Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zopet odpoklic izdelka – arašidi

zopet odpoklic izdelka – arašidi

http://www.zps.si/hrana-in-pijaca/odpoklic-zivilskih-izdelkov/umik-prazeni-arasidi-v-lupini-mercator.html?Itemid=522

Mercator linija, itak. Še večji poden kot eurospin.

Tile oreški so itak loterija. Jaz sem ravno pred kratkim kupila očitno že malo žarke – sem imela kar nekaj časa ob vsaki hrani tak grenak priokus v ustih. Vedno je treba pogledat rok uporabe – te stvari imajo sicer načeloma kar dolg rok uporabe, kar pomeni, da se na polici lahko valjajo tudi leto dni, in to v ne ravno idealnih razmerah. Torej, gledat, da je odtisnjen čim kasnejši datum, in kupit v trgovini, ki je klimatizirana (ne v kakšni vaški, kjer poleti robo pridno greje sonce).

Dm-ova linija Alnatura ima kar naprej neke odpoklice. Pa trenutno tudi krekerji Soletti.

Te arašidi, kot sem prebrala imajo neko najbolj rakotvorno snov v sebi – aflatoksin, mislim, katastrofa!

Kaj če smo te arašide pred časom zaužili, pa so že imeli ta aflatoksin v sebi, ki pač ni bil preverjen?

Jao, in od ene vrečke arašidov boš dobila . O buh, dej si mal preber no. Dolgoletna izpostavljenost temu lahko, ali pa ne….Pa kaj vsak dan dve vrečke poješ al kaj. Pol ti pa itak debelost, diabetes in podobno grozi.

New Report

Close