Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenke se lahko skrijete pred britankami!

Slovenke se lahko skrijete pred britankami!

Po petih letih živlejnje v Veliki Britaniji sem prišel do spoznanja, da se lahko slovenke SKRIJETE pred britankami. Očitno je v slovenskem dekletu ostalo še odromno zametkov hlapševskih dekl, ki so ga rade fafale tujim gospodarjem. Britanke so 100×bolš, samozavestne, vejo kaj hočejo, si ne ustvarjajo iluzij, niso histeričen, živčne, so direktne, takoj veš pri čem si itd. Pri slovenki pa nikol ne veš kaj hoče – pa bi, pa ne bi, pa te pusti, ker se skurba z enim z boljšim avtom, pa mislijo, da so najlepše, če se za njih ogrejejo luzerčki itd. itd. itd. Dolgo sem mislil, da je z mano kaj narabe – hvala bogu sem spoznal, da je težava v debilnih slovenkah. Sicer pa pri slovekah še kako velja – bolj jo boš tepel, manj jo boš spoštoval bolj se bo metala za teboj! Če pa to ni neposredni dokaz hlapčevske preteklosti, pa ne vem kaj. Pa da ne pozabim! Prijateljicam in ostalim bo seveda jokala, jamrala in stokala, svojmu mučeniku ga bo pa še naprej veselo fafala – še ena vrlina slovenk. Zdaj se grem pa ljubiti s svojo britanko. Vi pa še naprej fukajte in porivajte v zarukane slovenke.

Če ti tako praviš

a ji daš vrečko na glavo, bil tam večkrat, nobene saj prbližn lepe nism vidu. Tko da ti kr pejd porivat ti nism nč fovš.

nova
Uredništvo priporoča

Glavno, da si dal svoje blodnje iz sebe! Priznati bolezen je prvi korak k okrevanju.

maš kako viška na zalogi. men se tud vvožena roba zdi boljša

ti ga je pa fafala? To počnejo srpkinje. One ga šele pušijo.

imas verjetno dovolj na racunu ce ne te UK baba ne bi niti povohala!!!
bos cez nekaj casa ze jokcal slovenki kako so UK babe grozne,da ni boljse od slovenk….

Se že skrivam, ku ku, a me najdeš! Najbrž težko, ker sem kot vsaka povprečna slovenka vsekakor bolj šlank, kot tele tvoje britanke! Okus imaš, da se jaz ne bi hvalila z njim. Kaj bi bile živčne, vse na socialki, pa direktne – ja valjda, če te noben ne šljivi moraš pa kr direkt vprašat. A imajo tudi tam Ančke, a si jo s sabo prinesel, vso poflikano – al je Mary. Počasi, da se ne bo flajšter odlepu, pa bo šla Mary pod strop !

Uh, ti imaš pa res težave 🙂 Verjetno te je neka Slovenka ornk pref***** (v dobesednem in metaforičnem pomenu), pa misliš, da si boga za jajca prijel zdaj, ko si eno ulovil.

Sicer pa so v povprečju baje (tudi jih poznam nekaj, ki so bili tam) : najtežje v evropi, blede, še kave ne znajo skuhat … Dober ulov.

Bogi, bogi, bogi….

UK,UK
Žal mi je zate, ker si spoznaval samo takšne. Vprašaj se pa kakšen si ti (beri kaj je narobe s tabo), ker vlečeš nase take asice.

Skratka zelo omejeno in posplošeno mnenje.

Bravo, Bravo! Vse je boljš kot Slovenka!!

:)))))

Uh, moja slovenka je prav fajn, ne vem na kake si ti naletel…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Najbolje fafajo poročene Poljakinje.

Pa saj ne morem verjet da takšni primitivci obstajajo no. Dejansko se ne da posploševati kakšen je kdo glede na nacionalnost. Vsak je svoja osebnost NE GLEDE na to kje je rojen, kakšne nacionalnosti je ali česarkoli drugega. Torej je to kako je nekdo direkten, samozavesten ali jasen v tem kaj želi odvisno samo od posameznika samega.
Drugače si pa očitno zelo zakompleksan, nerazgledan in ranjen moški. Če te je eno dekle prizadelo, še ne pomeni da so vse iste, oprosti ampak to je resnica. Bi se pa na tvojem mestu vprašala kaj si sam narobe naredil da se je/ ali so se dekleta tako obnaša do tebe.

Lep dan še naprej!

Kdor ženske predalčka, bolj malo fuka.

Točno tako, treba je vse po spisku haha

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Uk če ti nisi narobe rašen, pa cepljen v tvojo gnilo betico!!! Tvoja jeza in slabo mišljenje o slovenkah je tako zato,ker te je najbrž katera prizadela in razočarala.In upravičeno te je,saj tule take primitivne žaljive misli pišeš o prelepih slovenkah ,kot da si trčen.In to definitivno si!
Če ti ni všeč tu ,pa pojdi drugam…v Anglijo v osvajanje Angležinj.

Sori, ampak v Londonu sem v 14 dneh naštel toliko luštnih punc, kolikor jih v Sloveniji na železniški postaji v Podbrdu v enem popoldnevu. Enostavno so že na pogled čudne, vsaj tiste prave bledo roza britanke. Priseljenke in potomke le teh so druga pesem.

Khmm, zakaj nas bi to moralo sploh zanimat….ostani tam in uživaj….mi bomo pa tuki…….

Britanke res bolj čudne zgledajo, debele in s totalno belo kožo.

a vam jaz povem kaj se je v realnosti zgodilo?
tip (kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slovenceljnov – vsaj sodeč po monu) je totalen mamin sinek in je hotel punco prisliti da bosta živela pri njegovi mamici doma. punci je to ustrezalo kakšno leto, potem pa je pritisk in nenapovedano uletavanje taščice v stanovanje preseglo njene meje in je (pametna) pustila tega gnoja in šla. mu je dala na izbiro ali ona ali mamica ampak tale je izbral mamico (kot bi 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov). njegov ego prizadet, mamica mu za prebolevanje plača 2 tedenski trip po UK. tam gre v bar, se ga nabuta in ker mu je mami zraven spakirala precej denarja se seveda nanj lepi veliko kešpičk. ker je nabutan delujejo še lepše kot so. seveda položi ene 3, 4 in misli da je boga za jajce prijel. cel prepotenten in preponosen nase se odloči da bo gorih tudi ostal (hvalabogu za nas!!). jezen na cel svet in na bivšo (še po 5ih letih) se spravi pisat na mon kako je njemu fajn.
JA SVAKA ČAST STARI, ČE SI PO OBNAŠANJU VEDNO TAK SE SPLOH NE ČUDIM, DA TE V SLOVENIJI NOBENA NI HOTELA!
aja pa btw – v angliji je zelo veliko priseljencev. da neboš ugotovil, da ta tvoja nova ki je tako oh in sploh v resnici po narodnosti vse prej kot britanka. drugače pa veliko sreče še naprej, verjemi slovenskim dekletom si naredil uslugo da si se (primitivec kakeršen si se dokazal v postu) pobral in upam da se ne vrneš!!

Uživej, ti privoščim. Je pa hudo brati tvojo grozno zagrenjenost do slovenskih punc, tvoje razočaranje nad cvetovi tvoje domovine … Nasvet. Problemi se začnejo takrat, ko vidiš na tem svetu vse črno belo.

Točno tako, treba je vse po spisku haha[/quote]

SEM NA SPISKU?

New Report

Close