Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu starejše dame

starejše dame

Moj fetiš so starejše dame, noro so mi sexsi. sploh suhice leta mi sploh niso pomembna lahko je stara tudi 70 let, če dobr zgleda.Problem je sledeči zelo težko je kakšno dobit za sex, čeprav sem simpatičen postaven tip, nevem mogoče me ne jemljejo resno. Kaj mislite vi ma gdo kakšno idejo.


poglej na avanture.net, gor je ena 69 letnica ki išče točno take ko si ti

in koliko si star ti mladenič :))

mladenič je star 31 let..

in kako izgledaš, saj veš vizuala

koga to zanima, tititi si m ali ž, če si ž se lohk zmenva prek- gmail (slike…) pa DISKRETNOST.

Tudi sam bi probal s starejšo me noro vzburjajo, sem spoznal neko 65 letnico, ki ima lepo postavo za svoja leta in se oblači noro dobro, sam imam 25 let in bi z njo takoj seksal saj mi je med pogovorom cel čas stal in sem bil pripravljen, kaj si o tem mislite starejše (35-65)(zgornja meja od nedavnega naprej:) ) in če ste za akcijo.

to pomeni ko bom stara in zgubana imam še šans za seks z mladimi;)))
kam gre ta svet????!!!!!!!!!!!!!!

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Zakaj pa ne starejše vejo kako se stvari streže

No kaj si mislite starejše o mlajših ljubimcih

Ne vem za ostale, jaz si mislim naslednje:
prvič se mi močno upira misel na mulca pod 30 – predvsem, ker imam sina, ki bo kmalu
toliko star in bi se počutila kot pedofilka – hecno, ampak tako je
drugič se mi upira postati trofeja nekemu dečku – ker to “starejša ženska” mlademu juncu
je – vsak bi rad probal enkrat starejšo (glede na famo o izkušenosti itd) in se potem
hvalil z “dosežkom”…
tretjič – ne moreš biti kar mutav – pa se samo dati dol brez besed – in z takim mulcem se pač
nimaš kaj pogovarjat …

zanimivo ja, kako si ti mladiči samozavestni, kako bi se čist vsega lotili, pa ne pomislijo kako bodo to izvedli.
mislijo, da bi zarad tistih dveh kvadratnih mestrov našponane kože vsaka dol padla, da so trofeje.
ne moreš nikamor it s takim, ker zgleda k šolski izlet, stanovanja navadno nima, kr pomeni, da si je to treba peljat domov in čistit za njim.
pol pa še v postelji čaka, da se mu marija prikaže, ker o anatomiji nima blage veze, niti delovnih izkušenj :))
torej mladički – isto k šola je to, ne da se na faks brez male šole in vsega kr sledi……

in sramoto si loh delate tut kje drugje, ni treba lih tako. resnici na ljubo – nimate kej dost ponudit…

upam da mene niste dale v to kategorijo…

i love fucking milf…

Če si lep, mlad in postaven, stare dame nate gledjao kot na trofejo.

Samo kaj, ko mene stare dame ne zanimajo, raje imam mlado meso.

Če si stara čez 30 ali celo čez 40 in bi rada dost seksala, ti drugo kot dobit mladiča, niti ne ostane.

Pa ne 30-letnika, ampak ornk mulca, ker je znanstvenbo dokazano, da moškemu že po 20 potrebnost pada. Jaz sam zase vem, da sem bil pri 20 vleiko bolj potreben, kot pa zdaj.

Ne poznam nobenega 30+ tipa, ki bi se mu dalo res dost seksat, ker moški to fazo damo skoz že prej. Ženske pa po 30 postanete ornk potrebne.

Če si stara čez 30 ali celo čez 40 in bi rada dost seksala, ti drugo kot dobit mladiča, niti ne ostane.

Pa ne 30-letnika, ampak ornk mulca, ker je znanstvenbo dokazano, da moškemu že po 20 potrebnost pada. Jaz sam zase vem, da sem bil pri 20 vleiko bolj potreben, kot pa zdaj.

Ne poznam nobenega 30+ tipa, ki bi se mu dalo res dost seksat, ker moški to fazo damo skoz že prej. Ženske pa po 30 postanete ornk potrebne.[/quote]

tvoj iq je enak dolžini tvojga tiča, kr je MAL

kako to misliš da je mal???
iq nad 100 je že kar ok, če je nad 120 še bolš, če pa nad 160, ali celo nad 200 je pa že genij !!!

Jah, jaz sem ti povedal, kako je, ti pa kakor češ, če negiraš znanstveno utemeljene trditve, nisem jaz kriv.

Če daš slabemu kuharju vrhunske sestavine, iz tega ne bo slastnega kosila.

Pa tole niti ni omejeno samo na mladiče, tudi med starejšimi, sploh če so svojo bodočo in seveda nedolžno ženo spoznali že v srednji šoli in se potem pri 35 ločili, se najdejo čist neuporabne nerode.

mladičem sigurno bolj stoji
starejši majo več izkušenj

zdaj pa ti zbiraj, kaj bi raje

Glih pravim, da starejši nimajo nujno več izkušenj. Najhujša je pa ego kombinacija, ko si starejši tip domišlja, da po 20 letih seksa z eno in isto žensko – ki je bila seveda nedolžna, ko sta začela – itak ima na kupe izkušenj in se mu ni treba ničesar več naučit.

starejsi si vec imas izkusenj pa tud stoji nc bat ce si prava macka

Ferbčna pa ja ne moreš tako posploševat. Če si z nekom bil skupaj 20 let ne pomeni da si v sexsu samo stagniral. Menjava partnerjev ne pomeni več izkušenj v sexsu. Ob predpostavki, da oba nista zavrta v sexu in z obilo domišljije se tudi po 20. letih sexa z istim partnerjem da prav fajn uživat.

Lej, ti še prebrat ne znaš točno, kaj šele kaj drugega.

New Report

Close