Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina PRENIZKE KAZNI ZA MUČITELJE ŽIVALI

PRENIZKE KAZNI ZA MUČITELJE ŽIVALI

http://24ur.com/novice/slovenija/kazni-prenizke.html

Le kako si naša sodišča lahko dovolijo samo pogojno kazen za tako okrutno mučenje živali?
Do kdaj še?
Preberite si še spodnje komentarje.

Problem je v sodnikih, ki imajo trajni mandat, tukaj se povsem strinjam z jelinčičem, ki pravi, da na bo reda dokler bo tako. Sodniki so nadatakljivi in delajo kar hočejo, nihče jim nič na more, so oblast nad oblastjo, gospa iz ljubljane mi je povedala,da je sodnica opropstila mučitelja živali, ki je mucko vrgel v zid, češ da to ni mučenje živali, ker da se mucka ni matrala. Tako sodnico bi jaz potolkel na licu mesta in jo mučil na njej padelal poizkuse.

Dečko, ki je psa privezal z vrvjo na avto in ga vlekel za seboj v strahotnih bolečinah zasluži vso pohvalo. Pokazal je da je “pravi dedec”. Ostali so tako navadni slabiči in cmere jere.

Sodbik ali sodnicam katera mu je milo izrekla pogojno kazen, verjetno sočustvuje s tem silakom, ali se ga pa malce boji:-)

Kaj pa naša vrla spoštovana Vida Čadonič Špelič? Se bojiš al kako, nobenga glasu več od tebe. Draga Vida, bodi mi v cvetju.

nova
Uredništvo priporoča

Draga Vida, tudi umetne rože in nagačene živali so prekrasne.

tukaj se upaš, v resnici pa si lahko navadna reva

Komu stoji debeli stojko

New Report

Close