Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

V katerih državah ste že bili?

Default avatar

o

V katerih državah ste že bili?
Default avatar

huda k kača nepr.

Indoneziji, indiji, Japonski, Španiji, Nemčiji, Avstriji, Franciji, Madžarski, Italiji, Grčiji,Egipt, Turčiji,Kanadi, Vseh bivših YU, Švica mi je itak drugi dom.
Default avatar

kkkkk2

Evropa precej, razen skandinavije. portugalske, malte, turčije, zda-ny, šrilanka
Default avatar

kkkk2

kkkkk2 je napisal/a:
aja, pa tunizija, djerba
Default avatar

zala73

italija,hrvaška,nemčija,francija,avstrija
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
Default avatar

kar nekaj.

Pa ti?
Italija, Avstrija, Hrvaška, Grčija, Belgija, Češka, Španija, Nizozemska, Nemčija, Francija, Slovaška,Tunizija,Bosna, Pa še kam bom šla.
lep dan
Default avatar

Briana

Hrvaška, Bosna. Italija, Avstrija, Nemčija, Češka, Grčija, Tunizija, Srbija, Belgija, Kitajska
Default avatar

pomladna1

Italija, Španija, Avstrija, Madžarska, Francija, Giblartar, Maroko, Grčija, Turčija, Tunizija, pa seveda vse države bivše juge.
Default avatar

bajno bogata

Vse, razen Antarktike.
Default avatar

ar-da

Avstrija,Italija,Češka,Slovaška,Madžarska,Poljska,Grčija,Nemčija,Danska,Švedska,Francija,Španija,Portugalska,Švica,vse države bivše Juge.
Default avatar

,ija,

slovenija, avstrija, nemčija, belgija, velika britanija, finska, španija, francija, monako, italija, madžarska, hrvaška, srbija, bih, črna gora, albanija, makedonija, grčija, turčija, tunizija, egipt, južna afrika

moj cilj je obiskati vse evropske države in čimveč na ostalih kontinentih
Default avatar

Eyva

Bila sem že v Italiji , na Hrvaškem in v Angliji!

H&K
Default avatar

MIYA

Italija, Francija, Švica, Nemčija, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, Češka, Madžarska, Hrvaška, Bosna, Srbija, Črna gora, Makedonija, Grčija, Turčija, Romunija, Egipt
Default avatar

MIYA

[quote="MIYA"]Italija, Francija, Švica, Nemčija, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, Češka, Madžarska, Hrvaška, Bosna, Srbija, Črna gora, Makedonija, Grčija, Turčija, Romunija, Egipt[/quot

pa Avstrija tudi, Monaco
Default avatar

marttina

Avstrija, Italija, Hrvaška, Madžarska, Bosna, Nemčija, Danska, Turčija, Tunizija
Default avatar

Briana

bajno bogata je napisal/a:
Ja pa ja de.
Default avatar

h

Bolj švoh, me nikoli ni vleklo naokoli: Italija, Nemčija, Belgija, Nizozemska, Madžarska, Hrvaška. To je to ...
Default avatar

blondinka na3

Jest pa : dolenjska, primorska s krasom, goriška, notranjska, štajerska upssss.... a to tudi velja.
Default avatar

oppa

Slovenija, Hrvaška, Bosna, Italija, Avstrija, Madžarska, Češka, Slovaška, Nemčija, Nizozemska, Belgija, Švica, Velika Britanija (Anglija in Škotska), Monaco, Španija, Grčija.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net