Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

amway izdelki-so res tako dobri?

Default avatar

ellica

Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov. Pravi, da so zelo dobri in da se da tudi prihraniti pri nakupu in celo zaslužiti. Ponudba je mamljiva vendar sem skeptična, da ne bom prav uspešna, saj je moj krog prijateljev in znancev kar v krizi v teh časih in se jim bodo zdeli izdelki predragi. A jih kdo od vas uporablja? Kako ste zadovoljni z njimi?
Default avatar

sam tok

Tega se loti, če bi se rada vsem zamerila in če želiš, da prijatelji začnejo bežati pred teboj.
Default avatar

NeNo

Mrežni marketing - ga ne podpiram.
Default avatar

laracr

Če imaš tak karakter, da boš ljudi okrog prinašala in jim nekaj prodajala za drag denar, potem kar. Če pa si poštena, potem se tega nikar ne loti. To delajo samo pokvarjenci, ki gledajo samo na lastni dobiček.
Default avatar

Aredhel

So kvalitetni, samo tržla pa tega jaz nebi. Pa še predragi so mi, tako, da samo tu in tam kaj kupim.
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar

isto jaz

Zadeve se fajn, samo koncentrati. In potem si izračunaj zaslužek, če ti nekdo po prašek pride samo vsake pol leta.
Default avatar

mamica36

Sama uporabljam te izdelke, tisti ki ima porobleme z kožo bo hvaležen da taki izdeki obstajajo,ne glede na ceno pa še 100%so ekološki.
Default avatar

dobri so...

Uporabljam jih že preko 10 let. So dobri. Sem včlanjena kot kupec, ne tržim, ne delam je pa res, da sem in tja vzamem kakšno kozmetiko za sodelovke.

Lp
Default avatar

eon one

NE NE NE ..... odgovor na tvoje : Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov.

Če boš imela kakršne koli obveznosti, raje NE. Če hočeš še naprej mir v svojem življenju, potem NE NE....

Če pa želiš zaslužiti, potem raje obdeluj vrtiček ali njivo, bo več koristi, ekološke tudi.
Default avatar

enigmica

eon one je napisal/a:
NE NE NE ..... odgovor na tvoje : Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov.

Če boš imela kakršne koli obveznosti, raje NE. Če hočeš še naprej mir v svojem življenju, potem NE NE....

Če pa želiš zaslužiti, potem raje obdeluj vrtiček ali njivo, bo več koristi, ekološke tudi.
informacija iz prve roke:
predstavitve robe.razlaga zakaj imajo tako ceno kot jo imajo,razni seminarji....
zbiranje naročil,kupovanje robe v logatcu-seveda moraš imeti prevoz.
rabiš veliko časa in volje za to.izdelki so ful dragi,o kvaliteti pa ni treba veliko govorit.
se da v trgovini dobiti tudi kaj dobrega za manj denarja.
sem bila sama v tem-delala za amway in uporabljala njihove izdelke.
tako da.....če boš hotela kaj zaslužiti boš ob cel dan.
Default avatar

Topsy

enigmica je napisal/a:
eon one je napisal/a:

predstavitve robe.razlaga zakaj imajo tako ceno kot jo imajo,razni seminarji....
rabiš veliko časa in volje za to.izdelki so ful dragi,o kvaliteti pa ni treba veliko govorit.
Se ti vidi, da pojma nimas. Sklasisca v Logatcu ni ze skoraj 10 let, zadnjih nekaj pa tudi v Lj ne. Narocas lahko tudi preko spletne strani, ppsljeji pa iz skladisca na Madzarskem preko ppsfe v Mb.

Izdelki so odlicni, sem njihova uporabnica, ampak ne vseh.
Default avatar

kurir

Topsy je napisal/a:
enigmica je napisal/a:
eon one je napisal/a:

Se ti vidi, da pojma nimas. Sklasisca v Logatcu ni ze skoraj 10 let, zadnjih nekaj pa tudi v Lj ne. Narocas lahko tudi preko spletne strani, ppsljeji pa iz skladisca na Madzarskem preko ppsfe v Mb.

Izdelki so odlicni, sem njihova uporabnica, ampak ne vseh.
zdaj pa ne razumem.
zakaj ji je znanka ponudila torej: Znanka mi je ponudila sodelovanje pri kupovanju in prodajanju Amway izdelkov
potem verjetno ne bi potrebovala nekoga za prodajo, če bi šlo le za nakupe preko pošte , ne ????? Ali ja ?
Default avatar

Topsy

Siris neresnice, ker imas stare info. Pises o ppbiranju ro e v Lgatcu. Jaz ti pa pravim, da tega ze dolgo ni vec. Seveda se ponuja okoli, vsa rba pa pride striktno v paketu preko poste ali druge dostave, osebne ze dolooooo ni vec.
Default avatar

laracr

... in tako učite ljudi naivnosti in zapravljivosti in nujne potrebe po nečem kar je kar tako nekaj... BOlj spoštujte vsak euro, ki ga zaslužite in ga ne zapravljajte za takšne in drugačne bedarije kot je ta amway, ali kaj sploh je. Nikoli imela, nikoli ne želim imeti...
Default avatar

pičes

Izdelki so res odlični, zato jih kupujemo, prodajamo pa ne.
Default avatar

Myway

Amway kot amway je super zadeva. Samo network21 je pa čista nategancija in zavajanje. Vendar pa obstajajo še veliko kvalitetnejši izdelki od amwaya, sploh kar se zdravja tiče.
Default avatar

wajduka

Amway je super zadeva, izdelki so 100% naravni imaš vse certifikate, dalahko preveriš, marsikje ne moreš. Če želiš si lahko greš tudi sama pogledat te plantaže, kjer se izdelujejo in pridelujejo te rastline. Še posebej kar se zdravja tiče, so izdelki 100% naravni. Čistila so koncentrat, res da so malo dražji, a če preračunate pridete ceneje skozi, ker manjkrat kupujete, na izdelke imate
3 mesece garancije na zadovoljstvo, se pravi porabi skoraj celo vrente in dobite denar nazaj, na včlanitev imate pa 6 mesecev garancije, kar pomeni, če nisi zadovoljen prekineš in dobiš denar vrnjen nazaj. No, pa naj mi še kdo reče, da to ni v redu zadeva! Će pa misliš, da boš obogatel, če boš na kavču ležal, tukaj ni tako. Ravno tako moraš delati, a z ljudmi, ki si jih sam izbereš, delaš kadar hočeš in kolikor hočeš. Kar se seminarjev tiče je to tvija stvar, če greš ali ne. Nič ni obvezno. To je tvoj posel in sama se moraš odločiti koliko in kako boš delala. Je pa sigurno vložek v ta poslel manjši, kot pa če bi hotel odpreti recimo trgovino.
Probaš, vidiš ali ti ustreza, greš in dobiš denar vrnjen. To je vsa umetnost!!!
Default avatar

matjazdolenc

za pokušino .......

1. Če se včlaniš, privarčuješ z nakupi izdelkov 30%, kot si porabil do sedaj.

Ta izjava je pravilna samo v primeru, če si do sedaj kupoval amwayeve izdelke po polni nečlanski ceni. Če pricakuješ, da boš privarčeval 30% denarja v primerjavi s konkurenčnimi izdelki si oglej primerjavo nekaterih cen.

2. Amwayevi izdelki so zelo ekološki.

Verjetno so res. Ne vem pa, če so toliko bolj ekološki od konkurenčnih izdelkov. Tudi na veliko konkurenčnih izdelkih piše da so brez fosfatov, biorazgradljivi ipd. Pa še nekaj: Na embalaži čistila za pomivanje posode piše, da vsebuje konzervanse, tako da, ...

3. Amwayevih izdelkov ne testirajo na živalih.

To mi je zelo všeč. Pohvalno. Po drugi strani pa lastniki in bogati ameriški člani dajejo velike donacije za Republikansko stranko in s tem posredno podpiraš sedanjega predsednika ZDA Busha. Malo več o tem.

3. Med proizvajalcem in kupcem smo odstranili vse posrednike.

Posredniki niso bili odstranjeni ampak so samo zamenjani. Sedaj je posrednikov še več, ker so posredniki celotna sponzorska linija, ki si dobiček razdeli po bonusni tabeli. Tukaj nisem upošteval še amwayevega zaslužka, ki tudi mora nekaj zaslužiti zase. V celoti gledano, je cena izdelka zelo obremenjena zaradi vseh teh bonusov. Kako ti bonusi obremenjujejo ceno izdelka je opazno v končni ceni, če pogledate mojo primerjavo cen.

4. Ni ti potrebno prodajati izdelkov. Vsak kupuje samo zase.

V amwayevemu Amagramu nov/dec 2002 je na strani 19. tocka 5. jasno napisano, da se tega ne sme govoriti. (Ne sme se obljubljati bogastva brez prodajnih dejavnosti)!

5. Od vsake odcepljene (21%) skupine dobivaš doživljensko penzijo, rento(4%), ki jo bodo prejemali tudi dediči.

V amwayevemu Amagramu nov/dec 2002 je na strani 19. tocka 5. jasno napisano, da se tega ne sme govoriti. (Ne sme se obljubljati zajamčenega stranskega dohodka za vse življenje itd.)!

6. Tako kot v ZDA boš tudi tukaj lahko kupoval vedno več stvari od drugih proizvajalcev.

Ta trditev je točna, saj se preko amwayeve trgovine prodaja vedno več izdelkov in storitev drugih podjetij. Recimo Debitel, Amis, .... Po do sedaj meni znanih podatkih so marže oziroma bonusi in popusti večinoma zelo majhni.

7. Ali si se včlanil zaradi teh stavkov?

Ali bi rad naredil spremembo v svojem življenju?
Naredi ta posel za svoje otroke.
Ali si tvoja družina ne zasluži tega kar ponuja amwayev posel?
Ali boš kaj naredil za dosego svojih sanj?
Veliko jih med vami želi zaslužiti kakšen dodatni tolar. Na predstavitvi posla ste slišali same pozitivne informacije in bili ste obkroženi s samimi pozitivnimi ljudmi. Zaigrali so na vaša čustva, pohlep in vaše sanje. (Če sem pošten, tako dela tudi večina ostalih posameznikov, reklam in poslov). Vsi ljudje smo v neki točki ranljivi in hitro zagrabimo za nekaj, ce jih druga oseba zasipa z takšnimi vprašanji. Na tej strani pa imate še nekaj dodatnih informacij, da se lažje odločite.

8. Vprašajte se naslednje vprašanje: Ali bom pri predstavitvi te poslovne priložnosti z lahkoto vsakemu pokazal, da v "svoji" novi trgovini Amway zapravim za vsakdanje izdelke in storitve manj kot do sedaj? In da celo privarčujem 30 % denarja z temi nakupi.

Na to vprašanje si boste najlažje odgovorili, če pogledate primerjavo cen.

9. Vprašajte se še naslednje vprašanje: Koliko denarja potrebujem za ta posel?

Ne tako malo kot se zdi na prvi pogled. Bolj podroben odgovor dobite tu.

10. Vprašajte se še naslednje: Ali res lahko postanem diamant v 2 do 5 letih?

Seveda lahko, tako kot je možno, da te zadene strela, vendar v Sloveniji ni tega dosegel še nihče. Realnost je bila do sedaj takšna, da so čisto vsi trije slovenski diamanti do sedaj porabili več kot pet let, da so to postali. In to od več deset tisoč ljudi, ki so se vpisali. Samo 3!!! In to v času, ko se je v Sloveniji in Hrvaški posel šele začenjal in večinoma samo rasel. Sedaj je trg že kar zasičen in je težko najti človeka, ki ne bi slišal za Amway ali kakšen drug mrežni marketing.

11. Vprašajte se še to: Ali res lahko postanem diamant če vložim 2 uri svojega časa na dan?

Ne. Absolutno ne. Da postaneš diamant moraš dobesedno garati. Tisti, ki pravi drugače ne govori resnice. Tisti, ki bo delal samo 2 uri na dan, ne bo postal niti 21%!

12. Vprašajte se še to: Ali lahko izvem, kako je posel rastel v Sloveniji do sedaj?

Na amwayevih internetnih straneh že nekaj časa ni več podatka o doseženem letnem prometu in številu članov. Včasih so bili ti podatki napisani. To pove veliko. V bistvu to zvedeti je skoraj nemogoče.

13. Vprašajte se še to: Zakaj člani tako hvalijo vikend seminarje in ali je obisk nujen?

Dobro vprašanje. Preprost odgovor: Po eni strani jim je všeč po drugi pa morajo iti, če želijo veljati v poslu za resne ljudi. Torej, če želiš biti v popolnosti predan poslu ni dileme: moraš iti.

14. Še bolj pomembno vprašanje za vas: Kakšno konkretno korist bom imel od teh seminarjev? Ali mi bo to pomagalo pri poslu?

Korist je ta, da so člani po seminarju bolj navdušeni nad poslom in bolj motivirani za delo. Vse to je lepo in prav, vendar se sprašujem kakšen super posel je to, če si je potrebno vsakih nekaj mesecev dvigovati moralo in motivacijo za delo naprej? Samam motivacija je prazen zrak, če ta motivacije ne podpira nekaj dobrega. Ali te ne motivira že sama poslovna priložnost? Kakšne posebne poslovne strokovnosti na teh seminarjih, ki niso ravno zastonj, ni.