Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NIKOLI VEČ NA HRVAŠKO !!!!!!NAJ SI UTAKNEJO SVOJE MORJE NEKAM

NIKOLI VEČ NA HRVAŠKO !!!!!!NAJ SI UTAKNEJO SVOJE MORJE NEKAM

TAKO SEM JEZNA ZA EKSPLODIRAT IN MORAM POVEDAT KAKE ŠTALE SO SE NAM DOGAJALE V TEJ DEBILNI HRVAŠKI NIKOLI VEČ TJA PA ČE MI PLAČAJO !!!!!!!

Takole je bilo,ne hodimo na Hrvaško že več let,ker nam grejo Hrvatarji totalno na jetra majo se za neki pa sam računat znajo nimajo pa nič nobene zabave za otroke tud morje kr neki vse umazan da ne naštevam naprej sploh kako sovražjo Slovence,da bi nas vse da ne rečem kaj,sej vsi veste zakaj se gre.No uglavnem letos smo pa dobili eno ful ugodno varijanto apartmaja u Medulinu skor zastonj in smo valda šli.Pa še so nam rekli lastniki,da je plaža ful blizu in da je za otroke super nizka voda pa ful sence.Ko smo pa prišli tja pa šok.
Prvo kar je blo:do plaže za hodit 15 minut plaža pa katastrofa,voda res nizka ampak na ful moraš hodit en kilometer da zaplavaš,pa poln otrok noter da sploh ni placa,senca je res sam ni takoj zdraven vode ampak maš za hodit tko da kr neki.
Pol smo drug dan se hotli it kopat u kamp tam zraven pa smo šli z avtom,da ne bi spet crkaval hodit po uni vročini in spet šok:plačat je treba 50 kun za avto,če hočeš not z avtom ,pa smo hotli it peš ampak parking 5 kun pa sploh nimaš kje parkirat.Ampak kaj smo hotl najdl smo parking plačal pa šli peš.Ampak spet smo mogli ful hodit,da smo prišli do mal bolj globoke vode,sam tam pa same skale.Kr na jok mi je šlo preklela sem pa tud hrvatarijo počez.
Pol so nam pa eni tm rekli,da je ena plaža Verudela ful fajn,da so kamenčki pa čista voda pa super za otroke pa smo šli pol naslednji dan tja.Ampak smo se vozil ene 20 minut in pridemo tja in res super plaža,smo prišli tm okrog 11 in je bilo res zelo uredu.Sam pol smo pa ugotovil,da ni nobene sence,tist mal kar je blo je blo zaseden,ko je začel sonce orenk žgat je blo svinjsko in smo mogli v senco,sej smo mel en senčnik sam to ti nič ne pomaga,da se štirje pod njega spakiramo ni šans.Pa smo šli pol pod un tavelik senčni je blo super sam pol pa šok,ko pride ena zoprna babura in reče 90 kun za senčnik pa dva ležalnika.Sploh nisem verjela,da sem prav slišala sem jo parkrat vprašala,če se ni zmotla pol mi je pa res pritisk dvignilo in sem ji povedala kaj se grejo,da hočejo tok denarja,da tok nikjer na svetu ne računajo pa smo prepotoval olala sveta pa nikjer niti pol tok ne računajo.Pol pa prasica še tko naduta reče po hrvaško valda vzamte al pa pustite.Kok bi jo zalepla tam.Nesramna do amena pa še niti tok se ne potrud,da se par slovenskih besed nauči.Pa da ne govorim pol popoldne,ko se je začel folk usipat na plažo pa to se nisi mogu premaknit,to je bla brisača do brisača,popiz…sem,to sploh ne moreš u vodo tok je nagužvana.
Pol smo pa naslednj dan šli u kamp Pomer,ker je tam blizu pa smo rekl nč gremo pogledat.Pridemo tja,valda ne moreš z avtom not,okej smo pustil avto pred kampom pa šli peš,no sej ni velik kamp smo hitr najd en fajn prostorček,nam je blo zelo všeč ful sence,borovci,takoj blizu voda,so skale ampak tud umes kamenčki tko da greš komot u vodo.Pa gre mož prvi zaplavat,pride ven iz vode ves bled pa me skor sezuje,ko reče,da so ježi.Joj katastrofa,kot da se je vse urotil proti nam,prekleti ježi mi pa nismo mel nobene obutve za u vodo,usi u japankah,ne morše u tem plavat k se ti sezuje mimgrede in kaj boš pol.Nč smo bli mal tle,otroka tečna,ker nisem pustila u vodo,ampak kaj češ.No ampak pol je mož odkril tam en del,kjer si lahk šel u vodo in ni bilo ježev pa smo šli sam pol pa mal zaplavaš pa voda tko motna,da je prav gravž.
Pol je pa mož naslednji dan rekel,da gremo na Kamenjak,čeprav je za plačat.Pa smo reskiral unih 25 kun,čeprav ne vem kaj točno to računajo,une ceste,ki ti čist uničijo avto al kaj to računajo.Ampak smo šli,ker so baje tam lepe plaže pa čisto morje pa ni gužve.No in gremo,sej smo vedli da je makadam sam tist ni niti makadam tisto so kamni nametani po cesti,mož je preklel vse živo je reku,da bo ziher mogu amortizerje menjat.In se tam vozmo po unih kamnih in kam zdej,polhno enih oznak sam kako vedet kera plaža je fajn.Pa gremo na info točko pa nam rečejo,da je za otroke fajn tam ena steza,kjer so dinozavri postavljeni pol pa prideš do morja.In gremo res,otroka ful vesela,hodimo k budale najprej zagledamo enga čudnega polža pol neko školjko in pol enega dinozavra in pol še enga. A to je to al kaj,steza dinozavrov pol pa dva dinozavra,pa ne moreš verjet no kako nategujejo folk.In gremo pol naprej,da pridemo do plaže,hodimo po uni vročini,men se je kr že vrtel,ker je blo že skor ena ura popoldne ampak me drži misel na lepo plažico kokr so opisal pa kristalno čisto vodo in kaj vidimo,ko pridemo???Same skale!!!In to take,da še odrasel ne more u vodo kaj šele otrok.Kaj čmo,se obrnemo gremo u hrib nazaj gor,sem se bala,da bomo usi popadal od sončarce.Pridemo do avta in kam zdej,nič gremo kar nekam zdej zavit.In pridemo spet do enih skal sam so ble manjše in se je dal it u vodo.Smo bli pol tam pa še senca je bla pa nobene gužve,voda pa res čista moram priznat,sam ko ne bi blo skal bi blo tud fajn.
Gemo pol spet na info točko vprašat,če je kaka plaža k so kamenčki pa reče una tam Njive ,da je tam uvalica in kamenčki in ful sence.Okej gremo jutr na to plažo,spet 25 kun ampak kaj čmo.
Gremo drug dan na Njive,se ful vozimo,zadnja šipa že tko umazana,da se nič ne vidi,pridemo na to plažo vsi raštelani,mož cvika kaj bo vse mogu popravljat na avtu,ampak nč dejmo uživat še zadnj dan pa kar bo pa bo.In pridemo zagledamo plažo,res tko kot je una rekla,kamenčki,čista voda,ni gužve,se parkiramo na plažo,senca itak zasedena,je sicer mal bolj gor blo dost sence sam maš pol daleč do vode,jaz sem pa pač rada pri vodi,da merkam otroke,tko da damo snečnik pa gremo vsi veseli plavat.Pol se pa kr naenkrat usuje ful enih čehov al poljakov al kaj so bli na plažo in to je naenkrat tak ratal,da ni blo za nikamor,to se derejo,skačejo,se špricajo,tm une paštete smdrljive žrejo,sej mi smo mel tud s sabo sendviče sam pač kupiš šunko k ne smrdi,tiste paštete pa tko smrdijo,da mi je šlo na bruhanje.Ampak kaj smo hotli,končno smo najdl plažo,da je kokr tok uredu pol ti jo pa zaserjejo čehi kmetavzarski.Pol pa so otroc hotli sladoled k je bil nek barček tam pa jim grem iskat me skor kap ,ko mi reče 16 kun za en sladoled,to je več kot dva evra,sem rekla ne hvala kr mejte ga,za ta dnar lahk jaz u sloveniji kupim tri banjice sladoleda pol mi pa reče un kreten gospa pol pa ostanite u sloveniji pa se kopajte u banjicah,ko pojeste sladoled pa se še reži ko en debil.Ufff kaj mi je pritisk dvignu kreten hrvatarski nadut.
Da pa ne govorim zvečer ,ko smo šli u Medulinu ven.Pa to je sama ciganija tisti štanti kičeraj,uni kafiči pa gostilne pa to je pa vse šiptarsko,pa drago ko svinja.Okej sej je nek lunapark tam sma tud ni bogve kaj,zgleda kot da je že sto let star,nisem pustila otrokom gor,to ziher nobena inšpekcija nič ne kontrolira,če je to vse varno tko da raj nisem reskirala.
Ma katastrofa,nimam besed res,zdej sem še bolj odločena nikol več u hrvatarijo pa če mi dajo zastonj!!!!To sem napisala tud za vse kot opozorilo,da pejte raj kam drugam,da ne boste tko kot mi cel dopust mel pokvarjen.

ok.

Dokler še nisi bila v južni Dalmaciji, sploh ne veš, kaj je hrvaško morje in je popolnoma druga slika. 😉

Ni mi pa jasno, zakaj se niste obrnili in šli iskat drug apartma, ali pa domov za Savo, če ti je bilo takoj jasno, da to ni to?!?

nova
Uredništvo priporoča

…da nikoli nisem imela slabih izkušenj na Hrvaškem. Lp.

Zakaj rinete na Hrvaško skozi okno, če vam pred nosom loputajo z vrati? Nas ni že na Hrvaško 10 let

Ojoj, si komplikatorka. Če hočeš imeti vse po svojem okusu in popredalčkano (ravno prava plaža, z ravno prav sence in ne prevelikimi kamenčki, pa brez doplačil za parkiranje, senčnik, …), potem se je pač potrebno malo bolje pripraviti, ne pa iti nekam na blef. Pa to nima veze s Hrvaško, povsod je tako, da je fajn malo potipati (brati forume, gledati slike, …) preden se zaletiš v neko ‘ful poceni varianto’.

Dej se mal preber še enkrat. Sploh ne vem kaj hočeš. Mi gremo na hrvaško in sem vesela da takih komplikatorjev kot ste vi tam ne bo.

Dam ti nasvet: ostan doma. Kje tko skompliciranega in tko nasranega pa že dolgo ne. Čisto prav ti je povedla un tipo – doma ostan ti pa tvoje bance, boš naredila uslugo celemu svetu!

Pa še eno novico ti povem: nisi sama na svetu!

Sori, ampak jaz sem se ful nasmejala :))

Prepricana sem, da se je cela hrvaska nacija zdruzila in dogovorila, da “besni do konca” popolnoma pokvarijo dopust!

Sem prepričana, da bodo Hrvati srečni, če te res ne bodo nikoli več videli…

Take nestrpnosti pa že dolgo ne …. mal se pejt ohladit, če ti hrvaška ni všeč, pa ne hodi tja!

In tisti, ki prodajajo senčnike za ceno, ki so jo postavili, imajo pravico rečt, da – če ti ni prav, pa ni treba vzet – dokler se bo našlo dovolj odjemalcev, ki bodo vzeli senčnik po te ceni, pač nimaš kaj praskat, še manj pa bit besna !?

Glede na tvoj slog pisanja, že na daleč sevaš negativno energijo. Sori. Letovala sem v veliko krajih na Hrvaškem, od Istre pa do južne Dalmacije in še NIKOLI nisem naletela na NIČ slabega. Če pa greš tja z negativnim predznakom (sovražiš hrvatarje), potem ne pričakuj ne vem česa. Kar daš, to dobiš.

Živi in pusti živeti

He he, zelo slikovit opis.

In po mojih izkušnjah zelo resničen. Se sploh nočem več spomnit mojega zadnjega dopusta v Dalmaciji.

:))))))))))))))))
Dej, rec, da se hecaš!

Naklofaj še 100 tipkanih, pa bo za Čefurji raus nova uspešnica.

SE STRINJAM!!!

pol pa ostanite u sloveniji pa se kopajte u banjicah,ko pojeste sladoled LOL
hahaha….

Saj ne vem, če bi ti dala kakšen nasvet, ker malce kompliciraš, verjetno tudi v 100x boljši krajih ob Hrvaški obali ne bi bila zadovoljna. Medulin sem letos po sili razmer 1 noč preživela tam in je štala. Tako, da smo ugotovili, da je naš kamp raj na zemlji oz. milina.

Nasvet pa : Istra ni dober prestavnik Hrvaške obale. Treba je iti od Zadra naprej.

ha ha ha 🙂

Mene spominja na tisto zgodbico, ko je sel Mujo v Kanado…
Res bi lahko knjigo napisala – Dogodivscine s Hrvaske 🙂

Pa na ježke si pozabila ;-).

Se sprašujem v kakšne odrasle bodo zrasli tvoji otroc, ker imajo takšno mater, totalno si jim zasrala dopust. TE ni sram kakšne pišeš tule, si kar predstavljam kako si se vsak dan pizdila in kako so trpeli ubogi otroci, ki jim je bilo sigurn ok, če ne bi tebe poslušali. To kar si izbrala, to si dobila. Mal denarja, mal muzike.

Zato pa midva ne hodiva na Hrvaško na morje. Imam raje našo Obalo, pa čeprav je majhna. Je pa naša, parkiranje zastonj, kamenčki za v vodo, veliko igral, nekaj sence, otroci se lahko igrajo, rišejo, imajo hulahop obroče (govorim za Žusterno), zvečer imaš v Kopru veliko zabave. Ta vikend je bila fešta kalamarov, lutkovne predstave, odprti kino, potem bo Festiko… Zakaj bi rinili na Hrvaško? Se kuhat ure in ure v avtu in Hrvatom polniti žepe? Ne hvala.

To pa definitivno ni res, jaz se ne kuham v avtu (imam klimo!!!!) in ne rabim ure in ure do/od morja. Včeraj sem prišla nazaj iz Dalmacije in ni bilo nobenega zastoja na cestah.

ja, pa kaj misliš, da je drugje vse zastonj? drugič,ko greš na dopust, denar s sabo vzami, če ne bo doma ostani.

PS: kje pa pri nas kupiš 3 banjice za 2 EUR? Jaz za ta dnar dobim samo eno dobro lučko?!

Ej ti BESNA DO KONCA neki ti povem, za vas je najbolje, da sploh ne hodite na morje “pa ni važn kam al na hrvaško ali pa na Azurno obalo. Pa veš zato, ker se pravzaprav ne znate orientirati niti znajti pošteno.
Kaj pa pri nas v Sloveniji? Plaže in parkingi so tudi plačljivi ne pa povsod! Tudi na Hrvaškem niso plaže plačljive niti parkingi. Imaš pač res slabo organizacijo okrog sebe.
Kaj bi dala, da bi mi, po tvoje “hrvatarji” dali počitnice zastonj. Takoj zdaj grem tja.
Pa ne razburjaj se preveč, ker imaš sama pri sebi en velik problem nikjer drugje ga ne išči draga moja. Pa veliko sreče v kakšni drugi državi ti želim. Najbolje, da greš v Egipt tam boš vidla več, po tvoje “cigan..” revščine samo malo je treba okrog pogledat – ne pa samo turistične kraje kjer turistom zastirajo oči.
Lepo te pozdravljam

a iz hoferja??

New Report

Close