Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek derma roller

derma roller

Ali katera uporablja DERMA ROLLER in kako ste z njim zadovoljne. A je to še en nateg, samo da ti spraznijo denarnico?

Z njim sem kar zadovoljna, kakšnih čudežev pa ne pričakuj.Velike gube ti ne bo odpravil, mogoče naredi samo dober piling in z njim prekrvaviš kožo,da bolje vpija kremo..Je pa to vsekakor marketinška preračunljiva poteza .Ko enkrat začneš, ga moraš menjati vsake tri mesece, ker se ob redni uporabi uničijo iglice in moraš kupiti novega.Ni pa ravno poceni.Še sama malce kolebam, ali pomaga ali ne.Važno je, da verjameš.

Dermaroller na ebyu dobis poceni in se splaca kupiti tam. Jaz sem zanj dala okoli 1,5 eur in postnina,tudi nekje tam….skratka 3 eur vse skupaj. Cudezev res ne pricakuj, je pa fajn,ker ti prekrvavi kozo in naslednji dan je bolj napeta.moras pa nezno delati,ne smes si razmesariti kozo…tako,da se pojavi rahla rdecica. Nekateri ob redni uporabi opazijo razliko, sploh ce imas kaksne brazgotinice….

nova
Uredništvo priporoča

Kako je možno, da ga pri nas prodajajo od 40-60 Evrov in poštnino.Odvisno od velikosti iglic.Drugič bom naročila samo po ebyu.

Roler lahko kupiš na strani derma roler cena se plača za kvaliteto, sta pa dva modela navadni in premium.

Zadeva je tudi za moške, sam uporabljam in sem super zadovoljen!
http://www.dermaroler.si/2011/12/derma-roller-lepotni-pripomocek-za-moske/

New Report

Close