Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek amway izdelki-so res tako dobri?

amway izdelki-so res tako dobri?

Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov. Pravi, da so zelo dobri in da se da tudi prihraniti pri nakupu in celo zaslužiti. Ponudba je mamljiva vendar sem skeptična, da ne bom prav uspešna, saj je moj krog prijateljev in znancev kar v krizi v teh časih in se jim bodo zdeli izdelki predragi. A jih kdo od vas uporablja? Kako ste zadovoljni z njimi?

Tega se loti, če bi se rada vsem zamerila in če želiš, da prijatelji začnejo bežati pred teboj.

Mrežni marketing – ga ne podpiram.

nova
Uredništvo priporoča

Če imaš tak karakter, da boš ljudi okrog prinašala in jim nekaj prodajala za drag denar, potem kar. Če pa si poštena, potem se tega nikar ne loti. To delajo samo pokvarjenci, ki gledajo samo na lastni dobiček.

So kvalitetni, samo tržla pa tega jaz nebi. Pa še predragi so mi, tako, da samo tu in tam kaj kupim.

Zadeve se fajn, samo koncentrati. In potem si izračunaj zaslužek, če ti nekdo po prašek pride samo vsake pol leta.

Sama uporabljam te izdelke, tisti ki ima porobleme z kožo bo hvaležen da taki izdeki obstajajo,ne glede na ceno pa še 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}so ekološki.

Uporabljam jih že preko 10 let. So dobri. Sem včlanjena kot kupec, ne tržim, ne delam je pa res, da sem in tja vzamem kakšno kozmetiko za sodelovke.

Lp

NE NE NE ….. odgovor na tvoje : Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov.

Če boš imela kakršne koli obveznosti, raje NE. Če hočeš še naprej mir v svojem življenju, potem NE NE….

Če pa želiš zaslužiti, potem raje obdeluj vrtiček ali njivo, bo več koristi, ekološke tudi.


informacija iz prve roke:
predstavitve robe.razlaga zakaj imajo tako ceno kot jo imajo,razni seminarji….
zbiranje naročil,kupovanje robe v logatcu-seveda moraš imeti prevoz.
rabiš veliko časa in volje za to.izdelki so ful dragi,o kvaliteti pa ni treba veliko govorit.
se da v trgovini dobiti tudi kaj dobrega za manj denarja.
sem bila sama v tem-delala za amway in uporabljala njihove izdelke.
tako da…..če boš hotela kaj zaslužiti boš ob cel dan.


informacija iz prve roke:
predstavitve robe.razlaga zakaj imajo tako ceno kot jo imajo,razni seminarji….
zbiranje naročil,kupovanje robe v logatcu-seveda moraš imeti prevoz.
rabiš veliko časa in volje za to.izdelki so ful dragi,o kvaliteti pa ni treba veliko govorit.
se da v trgovini dobiti tudi kaj dobrega za manj denarja.
sem bila sama v tem-delala za amway in uporabljala njihove izdelke.
tako da…..če boš hotela kaj zaslužiti boš ob cel dan.[/quote]

Se ti vidi, da pojma nimas. Sklasisca v Logatcu ni ze skoraj 10 let, zadnjih nekaj pa tudi v Lj ne. Narocas lahko tudi preko spletne strani, ppsljeji pa iz skladisca na Madzarskem preko ppsfe v Mb.

Izdelki so odlicni, sem njihova uporabnica, ampak ne vseh.


informacija iz prve roke:
predstavitve robe.razlaga zakaj imajo tako ceno kot jo imajo,razni seminarji….
zbiranje naročil,kupovanje robe v logatcu-seveda moraš imeti prevoz.
rabiš veliko časa in volje za to.izdelki so ful dragi,o kvaliteti pa ni treba veliko govorit.
se da v trgovini dobiti tudi kaj dobrega za manj denarja.
sem bila sama v tem-delala za amway in uporabljala njihove izdelke.
tako da…..če boš hotela kaj zaslužiti boš ob cel dan.[/quote]

Se ti vidi, da pojma nimas. Sklasisca v Logatcu ni ze skoraj 10 let, zadnjih nekaj pa tudi v Lj ne. Narocas lahko tudi preko spletne strani, ppsljeji pa iz skladisca na Madzarskem preko ppsfe v Mb.

Izdelki so odlicni, sem njihova uporabnica, ampak ne vseh.[/quote]

zdaj pa ne razumem.
zakaj ji je znanka ponudila torej: Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov
potem verjetno ne bi potrebovala nekoga za prodajo, če bi šlo le za nakupe preko pošte , ne ????? Ali ja ?

Siris neresnice, ker imas stare info. Pises o ppbiranju ro e v Lgatcu. Jaz ti pa pravim, da tega ze dolgo ni vec. Seveda se ponuja okoli, vsa rba pa pride striktno v paketu preko poste ali druge dostave, osebne ze dolooooo ni vec.

… in tako učite ljudi naivnosti in zapravljivosti in nujne potrebe po nečem kar je kar tako nekaj… BOlj spoštujte vsak euro, ki ga zaslužite in ga ne zapravljajte za takšne in drugačne bedarije kot je ta amway, ali kaj sploh je. Nikoli imela, nikoli ne želim imeti…

Izdelki so res odlični, zato jih kupujemo, prodajamo pa ne.

Amway kot amway je super zadeva. Samo network21 je pa čista nategancija in zavajanje. Vendar pa obstajajo še veliko kvalitetnejši izdelki od amwaya, sploh kar se zdravja tiče.

Amway je super zadeva, izdelki so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naravni imaš vse certifikate, dalahko preveriš, marsikje ne moreš. Če želiš si lahko greš tudi sama pogledat te plantaže, kjer se izdelujejo in pridelujejo te rastline. Še posebej kar se zdravja tiče, so izdelki 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naravni. Čistila so koncentrat, res da so malo dražji, a če preračunate pridete ceneje skozi, ker manjkrat kupujete, na izdelke imate
3 mesece garancije na zadovoljstvo, se pravi porabi skoraj celo vrente in dobite denar nazaj, na včlanitev imate pa 6 mesecev garancije, kar pomeni, če nisi zadovoljen prekineš in dobiš denar vrnjen nazaj. No, pa naj mi še kdo reče, da to ni v redu zadeva! Će pa misliš, da boš obogatel, če boš na kavču ležal, tukaj ni tako. Ravno tako moraš delati, a z ljudmi, ki si jih sam izbereš, delaš kadar hočeš in kolikor hočeš. Kar se seminarjev tiče je to tvija stvar, če greš ali ne. Nič ni obvezno. To je tvoj posel in sama se moraš odločiti koliko in kako boš delala. Je pa sigurno vložek v ta poslel manjši, kot pa če bi hotel odpreti recimo trgovino.
Probaš, vidiš ali ti ustreza, greš in dobiš denar vrnjen. To je vsa umetnost!!!

evo detaljno ……….

za pokušino …….

1. Če se včlaniš, privarčuješ z nakupi izdelkov 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kot si porabil do sedaj.

Ta izjava je pravilna samo v primeru, če si do sedaj kupoval amwayeve izdelke po polni nečlanski ceni. Če pricakuješ, da boš privarčeval 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denarja v primerjavi s konkurenčnimi izdelki si oglej primerjavo nekaterih cen.

2. Amwayevi izdelki so zelo ekološki.

Verjetno so res. Ne vem pa, če so toliko bolj ekološki od konkurenčnih izdelkov. Tudi na veliko konkurenčnih izdelkih piše da so brez fosfatov, biorazgradljivi ipd. Pa še nekaj: Na embalaži čistila za pomivanje posode piše, da vsebuje konzervanse, tako da, …

3. Amwayevih izdelkov ne testirajo na živalih.

To mi je zelo všeč. Pohvalno. Po drugi strani pa lastniki in bogati ameriški člani dajejo velike donacije za Republikansko stranko in s tem posredno podpiraš sedanjega predsednika ZDA Busha. Malo več o tem.

3. Med proizvajalcem in kupcem smo odstranili vse posrednike.

Posredniki niso bili odstranjeni ampak so samo zamenjani. Sedaj je posrednikov še več, ker so posredniki celotna sponzorska linija, ki si dobiček razdeli po bonusni tabeli. Tukaj nisem upošteval še amwayevega zaslužka, ki tudi mora nekaj zaslužiti zase. V celoti gledano, je cena izdelka zelo obremenjena zaradi vseh teh bonusov. Kako ti bonusi obremenjujejo ceno izdelka je opazno v končni ceni, če pogledate mojo primerjavo cen.

4. Ni ti potrebno prodajati izdelkov. Vsak kupuje samo zase.

V amwayevemu Amagramu nov/dec 2002 je na strani 19. tocka 5. jasno napisano, da se tega ne sme govoriti. (Ne sme se obljubljati bogastva brez prodajnih dejavnosti)!

5. Od vsake odcepljene (21{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) skupine dobivaš doživljensko penzijo, rento(4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), ki jo bodo prejemali tudi dediči.

V amwayevemu Amagramu nov/dec 2002 je na strani 19. tocka 5. jasno napisano, da se tega ne sme govoriti. (Ne sme se obljubljati zajamčenega stranskega dohodka za vse življenje itd.)!

6. Tako kot v ZDA boš tudi tukaj lahko kupoval vedno več stvari od drugih proizvajalcev.

Ta trditev je točna, saj se preko amwayeve trgovine prodaja vedno več izdelkov in storitev drugih podjetij. Recimo Debitel, Amis, …. Po do sedaj meni znanih podatkih so marže oziroma bonusi in popusti večinoma zelo majhni.

7. Ali si se včlanil zaradi teh stavkov?

Ali bi rad naredil spremembo v svojem življenju?
Naredi ta posel za svoje otroke.
Ali si tvoja družina ne zasluži tega kar ponuja amwayev posel?
Ali boš kaj naredil za dosego svojih sanj?
Veliko jih med vami želi zaslužiti kakšen dodatni tolar. Na predstavitvi posla ste slišali same pozitivne informacije in bili ste obkroženi s samimi pozitivnimi ljudmi. Zaigrali so na vaša čustva, pohlep in vaše sanje. (Če sem pošten, tako dela tudi večina ostalih posameznikov, reklam in poslov). Vsi ljudje smo v neki točki ranljivi in hitro zagrabimo za nekaj, ce jih druga oseba zasipa z takšnimi vprašanji. Na tej strani pa imate še nekaj dodatnih informacij, da se lažje odločite.

8. Vprašajte se naslednje vprašanje: Ali bom pri predstavitvi te poslovne priložnosti z lahkoto vsakemu pokazal, da v “svoji” novi trgovini Amway zapravim za vsakdanje izdelke in storitve manj kot do sedaj? In da celo privarčujem 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denarja z temi nakupi.

Na to vprašanje si boste najlažje odgovorili, če pogledate primerjavo cen.

9. Vprašajte se še naslednje vprašanje: Koliko denarja potrebujem za ta posel?

Ne tako malo kot se zdi na prvi pogled. Bolj podroben odgovor dobite tu.

10. Vprašajte se še naslednje: Ali res lahko postanem diamant v 2 do 5 letih?

Seveda lahko, tako kot je možno, da te zadene strela, vendar v Sloveniji ni tega dosegel še nihče. Realnost je bila do sedaj takšna, da so čisto vsi trije slovenski diamanti do sedaj porabili več kot pet let, da so to postali. In to od več deset tisoč ljudi, ki so se vpisali. Samo 3!!! In to v času, ko se je v Sloveniji in Hrvaški posel šele začenjal in večinoma samo rasel. Sedaj je trg že kar zasičen in je težko najti človeka, ki ne bi slišal za Amway ali kakšen drug mrežni marketing.

11. Vprašajte se še to: Ali res lahko postanem diamant če vložim 2 uri svojega časa na dan?

Ne. Absolutno ne. Da postaneš diamant moraš dobesedno garati. Tisti, ki pravi drugače ne govori resnice. Tisti, ki bo delal samo 2 uri na dan, ne bo postal niti 21{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

12. Vprašajte se še to: Ali lahko izvem, kako je posel rastel v Sloveniji do sedaj?

Na amwayevih internetnih straneh že nekaj časa ni več podatka o doseženem letnem prometu in številu članov. Včasih so bili ti podatki napisani. To pove veliko. V bistvu to zvedeti je skoraj nemogoče.

13. Vprašajte se še to: Zakaj člani tako hvalijo vikend seminarje in ali je obisk nujen?

Dobro vprašanje. Preprost odgovor: Po eni strani jim je všeč po drugi pa morajo iti, če želijo veljati v poslu za resne ljudi. Torej, če želiš biti v popolnosti predan poslu ni dileme: moraš iti.

14. Še bolj pomembno vprašanje za vas: Kakšno konkretno korist bom imel od teh seminarjev? Ali mi bo to pomagalo pri poslu?

Korist je ta, da so člani po seminarju bolj navdušeni nad poslom in bolj motivirani za delo. Vse to je lepo in prav, vendar se sprašujem kakšen super posel je to, če si je potrebno vsakih nekaj mesecev dvigovati moralo in motivacijo za delo naprej? Samam motivacija je prazen zrak, če ta motivacije ne podpira nekaj dobrega. Ali te ne motivira že sama poslovna priložnost? Kakšne posebne poslovne strokovnosti na teh seminarjih, ki niso ravno zastonj, ni.

Če želite naročiti amway izdelke pišite na [email protected]

prebral sem večino objav. res sami strokovnjaki… pojma nimajo… naj vprašajo nekoga, ki je posel naredil do vsaj 21{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} distributerja. pa gotovo ne bodo, ker vedo, da klatijo neumnosti. izdelke uporabljam kot nečlan, torej brez popusta in sem zadovoljen. mislim, da se bom v kratkem včlanil.

In – si se včlanil?
Če se nisi, ti pomagam in te pridružim v ekipo, ki ti vedno stoji ob strani….javi mi na mail:
[email protected]

Sem v zelo uspešni ekipi in z nami boš lažje dosegel svoje sanje.
Postati nekdo – ne moreš preko noči.
Uresničiti sanje ne moreš preko noči.
A če sanjam slediš in si jih res močno želiš….potem je tvoj cilj neizbežen.
Ljudje govorijo….in se smejijo….vendar neumnosti govorijo le tisti, ki bodo večno sanjali.
Mi, ki žanjemo uspeh – se z njim ne hvalimo in tudi ne ponižujemo tistih, ki niso uspeli.
Čeprav tisti, ki niso uspeli – žalijo nas…vendar zakaj?
Kaj smo jim naredili?
Če ne želijo sodelovati – potem pač ni treba. Svet je razdeljen na dve ekipe ljudi:
– prva ekipa – smo mi….nam podobni uspešni ljudje – mi, ki smo vložili trud in sedaj žanjemo uspeh
– druga ekipa pa so zaposleni….ki iz meseca v mesec zbirajo drobiž za položnice…temu se reče podganja dirka – saj se ta morija nikoli ne konča.
In sama vem kako je to, saj sem imela svojo podganjo dirko 20 let.
Danes pa ponosno dvignem glavo nad vse tiste, ki se smejijo, ki so nevoščljivi, kajti danes vem, da niso sami krivi, da so takšni…tako so – smo naučeni…in edino peščica se nas je sposobna izluščiti.
Če bi kdo rad postal finančno neodvisen – moj mail vam je na voljo….uporabite ga….z veseljem vas popeljem v tek za vašimi sanjami – in ja…sanje se lahko uresničijo, če si to želite – zato pazite, kaj si želite…..kajti prav lahko se vam z mojo družbo zgodi….da vas sanje dohitijo in začnejo živeti z vami.
In samo še za primer…..
Sama sem delala doma, vodila sem računovodstvo – tri leta…doma otroci, mož, mačke, psi…vsi so zahtevali, da se jim posvečam 24 ur na dan – moje delo pa je trpelo vsak dan.
In potem je prišel on – moj mentor, podal mi je roko pomoči – z mano se je boril takrat za moje prve sanje.
In veste kaj so bile moje prve sanje?
Da bi imela svojo pisarno, kjer bi lahko v miru delala.
Vem, da je to banalna želja – toda takrat je to zame bila največja želja. Mir, ko delam.
In točno to se je zgodilo.
Včlanila sem se….kupila prve izdelke – vse je bilo super, niti en izdelek se mi ni zdel preplačan…vredni so vsakega centa….in čez 4 mesece….ne boste verjeli – moje sanje so se uresničile….ne…ne, nisem postala bogata….ali zaslužila sem toliko, da sem dobila svojo pisarno….in danes….no, to je pa že druga zgodba – toda od takrat do danes….se mi je izpolnilo že veliko sanj, želj…kakor želite.
Ta posel je pač takšen…če si boš ti odprl svojo trgovino – kot si jo je naprimer naš g. Tuš…potem boš kupoval v svoji trgovini, kot je to delal gospod Tuš….on ni šel v Merkator – tud ti iz svoje trgovine ne boš šel v Merkator….ker če kupuješ pri sebi – daješ sebi…in enostavno, ne moreš izgubiti.
Cilj ekipe je – da ti pomagamo, da tudi ti uresničiš svoje želje….in če si srečen ti, in če si uspešen ti – potem smo s tabo srečni in uspešni tudi mi. Nikoli ne boš sam in ne moreš se izgubiti…
Vse kar prineseš s sabo je dobra volja in seveda pripravljenost, da začneš spreminjati svoje življenje in da se umakneš iz okolice, ki te vleče na dno.
Pot do uspeha je mogoča za vse – ampak samo od vas posameznikov je odvisno – ali boste poslušali tiste, ki se norčujejo…pa vidite da iz dneva v dan tudi jamrajo kako težko je življenje….ali pa se boste izluščili in postali distributer Amwaya in boste ponosno hodili z dvignjeno glavo.
Tisti, ki tarnajo in pluvajo po nas – žal nimajo za kaj imeti ponosno dvignjene glave – saj samo kritizirajo in obsojajo.
Tisti, ki pa smo na drugi strani – in na naši strani je lahko prav vsak….no…mi pa drugače mislimo, ker imamo za kaj drugače misliti.
Naj vas ne bo sram….naj vas ne uniči okolica….javite se na moj mail….vse je mogoče – samo upati si je treba.
Naj drugi NE odločajo kako boste živeli.
Vsak ima pravico odločati sam – in TI – imaš to pravico – vsi jo imamo!
[email protected]

In – si se včlanil?
Če se nisi, ti pomagam in te pridružim v ekipo, ki ti vedno stoji ob strani….javi mi na mail:
[email protected]

Sem v zelo uspešni ekipi in z nami boš lažje dosegel svoje sanje.
Postati nekdo – ne moreš preko noči.
Uresničiti sanje ne moreš preko noči.
A če sanjam slediš in si jih res močno želiš….potem je tvoj cilj neizbežen.
Ljudje govorijo….in se smejijo….vendar neumnosti govorijo le tisti, ki bodo večno sanjali.
Mi, ki žanjemo uspeh – se z njim ne hvalimo in tudi ne ponižujemo tistih, ki niso uspeli.
Čeprav tisti, ki niso uspeli – žalijo nas…vendar zakaj?
Kaj smo jim naredili?
Če ne želijo sodelovati – potem pač ni treba. Svet je razdeljen na dve ekipe ljudi:
– prva ekipa – smo mi….nam podobni uspešni ljudje – mi, ki smo vložili trud in sedaj žanjemo uspeh
– druga ekipa pa so zaposleni….ki iz meseca v mesec zbirajo drobiž za položnice…temu se reče podganja dirka – saj se ta morija nikoli ne konča.
In sama vem kako je to, saj sem imela svojo podganjo dirko 20 let.
Danes pa ponosno dvignem glavo nad vse tiste, ki se smejijo, ki so nevoščljivi, kajti danes vem, da niso sami krivi, da so takšni…tako so – smo naučeni…in edino peščica se nas je sposobna izluščiti.
Če bi kdo rad postal finančno neodvisen – moj mail vam je na voljo….uporabite ga….z veseljem vas popeljem v tek za vašimi sanjami – in ja…sanje se lahko uresničijo, če si to želite – zato pazite, kaj si želite…..kajti prav lahko se vam z mojo družbo zgodi….da vas sanje dohitijo in začnejo živeti z vami.
In samo še za primer…..
Sama sem delala doma, vodila sem računovodstvo – tri leta…doma otroci, mož, mačke, psi…vsi so zahtevali, da se jim posvečam 24 ur na dan – moje delo pa je trpelo vsak dan.
In potem je prišel on – moj mentor, podal mi je roko pomoči – z mano se je boril takrat za moje prve sanje.
In veste kaj so bile moje prve sanje?
Da bi imela svojo pisarno, kjer bi lahko v miru delala.
Vem, da je to banalna želja – toda takrat je to zame bila največja želja. Mir, ko delam.
In točno to se je zgodilo.
Včlanila sem se….kupila prve izdelke – vse je bilo super, niti en izdelek se mi ni zdel preplačan…vredni so vsakega centa….in čez 4 mesece….ne boste verjeli – moje sanje so se uresničile….ne…ne, nisem postala bogata….ali zaslužila sem toliko, da sem dobila svojo pisarno….in danes….no, to je pa že druga zgodba – toda od takrat do danes….se mi je izpolnilo že veliko sanj, želj…kakor želite.
Ta posel je pač takšen…če si boš ti odprl svojo trgovino – kot si jo je naprimer naš g. Tuš…potem boš kupoval v svoji trgovini, kot je to delal gospod Tuš….on ni šel v Merkator – tud ti iz svoje trgovine ne boš šel v Merkator….ker če kupuješ pri sebi – daješ sebi…in enostavno, ne moreš izgubiti.
Cilj ekipe je – da ti pomagamo, da tudi ti uresničiš svoje želje….in če si srečen ti, in če si uspešen ti – potem smo s tabo srečni in uspešni tudi mi. Nikoli ne boš sam in ne moreš se izgubiti…
Vse kar prineseš s sabo je dobra volja in seveda pripravljenost, da začneš spreminjati svoje življenje in da se umakneš iz okolice, ki te vleče na dno.
Pot do uspeha je mogoča za vse – ampak samo od vas posameznikov je odvisno – ali boste poslušali tiste, ki se norčujejo…pa vidite da iz dneva v dan tudi jamrajo kako težko je življenje….ali pa se boste izluščili in postali distributer Amwaya in boste ponosno hodili z dvignjeno glavo.
Tisti, ki tarnajo in pluvajo po nas – žal nimajo za kaj imeti ponosno dvignjene glave – saj samo kritizirajo in obsojajo.
Tisti, ki pa smo na drugi strani – in na naši strani je lahko prav vsak….no…mi pa drugače mislimo, ker imamo za kaj drugače misliti.
Naj vas ne bo sram….naj vas ne uniči okolica….javite se na moj mail….vse je mogoče – samo upati si je treba.
Naj drugi NE odločajo kako boste živeli.
Vsak ima pravico odločati sam – in TI – imaš to pravico – vsi jo imamo!
[email protected]

Ti si pa res karakter…kako lahko nekaj poveš, če pa ne veš….
Nihče ne prodaja prav nič – niti pod razno pa ne ljudem, ki tega ne želijo. Bog ne daj, zakaj bi se pa želeli zameriti prijateljem?
Kupuje si vsak sam – vsak ima možnost do lastne trgovine v kateri sam posluje in sam kupuje – stvari ki jih sam želi, ne ki bi mu jih kdo podtaknil.
Tako govorijo samo tisti, ki se jim ne da…radi bi obogateli čez noč – a tega ni. Če hočeš imeti veliko denarja, je pač treba veliko delati – večkrat trpi družina in okolica….toda pri nas je samo ena razlika – pri nas delaš 5, 10, morda 15 let – in sveda žanješ svoj uspeh, ki si ga naredil…od vsakega posameznika je odvisno koliko let bo moral vlagati čas, da bo na koncu zadovoljen.
Medtem ko za navadne službe, to ne moremo reči – delovna doba je – hm…sploh ne vem – nekaj čez 40 let – skratka delaš 100 let, da na koncu dobiš – nič – ali pa plunk v morje.
In ko sem jaz po 20-tih letih naredila konec s tem načinom življenja, in sem se postavila na drugo stran…zdaj čez 5 let lahko povem drugače….
[email protected]

fak no, spet se je našel en akviziter, ki bi rad svoje sr*** prodajal in stare teme gor vleče

New Report

Close