Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nube – dajmo pomagat

Nube – dajmo pomagat

http://www.slotraveler.com/hope

Klub temu bom nakazala 20€.

Ubogi reveži:((

Kako pa naj bi Slovenija pomagala Nubam? Veste koliko nasilja je poleg Sudana še vsepovsod drugje? Če se svet za to ne zmeni, kaj lahko naredi Slovenija?

jst rajsi dam pol komu, ki rabi tuki, kot nakazovat nekam. vsaj vem da bo dobil pa tudi ce bo sel na per s tistim funtom naj pa gre.

ja 🙂

In kaj boš pomagala? denarja ne bodo videli, plemenske vojne se bodo pa dogajale še naprej…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Preber si Križnarjevo knjigo in ti boj bolj jasno!

S kamerami pošljejo slike napadov na njih v svet,… nasilje ni več prikrito pred svetom. Tako je verjetnost za nadaljno pobijanje Nub nekoliko manjše.

http://tvslo.si/#ava2.110932830;;

a si že kdaj probala ščurku razložit nastanek sveta?

najbrž ne,pa tud razumel te nebi, tko kot mi ne razumemo njihovega sveta… kot sem že omenil so to plemenske vojne samo, da namesto sulic in mečev uporabljajo še strelno orožje.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

sej ce je dovolj da sam poslikajo kaj pol prosite za kes tuki gor?

a si že kdaj probala ščurku razložit nastanek sveta?

najbrž ne,pa tud razumel te nebi, tko kot mi ne razumemo njihovega sveta… kot sem že omenil so to plemenske vojne samo, da namesto sulic in mečev uporabljajo še strelno orožje.[/quote]

Ti marsičesa ne razumeš, če bi malo manj visel na babjih čvekih in se malo ozrl okoli sebe, bi mogoče celo kaj dojel.

A pri nas ni dovolj revežev? Brezposelnih, tistih, ki skrivomaj hodijo na Karitas po oblačila in hrano? Raje pomagam svojim rojakom.

a si že kdaj probala ščurku razložit nastanek sveta?

najbrž ne,pa tud razumel te nebi, tko kot mi ne razumemo njihovega sveta… kot sem že omenil so to plemenske vojne samo, da namesto sulic in mečev uporabljajo še strelno orožje.[/quote]

Ti marsičesa ne razumeš, če bi malo manj visel na babjih čvekih in se malo ozrl okoli sebe, bi mogoče celo kaj dojel.[/quote]

in kaj je tle za dojet druzga kt slednje: oni se gredo plemenske vojne od pamtiveka in se jih bodo šli še naprej, križnarju se je mal obrnil, spet rine v težave, ker tud on ne dojema, da rešil ne bo nič, računica bo pa spet taka, da bo spet pristal v kakšnem lokalnem arestu ( da ga bomo spet lahko reševali) al ga bodo pa uni potamanil k se ga bodo naveličal, ampak ja, dejmo dajat denar, k ga nikol ne bodo dobil, al pa da si bo križnar kupu novo kamero al pa laptop, pa da bo še naprej kljun tiščal med plemenske spore in jokal kako se pobijajo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pa kakšni ščurki ste nekateri? Brez možganov:((

A se je pri nas treba komu trest za življenje? A mora kdo bažat pred bombami? A naše punčke sistematsko posiljejujo?

Pri nas gre lahko vsak na karitas, RK in še kakšno ustanovo, kjer mu paomagajo. Pa tudi denar lahko zbiramo za njih. Nikomur se ni treba bati za življenje.

Mater ste eni kreteni brez srca in možganov.

Ma daj prosim te, kak beden komentar. Nad Nubami se dogaja genocid, ubijajo jih, posiljujejo, otroke prodajajo v suženjstvo, požigajo njihove vasi…ti pa tukaj bulazniš o Karitasu in brezposelnosti. Pa kok ste eni nerazgledani in butasti OMAJGAD

ja folk je zleht ker ne verjame, da bo kdo razen zbirateljev ta kes kdaj vidil…

http://tvslo.si/#ava2.110979658;;

in kaj bodo s kamerami, v lonec pa kuhali ali kako imate to? se zmer me ne preprica da dobijo ves kes razen par starih kamer z odpisa…

Križnarja globoko občudujem, po drugi strani pa se mi smili, ker je tako prepričan v dobroto ljudi. Obama, da bi pomagal??? Če bi hotel, bi že lahko. Prav tako drugi voditelji. Svet bi že od nekdaj lahko bil pravičen, če bi tisti, ki držijo vse niti v svojih rokah, to hoteli. Potem bi se zgodovina pisala drugače in ne z vojnami. Da pa nastradajo ravno Nube, ki so res plemenito pleme, me pa prav tako žalosti. Ljudje ne dovolijo, da bi bila pravica na svetu. Upam, da kljub črnogledosti dočakam dan, ko bo Križnar dokazal, da se motim. Meni pa se vseeno zdi, da bo pred tem žrtev tudi on sam. Take, ki so preveč človekoljubni, radi utišajo na svoj način. Upam, da se tudi to motim.

Še dobro da imamo Križnarja, Macerla in ljudi njunega kova, ki se s srcem borijo in izpostavljajo za dobrobit ljudi.

se dobro, da jim placate potovanja da se pol ven mecejo…

tako kt un jesus guy k dobi zastonj futr pa se kaj, da pol par urc posedi z njimi pa pove jim par zgodbic…

Pa naj Križnar že enkrat za spremembo poskrbi še za svoje otroke, ki jih je naredil! Njih pušča vnemar, tam pa kvazi rešuje Nube, v bistvu pa dela drek.
90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vašega poslanega denarja pride v roke legitimni vladi, ki kupuje orožje. DOKAZANO! Prej pa gre še za lastne stroške RK. Še največ dobijo tisti ljudje preko misijonajrev

Od česa pa ta tip živi oziroma kje zasluži denar, da lahko potuje cele mesece ? Kdo preživlja njegove otroke?

Njegovi otroci imajo še mamo. V SLO imamo veliko takih primerov, ločenih staršev. Nimamo pa primera, da bi se ljudje morali bati za življenje, da bi nam posiljevali otroke.

Zato ne primerjajte vojne z našim življenjem.

in ti misliš da boš za 20 eur mesečno končala vojno? Pa še nekaj pozabljaš, pri nas so npr. 13 letniki še otroci, tam so pa že možje in žene. Druga kultura, drug svet, drugačno mišljenje, vse je nekak “klapalo” dokler se med njih nismo začel mešat zahodnjaki, odkar smo se vmešali v njih so pa mogoče še na slabšem postat so moral “civilizirani”, poslužit so se moral napredne tehnologije, ki je ne razumejo itn. če že res hočete pomagat se umaknite in jih pustite, da živijo tako kot jim ustreza oz. jim je ustrezalo preden smo jim dali obleke, puške, računalnike in mcdonald’s…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pri našem sosedu je tudi vse štimalo, dokler je lahko v miru pretepal ženo in otroka.

Potem sem ga prijavila…

New Report

Close