Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI SVOJIM OTROKOM DAJETE TO?

ALI SVOJIM OTROKOM DAJETE TO?

Spodaj ste me pa presenetile. Ena si pritožuje, da tast nosi vnuku igrače iz smetnjaka, pa čeprav jih otrok ne potrebuje. Gre za polomljene, odvržene igrače. Opisuje voziček brez koles, počeno kanglico. In ve pametujete, kako je fina in zbirčna.
Pa me res zanima, al se malo hecate in delate norca iz uboge ženske.

Sicer nisem bral celotne teme in ne vem, ali je to res ali malo pretiravaš, ampak vozičke brez koles, počene kanglice (kaj pa ti bo počena?) in igrače iz smeti hčerki res ne dajem … In če to pomeni finost in zbirčnost … ja, tudi prav, a ne, itak se tu gor vsak dan naučimo nekaj novega, pa se dajmo danes to. Igrače se pobira iz smeti!!!

Mr.Gaga, smem vprašati koliko je tvoja pupa stara?
Firbec babji, pač. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Sem že spodaj napisala in naj še dodam. NE IGRAČE IZ SMETI, OTROKU NEBI DOVOLILA!

Pa kaj vam je, saj ne živimo v prejšnjem stoletju. En mini avto stane 1€, Tonka avto, ki je varen za otrke pod 3 leta pa celih 2,5€. Saj ni nujno, da ima cel kup igrač in razne plastike, naj jih imam malo, ampak tisto ok – varno in zdravo.

Plus tega se starejši včasih ne zavedajo, da je danes mnogo več mutiranih bakteriji in virusov in je potrebno biti bolj previden.(moja mama večkrat pove, da ko smo bili mi majhni je redko kdaj oprala sadje/zelenjavo iz tržnice, evo vam afero E.Coli, ki jo je sprožila ravno nezadostna higijena zelenave.)

Danes je drugače in pika!

Evo, jaz sem pa mamica, ki je za otroka kolo dobila zraven kontejnerja. Je imel samo gumi za napumpat, drugače pa čist ok. Saj je imel tudi svoj nov kolo, tega ta rabljenega je imel za na morje. In ta mali kot zanalašč ta lepega svojega sploh ni hotel voziti, je imel raje Kekca. Seveda pa ne bi jemala polomljenih, pokvarjenih reči, včasih je pa kaka stvar čist uporabna in tud sama sem že kdaj vrgla stran kar smo prerasli, pa bi mogoče lahko tud tukajle podarjala( če bi bla gorenjka, prodajala) in se ubadala še s poštnino in vsem skupaj.

Pa sej je folk – predvsem ženske – tudi čist mutiral, pa kaj . Da, mutiranka, e coli je bil zaradu umazanije, a ne. Če ne veš, raje ne piši, please! Da, zadnja e coli je ratala zaradi neumite zelenjave in sadja, o bog.

Ma si usekana, do amena, veš!

Noben ne piše, da je E.Coli “ratala” zaradi neumivanja. Okužba ljudi z E.Coli pa JE nastala samo iz zgolj zaradi netemeljitega umivanja zelenjave.

O nevednosti raje ne razpravljaj, ker se smešiš.

Še zmeraj zaradi “netemeljitega umivanja” so se ljudje okužili, a ne?! O, pa si res usekana, še bolj kot sem mislila. Ti si začela, pa naj tebe kregajo. Jaz samo vračam udarec ! lop

Prav imaš, iz “uboge” ženske se ni lepo norca delat. Se strinjam.

Vzadnič sem šla v trgovino pogledat, koliko stanejo barbike. Pa sem videla da cca 18eur. Pa to je oderuško. Tista plastika, že več kot 100 let ena in ista, narejena po istem kalupu, pa že ne bo toliko vredna. Pa oblekice? Ena je 5 eur. In to brez čeveljčkov in torbice, samo oblekica (kao krilce, ne dvodelna).
Pa sem nekoč eno dobila v kontejnerju. Malo je bila umazana. Doma sem jo oprala z detergentom. Laske sem počesala, res da jih nekaj manjka, a sem kar cviren not vštukala. Itak se mularija hitro naveliča.
pol pa sem oblekice sama sešila. Niso tko kičaste, kot one v trgovini a sem prišparala čez 50 eur.
In tamala se igra. prijateljicam razlaga, da je njena punčka moderna, ker ima pramena in da nosi unikatna krila in ne komercialne oblekice.

se podpišem, pa nimampojma zakaj sploh gre v spodnji temi

[quote=Iza bela]Evo, jaz sem pa mamica, ki je za otroka kolo dobila zraven kontejnerja. Je imel samo gumi za napumpat, drugače pa čist ok. Saj je imel tudi svoj nov kolo, tega ta rabljenega je imel za na morje. In ta mali kot zanalašč ta lepega svojega sploh ni hotel voziti, je imel raje Kekca. Seveda pa ne bi jemala polomljenih, pokvarjenih reči, včasih je pa kaka stvar čist uporabna in tud sama sem že kdaj vrgla stran kar smo prerasli, pa bi mogoče lahko tud tukajle podarjala( če bi bla gorenjka, prodajala) in se ubadala še s poštnino in vsem skupaj.[/quote]

tipični predstavnik/ca/ slovenske inteligence

in tukaj še eden/ena/:

zadnja e coli je ratala zaradi neumite zelenjave in sadja

New Report

Close