Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Erektilna disfunkcija pomoč

Erektilna disfunkcija pomoč

Lep pozdrav
Malo sem bral po netu o mojem problemu in sem zaključil da imam erektilno disfunkcijo. No, vsaj mislim da naj bi bilo tako.
Vglavnem imam punco s katero imava redne spolne odnose, ampak ne gre vse čisto tako kot je treba. Zelo teško dobim erekcijo, zelo zelo teško (morem masturbirati en čas da bi je dobil) in ko je enkrat dobim, je vse v redu če se naš položaj ne spremeni, ali je pa tudi pauza od 20 sekund zadostna da izgubim erekcijo. Se pravi do orgazma morem ves čas imeti spolni odnos, sicer izgubim erekcijo takoj.
Mene zanima, tj moje vprašanje je kam in komu se obrniti za moj zdravstveni problem?
Imam urejeno zdravstvo in svojega doktorja.

Spoštovani!

Z medicinskega vidika vam priporočam, da obiščete urologa, napotnico dobite pri splošnem zdravniku.

O drugih vidikih pa si lahko ogledate nekaj odgovorov, ki smo jih na tem forumu že objavili na temo motnja erekcije in podobne.

Lep pozdrav,

Lep pozdrav
Sem bil pri splošnem zdravniku in mi je rekel da se jaz še premlad da bi mi se kaj takega dogajalo, da je verjetno problem v moji psihi in da ni potrebe za urologa… In to je bilo to…

Pred nekaj dnevi sem pa začel spolne odnese z mojo novo punco in to brez uspehou! Mislim, pred igra je bila uspešna in ud mi je bil trd, ko sva se pa čist slekla in je rabilo delovat, pa čista blokada! Ud mi je padel in sva morala odnehat! Na koncu sva le uspela samo to ni dolgo trajalo, ker sem imel izliv takoj, niti minuto nisem mogel izdržat!

Včeraj sem pa dobil ene Epimen kapsule in probal eno… In sem imel veliko upanja! Vse je poteklo isto kot prvič. Pred igra je potekla v redu, naprej pa nikakor! In isto kot prvič sva na koncu le uspela, le da je tokrat vseeno trajalo malo daljše. Ene 5 minut pred izlivom! Ko sem pa ponoči ostal sam, sem imel pa erekcije celo noč in celo jutro in to zelo močne in samo na pomisel na punco mi se je dvignil!

Zanima me a je ta Epimen kapsula kasneje začela delovat ali kaj? In probal bi še Almea tabletko in me zanima, ali je to vse isto, samo drugačna škatlica?

Na koncu bi še dodal da ob oba dveh poskusih spolnih odnosov, sem imel ogromno željo in sem bil zelo, zelo vzburjen!

Hvala lepa na odgovoru in na pomoči.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Nekaj vidikov razumevanja erektilne disfuncije iz vidika psihičnih dejavnikov ter načine psihoterapevtskega pristopa sem pojasnil v prispevku, ki si ga lahko ogledate na spodnji povezavi:
http://vezal.si/vezi/2012/01/28/psihicni-dejavniki-pri-seksualnih-tezavah-uvod/

Lep pozdrav,

New Report

Close