pa mama verjetno ne bi odprla teme, če ne bi imela pomislekov, samo pač noče izpast pred hčero zatežena in je prišla vprašat, kaj drugi mislijo.

pol maš pa eno s tremi hčerkami, ki je (gotovo kaj takega kadi) tako skulirana, da bo razumela svoje 3 hčerke, če bodo pač glasno seksale… ampak naj se oglasi potem…

sicer pa naj povejo starši malo starejših oz. spolno aktivnih najstnikov in mladostnikov, če jim je to fajn.

Jaz nisem tako stara, tudi nazadnjaška nisem, nisem za svetom, ampak NIKOLI nisem seksala, ko so bili starši v stanovanju. Pa sem se tudi v mladih, najstniških letih naseksala, ampak toliko spooštovanja do staršev pa imam, da jim tega ni bilo treba poslušati. To je moje mnenje o tem.

Dol piše, da mati mora poslušati hčerin seks.

Kam pa naj gre zvečer, oziroma ponoči? Trola.

Hmm,a otroci pa lahko poslušajo kako starši seksajo?

Hmm,a otroci pa lahko poslušajo kako starši seksajo?[/quote]

Jaz svojih nisem nikoli poslušala, pa mi je mama pozneje povedala, da sta z očetom imela odlično spolno življenje, da sta skoraj vsak dan. Ja, pa ji nisem nikoli slišala.

Tukaj ni govora o tebi!!
naučite se brat

Piše, da sliši hčerino seksanje, ne da posluša. Je velika razlika.

ISTO JE !!!
ME pa zanima , če posluša še OČE !!!!!!!! MENE BI MOJ OČE ČEZ ZAPRTO OKNO VEN VRGEL , ČE BI ME SLIŠAL , DA SE FUKAM V DRUGI SOBI !!!


hehehehe…zanimiva izbira besed…samo mene bi tudi…..čez zaprto okno ven vrgu namreč, če me ne bi slučajno mama prej zadavila….je pa res, da iz spošovanja, do staršev, kaj takšnega sigurno ne bi storila….bi se pač oziroma sem se, ko jih ni bilo, ali kje v kopalnici ali kakorkoli že….skrajno nevzgojen froc…nobenega rešpekta:)

New Report

Close