Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Brezplačni delovni zvezki za osnovnošolce iz družin ….

Brezplačni delovni zvezki za osnovnošolce iz družin ….

Akcija, ki jo je Karitas v juniju odpovedal, bo.

Na pobudo ljubljanskega nadškofa metropolita msgr. dr. Antona Stresa in s finančno podporo Nadškofije Ljubljana, Škofije Celje, Škofije Koper ter revije Ognjišče, ki bodo krili polovico stroškov, bo tudi letos izpeljana dobrodelna akcija, ki Vam omogoča brezplačne delovne zvezke. Drugo polovico stroškov bodo pokrile založbe, ki sodelujejo v akciji.

PROŠNJO Z USTREZNIMI PRILOGAMI JE POTREBNO POSLATI DO 29. JULIJA 2011

Podrobnejše informacije preberite na spletni povezavi >> http://www.karitas.si/index.php?nid=243

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Ful dobro, sem bila šokirana, ko so rekli, da je odpovedana

Zakaj Karitas mora imeti kopijo naročila šolskih potrebščin, če moraš že sam napisati na obrazec kompletno o delovnem zvezku, ki ga šolar rabi za en predmet? Saj s svojim podpisom jamčiš za resničnost vseh podatkov.
Kaj, če nimaš tega naročila in si podatke prepisal iz internetne strani osnovne šole, ki jo šolar obiskuje?
Če ima družina resnično manj kot 30 % povprečno ali pa celo pod 10%, jim bodo pa ja pomagali. Mogoče družina še za kopirati nima .

nova
Uredništvo priporoča

A tisti, ki imajo tudi imalo dohodkov in malo otrok, ti se naj pa sami znajdejo.

Tole je pa popolnoma diskriminatorno. Res. Poznam ogromno družin z dvema otrokoma, ki bodo letos zelo težko kupili šolske pripomočke za otroke, ker dela samo en starš, drugi pa je brezposelen. In poznam kar nekaj družin z 5,6,7 ali več otroci, ki dobesedno pričakujejo, da jim bodo vsi vse dali samo zaradi števila otrok. Pa jim pripada velik otroški dodatek, pa dodatek za velike družine, pa v vrtcu plačajo samo za enega otroka ostali so zastonj, imajo anin sklad, pa škofijsko karitas. In velike družine živijo veliko bolje, kot marsikatera štiričlanska družina. Res ni pravično. Pa ne mi o tem, da vzgajajo bodoče davkoplačevalce, ki bodo plačevali za mojo pokojnino. Ker so to nebuloze. Kot, da so tzato, ker se nekontrolirano množijo toliko več vredni kot družine z manjšim številom otrok. Moje mnenje pač.

Samo eno vprašanje, kako veš, da se nekontrolirano množijo?

kot prvo tele delovne zveske so dajali glede na cenzus družine
kot drugo za vse druge družine z manj ali samo enim otrokom ima karitas tud akcijo za šolske potrebščine ,vem da so pri nas dobili vsaj 70 eur na otroka..

New Report

Close