Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SOSEDA KADI NA BALKONU,MENI GOR DIM V CELEM STANOVANJU !!

SOSEDA KADI NA BALKONU,MENI GOR DIM V CELEM STANOVANJU !!

Jaz sem zgoraj , podnajemnica , on spodaj v stanovanju , najbrž ni podnajemnica .. Kadi kot turk na njenem balkonu , meni pa ves dim zasede kompletno stanovanje , odprto pa rada imam , sploh poleti … ženska ne razume in kadi naprej , čeprav sem jo prosila , da naj neha kadit tako , da meni celo stanovanje od dima smrdi !! Kaj narediti ??

Kaj pa drugo stanovanje, če ti to “zaseda” dim? Potem imaš gužvo?;-)))))))))))))))))))))))

kaj drugo stanovanje ?! ej ne serji .. nisi razumela

Madona,a zdaj kadilci še na svojem ne bomo smeli kadit??Nas terorizirajo čisto iz vseh strani.

Priznam pa vseeno,da imaš zopern problem,rešitve pa ne poznam,razen da zapreš balkon in odpreš druga okna.

To so pa radosti življenja v bloku. Ne kadim in mi gre to na živce, ampak kako se pa naj ona zmeni z dimom, kam se lahko vije in kam ne?

jebat ga .. KAJ PA , ČE JAZ ZBOLIM OD VDIHOVANJA DIMA , TEGA SRANJA ?!?!?

Mislim da ne moreš narediti prav nič.Ali zapri balkon ali pa zboli.Kaj je bolje?Odločitev je tvoja.

SE PRAVI NON STOP ZAPRT BALKON NA TEJ VROČINI ?!? KRASNO !!!! toliko o pravicah do normalnega življenja

Glede na tvoj način pisanja mi deluješ kot … eh, brezveze.

brezveze ?!?! DA SMRDIM V LASTNEM DOMU PO DIMU ?!? kadilce bi jaz .. EH , BREZVEZE …..

Nič ti ne zavidam tvojega položaja. Tud kakšne pametne rešitve nimam, glede na to da si se že pogovorila z njo, pa se očitno ne zmeni za to.
Mene tudi moti dim, v lokalu naprimer se presedem noter, če se zunaj kadi.
Kaj pa če bi omenila najemodajalcu, če ni ona najemodajalka?
Jaz tega ne bi trpela, konec koncev ne gre le za nevšečnost ampak za tvoje zdravje . . .

hvala za razumevanje enazvasi

Moja leva soseda kadi in gleda skozi okno. Ko zapiha veter je soba vsa zakajena. Tudi meni gre na živce. V sobi spi otrok in mi tudi ni fajn.

Ali imaš možnost odpiranja samo balkonskih vrat? Če ja, ti nič nezavidam, sicer pa odpiraj drugo okno.

Glej jaz imam na eni strani kadilce, na vhodni strani pa pse, ki lajajo, ob vsakem hrupu, ko grejo ven, vsakič me zaštiha v hrbtenici. Ne vprašaj, kaj sem slišala, ko sem omenila, da lajanje pač ni za v blok. Ja, da je to nekaj običajnega. Ha, ha – v bloku. In čedalje več je tega.

Tako da iz tega izhodišča lažje prenašam dim, kot pa lajanje. Aroganca je pa pri vseh enaka, sploh če gre za najemnike.

Se spomniš, ko se je ena iz mislim da Domžal borila, da bi se to zakonsko uredilo, ker v tem času vsak gleda le nase. Skoraj so jo ritensko ven odnesli.

Večina kadilcev se ne ozira na druge, jim je figo mar kam puhajo ta dim.
Zapri se med 4 stene pa se zakajaj kokr ti paše. Na balkonu je pač treba upoštevat druge.
Pa kaj ti bom jaz govorila o osnovah obnašanja, če te do sedaj ni noben podučil . . .

Meni pa smrdi v spalnico, ko gre sosed na WC na veliko potrebo. Res je, da gre v svojem stamovanju, ampak jaz tega ne morem prenašati. Prezrači pa se ne, ta smrad. Sva se že pogovorila, pa ne zaleže.

Mogoče pa tu najdeš rešitev: http://chef.blog.siol.net/2011/08/03/minus-2-tocki-za-kadilce/
:-)))) Predvsem med komentarji.

Je samo balkonsko okno in KUHINJSKO OKNO ; ona kadi točno nekako nad balkonom,kjer bivam,spim…AMPAK DIM ZASEDE TUDI KUHINJO !!! MENE ŽE GLAVA BOLI OD DIMA !! AMPAK PRAVIC NAJBRŽ NIMAM NOBENIH , SEM SAMO PODNAJEMNIK , LAHKO CRKNEM .. KAKO SE LAHKO TAKO ZAKAJAJO ??? A SE NE ZAVEDAJO , DA SI DELAJO ŠKODO , ZRAVEN PA ŠE DRUGIM LJUDEM ? ČE MI BO POČLO , MI BO .. NE VEM KAJ NAREDIT ..

beseda, ločilo, presledek

in ne

beseda , presledek , ločilo , presledek

bo šlo?

ne .. ker sem popizdla

O boh, sej te razumem je res zoprno ampak TEBE PA RES NE BI RADA IMELA ZA SOSEDO

Čisto te razumem, imam podobne težave. Le da nisem podnajemnica, pa vseeno ne morem nič.

Zjutraj odprem okno na stežaj, sedaj poleti, ko je samo zjutraj hladen in svež zrak, ter začnem telovadit, kar mi začne prihajati ta smrad skozi okno. Kaj je to? Ja, seveda, soseda je prižgala na balkonu ob kavi, ker ji v stanovanju smrdi. Fajn! Sedaj smrdi v MOJEM stanovanju. Moram zapreti okno, telovadba splava po vodi, ker je prevroče ob zaprtem oknu.

Na drugi strani, kjer imam balkon, se spodaj zbere druščina in veselo prižiga enega za drugim po par ur skupaj. Fajn. Če nočem imeti celo stanovanje polno tega smrada, moram zapret.

Če kaj rečem, sem tečna, zatežena, kratim pravico ljudem, da delajo na svojem, kar hočejo. OK, pa naj omejijo dim na svoje območje! To je kot pri Beneškem trgovcu….

” glejglej”

uboga si .. TE ČIST RAZUMEM 🙁 🙁 🙁

Zdaj že je kar je. Očitno si že zborlela.

Nimaš kaj. Kadi na svojem. Upaj, da bo nizki zračni pritisk, da bo neslo dol.

kaj naj kadim na svojem ?? Ej ženska .. JAZ NE KADIM !! SOSEDA MI GRENI VSAKDANJOST !

New Report

Close