Starševski čvek

Hočem na piknik h Kayli

Default avatar
mam 4 računalnike v hiši, vsak OTROKvsak dan glasuje za kajlo...
še mož glasuje iz šihta...pa njegova sodelavca
Default avatar
Jaz pa nočem ne na piknik, ne glasovat. Sem vidla že lepše ! In zdaj ?
Default avatar
In zdej bo ves ta folk prišel na piknik. Ne hvala, mogoče pa res dobite kajlo .
Default avatar
jaz pa nočem je napisal/a:
He, he še ena ihta, ki ne ve zakaj gre pri teli zadevi.
Ker sem prijazna ti na kratko razložim - Kayla se poteguje zato, da ji bodo tale, po tvoje grd vrt, zelooooo polepšali.
Ampak ne sekiraj se, če ne glasuješ zanjo, takih najbrž ni treba na pikniku. ;)
Default avatar
Ne pametuj, potem so pač ostali potrebni ali bi bilo zaželjeno prej pri njih urejanje. A sem rekla da bom, ne se bat, saj tudi vi ne boste ! A tolk rabte 3 čevape, da že otroke ganjate glasovat ! Ubogo.
Default avatar
OK, lohka glasujem, sam na piknik pa ne bom prišla in ji ne privoščim, da bi ji lepo urejeni vrt demolirala skupina monovk, ki so glasovale zanjo samo zaradi piknika :(
Default avatar
Takale zmaga je pa pirova ! Bo več stal piknik, če boste res vsi povabljeni.
Default avatar
"sam za žur.. " - točno tako. Mone so pač poceni.
Default avatar
Seveda sploh ne gre za piknik, gre za to, da mimogrede nekaj narediš za nekoga, da mu s par kliki, ki te za povrh ne stanejo nič, pomagaš.
Default avatar
Če želiš komu res pomagati, lahko klikneš na stran RK, Karitasa, pa še bi se našlo. Samo to stane, a ne !
Default avatar
Saj lahko tudi oboje, klikaš tu in na RK, oboje res pomagaš.
Default avatar
Evo, pokljukala. Zakaj pa ne. Pa na piknik ne grem ;)
Default avatar
Dvomim, da je tistim, ki kliknejo, piknik bistvo življenja. So pač prijazni in bodo s tem morda naredili nekaj lepega za nekoga, ki ga sploh ne poznajo. Če pa ti nočeš, ti pa seveda ni treba. Če res pride moj vrt med prve tri, boste vsi vedeli, kdo sem, saj to tudi objavijo. In, a misliš, da bi tudi potem požrla besedo? Pa tudi če ne bo 5 kil mesa in 10 litrov piva na enega - se bomo pa fino imeli.
Hvala vsem, ki ste prijazni in podirate stereotipe o slovenski nevoščljivosti.
Default avatar
Ne se kregat, saj je tako malo potrebno, da lahko nekoga osrečimo z drobno stvarjo v obliki klika enkrat na dan..
Naj vam samo omenim, da so bili moderatorji tako prijazni in so dali glasovanje pod pripeto.
Tako bomo lahko klikali brez hude krvi tistih, ki jih takšne teme motijo.
Smo pa pridni vodimo:))
Default avatar
oh, oh, oh - a se boste ve tri res fajn imele, pa še brklc pride. Super ! Kača, brklc, kajla... pa še truma mon.
Default avatar
evo pomagala je napisal/a:
Jaz tudi, 421 glas (pa mislim, da že 5 moj :))
Vso srečo Kayla!
Default avatar
oh oh oh je napisal/a:
Bacina ne bo, ker je kayla predaleč. Ji pa vseeno vsak dan klikam, ker ji privoščim, da ji spedenajo vrt.
Smejte se vsaj pol ure na dan, da preženete vse bolezni stran! :))
Default avatar
Ni panike, verjamem, da bo Kayla organizirala piknik in privoščim ji zmago. Ampak tako kot do sedaj, se je še vsako v naprej dogovorjeno srečanje izjalovilo.

Ne dvomim pa o udeležbi enega monovca, to pa itak:-))