Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izvršba za kazen (radar) mestno redarstvo?

Izvršba za kazen (radar) mestno redarstvo?

Ali slučajno kdo ve, po kolikem času začne mestno redarstvo terjat plačilo?

Čaka nas kazen – saj le, kdo je pa ni dobil te dni 🙁 – verjetno za radar (pošte še nismo dvignili).

Če plačam kazen lahko odmislim že planiran dopust, ker mi tudi 150 € veliko predstavlja.

Če kazni ne plačam, kdaj lahko pričakujem (po kolikem času) da bodo poslali izvršbo?

Ali pritožba zadrži plačilo (v takih primerih)? In ali po pritožbi propade 8 dnevni rok, ko naj bi plačal samo pol kazni? Kako je s tem?

Najlepša hvala za koristne odgovore.

Pri teh kaznih je tako, da je bolje plačati tistih 50 procentov in čao, ker verjemi, da se temu denarju ne bodo odpovedali.

Kaj ste pa delali, da je kazen 300€?

Polovicka velja za prvih osem dni, potem je cela. Ce se pritozis je cela plus stroski, tudi ce zelis placati v obrokih, placas celo.

nova
Uredništvo priporoča

Samo ugibam, ker pošte še nismo dvignili. Verjetno bi mi bilo lažje plačati v obrokih. Kdo pa to odobri?

Drugače pa je ogromno ljudi okoli nas dobilo te pozdrave in kazni se najraje vrtijo po 300 €.

Ne vem še koliko je naša, pa da me kdo ne spljuva, jaz sploh ne vozim, partner pa je zelo zgleden voznik – v 25 letih 1 prekršek.

če je kazen od mestnega redarstva, je za parkiranje in je verjetno maksimalno 40 EUR.

MR ima po novem pooblastila tudi za stac. radar, kaj ni tako?

Ne po novem, temveč že kako leto. Težava je v tem, ker niso znali usposobiti informacijskega sistema za pošiljanje položnic. Zato sedaj toliko ljudi dobiva kazni, ker se je v enem letu dosti tega nabralo. Po mojem se bo počasi umirilo.


Kar misli si. Bo bolj verjetno zaradi prehitre vožnje – če nisi dobil obvestila za brisalce. Kazni so pa tam do 1200€.

očitno ni zgleden če je dobil kazen

Zanimivo je, da največ kazni dobijo ljudje, ki za sebe radi trdijo, da so zgledni vozniki in se potem
še čudijo, ko dobijo položnico. Malo morgen vsi so krvavi pod kožo. Če delajo prekrške naj kar
plačujejo. Jaz ne jokam po forumu, če dobim kazen ampak plačam in rajši gledam, da ne delam
več nobenih prekrškov. SIMPL a ne. Ljudje imajo premalo SAMODISCIPLINE posebno v tem
prometu in tukaj je srž problema. Potrebno bo spremeniti te balkanske navade bo boljše za vse !!

New Report

Close