Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Grčija ali Bolgarija

Default avatar

Janaja

Živjo,en teden pred dopustom oklevam kam.Odločam se med Bolgarijo in Grčijo.Skoraj sem se že odločila za Grčijo,otok Rodos,ampak sem nekje slišala,da je tam precej vetrovno.Ali ima kdo kakršnokoli izkušnjo?Aja,Bolgarija pa sem mislila Sončna obala
Hvala za kakršenkoli nasvet
Default avatar

daniel

Sončna obala je turistični geto, ki ga mnogi zaradi masovnega turizma žal zasovražijo in zato posledično tudi Bolgarijo, kar je škoda. Kajti Bolgarija je načeloma lepa. Prijeten obmorski kraj za počitnice je na primer Sozopol. Je pa res, da se plaže v Bolgariji ne morejo primerjati s tistimi v Grčiji. Tako da, če bi se jaz odločal med Sončno obalo in Rodosom, bi šel na Rodos, in upal, da me ne bodo zafrknile kakšne grške stavke.
--------
Včasih ne vem, kam bom šel, a šel bom zagotovo.
http://www.hotelskerezervacije.eu
Default avatar

juma

Tud jz bi se odločla za Grčijo.
Veter v grčiji je "stalnica", venda v večini primerov nemoteč. Res pa je da so ti otoki blizu Rodosa (še Kos, Karpatos ipd) morda še malček bolj "znani "po njem. Vendar v večini primerov niso vzrok za izogib le-teh,
Default avatar

11511

Jaz bi se pa odločila drugače.

Meni je bila Bolgarija absolutno lepša od Grčije. Sem bila na Rodosu in na Kreti, ter v Bolgariji 2x na Zlatih peskih. Bila tudi na ogledu Sončne obale ki pa mi je preveč betonska.

Mi smo si vzeli dva dni za počitek in kopanje. Ostale dneve smo pa raziskovali notranjost in sicer smo za cel dan najeli taksista - povedali kaj želimo videti in še on nam je kaj priporočil. Skratka obakrat zelo lepa dopusta.

Saj je Grčija lepa je pa res vetrovno in je bila 3 dni hotelska plaža zaprta zaradi premočnega vetra. Smo si pa tudi v Grčiji ogledali notranjost in našli kakšno plažo za se namočit. So pa včasih pogledi iz ceste lahko kar varajoči - ko se spustiš do obale zna tudi razočarat.

Skratka kamorkoli boš šla uživaj maksimalno.
Default avatar

Janaja

Zadnji moment smo se potem odločili za Bolgarijo.Sicer bolj zato,ker smo v Grčiji že bili,na Kreti,drugih otokov pa ne poznam.
11511 me zanima če mogoče veš kako so kaj cene rent a car,pa kaj se splača ogledati,kako so kaj cene?Mi gremo Sončna obala...upam,da bo fajn...

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net