Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški pravijo … ženske odgovarjamo :)

Moški pravijo … ženske odgovarjamo :)

Moški pravijo:

” Ženske, nikar se preveč ne navdušujte, če tekamo za vami …

Tekamo tudi za žogo, a jo na koncu vedno brcnemo …”

Ženski odgovor:

“Moški, nikar se preveč ne navdušujte, če vam rečemo, da smo zaljubljene v vas.

Zaljubimo se tudi v čevlje in si jih potem nabavimo še 15 parov – tako … za vsak slučaj.”

:))))) skoraj resnično ali pa tudi ne:))

precej žaljivo in primitivno. To je tudi eno od dejstev da danes je, tako kot je. žal

dobra :))

Ta vic je kriv, da je danes tako, kot je, ha ha ha. Ma kje pobiraš take?! Pred 100 leti se niso hecali na tak način, pa je bilo mnogo več nasilja nad ženskami.

ženske, nikar se preveč ne razburjajte, če vas varamo kot po tekočem traku

gate tud menjamo vsak dan

Tukaj bi lahko moški odgovorili “Saj ste nam ve težile, da moramo tudi gate menjat vsak dan”.

tukaj je samo dokaz kakšne ste ženske

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Jaz se že doooooolgo držim pravila – Zafukaj žensko predno ona zafuka tebe in ne morete si misliti, kako dobro dene, ko kakšno zafukaš. Jaz sem nedolgo nazaj praktično doživljensko eno prasico zajebal in se počutim tako fenomenalno, ker se je prasica precej časa grdo obnašala do mene! Zdaj pa sem jo tako zajebal, da se mi samo smeji. Ran si ne bo zacelila vse življenje, hahahahahahah 🙂 Moral sem to napisati, ker je res zlo, zloooooo lažje, če te katera hinavska prasica zajebe potem ji pa vrneš trojno dozo :))))) Prasice je pač potrebno na hard way naučiti, če ga boš srala te po vsej verjetnosti čaka to in to in ko ona potem to poveže v tistih svojih podganjih možganih bo naslednjič pač dvakrat premislila predno bo naredila kakšno kozlarijo :)))

tko se dela 🙂

Dol s prasicami…Svoboda narodu! 🙂

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

New Report

Close