Forum.Over.Net

Glasba, film in fotografija

Kako izbrati film vreden ogleda? Katera glasba je trenutno in? Kako izbrati pravi fotoaparat? Kako pravilno nastaviti fokus in zoom? Imate takšna in podobna vprašanja, iščete odgovore? Ta forum je pravi naslov za vse glasbene, filmske in foto navdušence.

Amy Winehouse

Default avatar

črno

Obožujem njen glas, ne morem verjet, da jo ni več, o bog.......
Default avatar

Ah daj no

Ja, to je pa res šok, če đanki umre.
Če mene vprašate, glede na to, kar smo brali o njej, je še dolgo zdržala.

Saj je blo Joplinove, pa Morrisona in Hendrixa tudi škoda, ampak drugega žal pri takih ljudeh ni za pričakovat.
Default avatar

Lunca22

Škoda je je. Me pa ne preseneča, je bilo samo še vprašanje časa.

Zakaj se sploh zvezdniki spuščajo v svet droge? Pa ja vidijo na žalostnih primerkih svojih kolegov, kam jih lahko pripelje, pa se vseeno spuščajo v to.

Pa ne zdej začet z izgovori, da ne zmorejo prenašati svoje slave. Ker če bi bili res toliko nesamozavestni sploh ne bi začeli nastopati. Za nekatere bi že skoraj lahko rekli, da že računajo na to, da bodo zaradi drog večkrat pristali v časopisih in gradijo slavo na tem. Samo poglejte Lindsay Lohan.
Default avatar

h4arac

pričakovano... si vsaj ne bo več delala bruk
Default avatar

poletja ne bo

Najboljši umirajo mladi.
Počivaj v miru uboga mala Amy:(
Default avatar

AmyW

Jaz sem tudi mislila, da se bo izvlekla :'(... Sem ravno živela v Uk, ko je izšel njen prvi album. Odlična vokalistka, ki pa je žal še ena izmed mnogih, ki ni bila pripravljena na vse, kar slava prinese. Angleški tabloidi so kar nekaj let lepo živeli na njen račun, pa še marsikdo zraven!
RIP, Amy! Upam, da boš končno našla svoj mir!
Default avatar

šecjen

nič ji tega ni bilo treba : (
Default avatar

AMI

Ubogo dekle, ni in ni ji šlo v življenju. Sožalje svojcem , v Sloveniji pa njenim oboževalcem.
(kaj pomeni R.I.P)
Default avatar

ena, ki ve

AMI je napisal/a:
Ubogo dekle, ni in ni ji šlo v življenju. Sožalje svojcem , v Sloveniji pa njenim oboževalcem.
(kaj pomeni R.I.P)
R.I.P. rest in pace ..... počivaj v miru
Default avatar

naslednja bo

po moje Lohanca.
Default avatar

AMI

ena, ki ve je napisal/a:
AMI je napisal/a:
(kaj pomeni R.I.P)
Hvala! Slaba moja angleščina!!
Default avatar

nesposobneži

AMI je napisal/a:
ena, ki ve je napisal/a:
AMI je napisal/a:
(kaj pomeni R.I.P)
Hvala! Slaba moja angleščina!!
R.I.P rest in pEace.
Default avatar

fufla

Strašno!!!!!!!! Jokam že ceu keden!
Default avatar

vpr.

kateri je njen največji hit?
Default avatar

4356

jah kaj čmo ane, zapravljen talent po nepotrebnem, nihče ji ni tlačil v nos in v žilo nobenih substanc

dolg je zdržala, kaj naj rečem, bilo je pričakovano
Default avatar

laurusnobilis

RIP originalno pomeni: Requiescat in pacem.

Za tistega, ki ne ve - to je latinsko. Svet se ni začel z angleščino in ne vem, zakaj bi se z njo končal.
Default avatar

adj

kolegica, ki je bla na koncertu zadnjic v beogradu, je rekla, da ta z ne bo vec dolg, da ne ve, ce je mela 45 kg. RIP