Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost BUŠKICA-ŠPELA JAVI SE PROSIM !!

BUŠKICA-ŠPELA JAVI SE PROSIM !!

ŠPELCA ČE SLUČAJNO PREBERAŠ ŠE TE STRANI SE MI PROSIM JAVI ALI ODPIŠI SICER PA IMAŠ MOJ GSM.UPAM DA SE BOVA NAŠLA!POLJUBČKA

A spet?!!!!

Daj najdita se že.

nova
Uredništvo priporoča

Hojla, ja spet sem vsake tolk časa gor , pa vidm da tudi ti še pogledaš to stran. No sedaj grem domov, pa se ti jutri oglasim, pa pa. PIP

Hm, vidim, da te danes ni v službi, no pa kaj pol . Naj ti povem, da mene pa ne bo v ponedeljek in torek.

Hm kaj si bil pa včeraj tko zamišljen, ko sem te srečala?

mačka,danes sem zopet v službi tako da se lahko zopet slišiva.a vidiš da neprestano mislim nate.ne gre mi v glavo kje si me srečala dne 27.02 ke se jaz namreč ne spomnim.mačka dej če si v službi se mi oglasi saj sem močno zaskrbljen če še tako pogosto prebiraš te strani jaz jih bom od sedaj bolje samo če boš ti tukaj gor.vprašam te a imaš še moj gsm mislim številko pa saj me lahko pokličeš-seveda če hočeš.pikica pridna bodi pa pošiljam ti poljubčka na…….

Hojla, danes sem prišla mal v službo nekaj nujnega naredit, ker sem drugače doma ker je tamala bolana, no naslednji teden pa se kaj večkrat slišiva.
Ja ja srečala sem te,no pa ne morem te kar pocukat in rečt Hojla jaz sem pa buška.
Kaj pa kaj tvoja tamala – hči mislim?

ja pa kje sva se srečala-daj povej prosim ker me res zanima,že celo jutro premišlujem pa se ne morem spomniti.mačka a tisto kar si mi napisala saj veš kaj mislim da baje brez mene ne moreš misliš resno ali je zajebancija.moja tamala je sedaj uredu doma pa močno škriplje izgleda da bo šlo vse skupaj v franže re ne zdržim več-ko se srečava ti vse razložim saj je to dolga zgodba.mačka a si ti sploh kaj moja ali ne.muca do kdaj si danes v službi zakaj me ne pokličeš po gsm-ju a ti je nerodno ali kaj.mačka daj povej no kje sva se videla.muca rad te imam in mislim nate tako kot vedno.

Ja včeraj sem pa po tvojem koncu hodila in sem mal gledala gor proti tvojmu stanovanju, ej a si ti okna menjal samo na balkonu, pa poličke pa tko naprej…..
Klicat te na gsm ne morem – iz službe imamo zablokirano, svojga pa danes nimam s seboj.
No, kaj je pa doma po tolikem času, ko si skupaj z njo – R….., narobe, da tako škriplje, pa daj potrpi malo, saj imaš tu še tamalo, pa saj se bo vse zrihtal, a se ne bo. PIP Buška

NE OKNA SEM MENJAL POVSOD NAJBOLJE BI BILO DA BI SKUPAJ POGLEDALA SAJ SEM ŽE POZABIL.-HAHAHA.MAČKA TI ME PA RES DOBRO POZNAM NE VEM PA ČE JAZ TEBE POZNAM TAKO DOBR.JA Z SVOJO MAM PA RES STRAŠANSKE PROBLEME MOČNO MI GA SERJE,AMPAK RESNO MISLIM.ZA TAMALO PA BOM SKUŠAL ČE NE BO ŠLO DRUGAČE BOM PREKO SOCIJALNE DAL ZA SKRBNIŠTVO SEDAJ VEŠ DA JE RES HUDO,VEČ TI POVEM OB SREČANJE MOGOČE MI LAHKO KAJ SVETUJEŠ.MAČKA DEJ POVEJ KJE SVA SE SREČALA KER SE TE RES NE SPOMNIM ŠE MANJ PREDSTAVLJAM.MUCA NA VSA VPRAŠANJA MI NE ODGOVORIŠ-A TI JE NERODNO ALI KAJ?MUCA PA DO KDAJ DELAŠ DANES!

Ja delala bom cel šiht če se bo le dal, če me ne bodo prej od doma poklical, da naj pridem prej domov. Ti a pri vama pa najbrž škriplje že kar nekaj časa, a ne, drugače ne bi ti iskal razne stvari tu po internetu, a ne de.
Ti a tvoje stanovanje gleda celo na trgovino? A si zdej že zrihtal vse kar si nameraval notr naredit ? A si še S…..ček?

JA MAČKA CELO STANOVANJE GLEDA NA TRGOVINO A ME SPRŠUJEŠ DA BI ME LAHKO Z DALNOGLEDOM OPAZOVALA KAJ POČNEM -HAHAHA-NE SAJ SE TI NI TRBA TRUDITI TI KAR POZVONI INSE TI OGLASIM.KAJ SI MISLILA Z TEM DA IŠČEM PO INTERNETU RES NE RAZUMEM SAJ PREKO INT.SE DOGOVARJAM SAMO,PAZI SAMO S TEBOJ.STANOVANJA PA ŠE NISEM ZRIHTAL DO KONCA KER SEM SE ZAMISLIL DA DNEVNO SOBO NAREDIM V NEKAKŠNEM GRŠKEM STILU,SAMO MALAR KO MI BO DELAL NEKAKŠEN OMET MI RAČUNA 4800 SIT PO KVADRATU.JA NAREDILI PA SO MI ŽE NOTRANJE OBOKE POL PARKETA GRE VEN POLAGAJO SE PLOŠČICE PO TLEH ČE SE PREDSTAVLJAŠ V DNEVNI POL PARKETA POTEM ZLATA LETVICA (MEDENINA)IN NATO PLOŠČICE KAR NAPREJ NEKAKŠNE SPREMEMBE.POTEM SE BOM LOTIL KOPALNICE IN WC SEDAJ MAM LOČENO IN SEM SE ODLOČIL DA ZRUŠIM STENO IN ZDRUŽIM OBOJE SAJ SE MI BO PROSTOR POVEČAL TAKO DA BOM LAHKO SE UMISLIL KOTNO BANJO SAJ SE MI TO ZDI ZELO FAJN,TAKO DA DELA MI NE ZMANJKA ZMANJKA PA MI DENARJA TAKO DA SE SEDAJ STVARI DOGAJAJO BOLJ POČASI,PO DRUGI STRANI PA VIDIŠ IMAM VELIKO DRUGIH PROBLEMOV KO JIH NE BI BILO TREBA.NE RAZUMEM KAJ JE TISTA OKRAJŠAVA KI SI MI JO NAPISALA RES NE RAZUMEM-DEJ NAPIŠI SAMO BESEDO.JA DOMA PA TI MORAM PRIZNATI DA KAR PRECEJ DOLGO ŠKRIPLJE PA SEM MISLIL KO BO OTROK BO BOLJE PA OČITNO NI IN KAKOR SE DOGAJA SEDAJ ŠE NIKOLI NI BILO TAKO HUDO PA NE DA SE PRITUŽUJEM AMPAK ENOSTAVNO NE BOM ZDRŽAL DOLGO IN MORAM VRČI KARTE NA MIZO IN SE POGOVORITI Z NJO SAJ IŠČEM PRIMEREN ČAS KO BO PRIŠEL TAPRAVI ČAS,SAJ SEDAJ DELA PO SVOJE IN ME NE POSLUŠA ,AMPAK ME BO MORALA TAMALA SE MI SMILI ŠE NAJBOLJ SAJ NI POPOLNOMA NIČ KRIVA IN NASRKA OTROK IN NIHČE DRUG.

JA SEDAJ SEM PA DOJEL KAJ TISTO POMENI VEM VEM GLEDE SLUŽBE SAJ NI TREBA RAZLAGATI.MALO PZNEJEMI PRIDE-HAHAHA

Ti kako pa izgleda tale tvoj grški stil – no za kaj takega še nisem slišala.
Dej povej mi pa a sploh stanujete vi trije skupaj ali je ona pri svojih ti pa doma ?
Ti kje imaš pa sedaj ti tvojo sestro?

JA ŽIVIMO SKUPAJ, NEKAJ ČASA SVA PA BILA VSAK PRI SEBI PA SEM MISLIL DA BO TO LAUFALO PA VIDIŠ DA VSE SKUPAJ NE GRE TKO.MAČKA PA TI POZNAŠ CELO MOJO FAMILJO-LE ODKE SE TAKO DOBR POZNAVA DEJ BODI ISKRENA IN MI MALO POVEJ OD KOD VSE TAKO PODROBNO VEŠ VSE V MENI.MAČKA KAKO PA KAJ Z TEBOJ IN TVOJO TAMALO IN SEVEDA TVOJ NAJDRAŽJI,A SE IMATE COOL IZGLEDA DA LAUFA SAJ NAZADNJE KO SVA SI PREJŠNIČ DOPISOVALA SE JE STAVEK KONČAL NEKAKO TAKOLE:POZABI NAME IN PAPA,MOČNO SEM BIL RAZOČARAN IN ŠE VEČKRAT SEM POMISLIL NATE SEDAJ SEM SREČEN DA SVA SE ZOPET NAŠLA.MUCKA A TI JE TEŠKO RAZLOŽITI MALO O SEBI DA BOM VSAJ MALO IZVEDEL S KOM SE DOGOVARJAM OZIROMA DOPISUJEM SAJ VEŠ DA SEM FIRBČEN.GLEDE TISTEGA ISKANJA PO INTERNETU TI PA POVEM DA NE IŠČEM NIKOGAR DA IMAM SAMO TEBE IN VERJEMI MI! MAČKA MOJA IN POLJUBČEK.!!!

Ja z mojim se kar dobr razumeva, oziroma kar dobro laufa vse skupaj, no pa saj je skoz morm rečt.
No končal se je tko – pozabi name in pa pa , zato ker sem spoznala s kom se pogovarjam-ker te nampreč poznam. Pa sem se mal ustrašla, sedaj mi je pa že mal dolgčas ratal po tebi, pa sem se zopet oglasila tu gor.

JA TOREJ SI Z MENOJ SAMO KER TI JE MALO DOLGČAS TAKO DA SE DOPISUJEŠ Z MENOJ-POTEM TISTO NE VELJA ČISTO DA BREZ MENE NE MOREŠ VEČ-HAHAHAHA.MAČKA PA ZAKAJ SE MALO NE RAZKRIJEŠ-DAJ RAZLOŽI ALI SE NOČEŠ POGOVARJATI O TEM,JAZ BI PA VSEENO RAD IZVEDEL KDO JE NA ONI STRANI TIPKOVNICE.JAZ MISLIM KO SI IZVEDELA S KOM IMAŠ OPRAVKA TI JE ENOSTAVNO PADLO VSE DOL-KAJNE.IZGLEDA DA BO MED NAMA OSTALO LE PRI ČRKAH NA MONITORJU KAJ TI MISLIŠ OZIROMA TI ŽE DOBRO VEŠ KAJ DELAŠ.A JE TVOJ IME POD KATERIM SE JAVLJAŠ RES TVOJ ALI JE IZMIŠLJEN.MAČKA A ,MAŠ TI MENE SPLOH KAJ….A SEM ZOPRN KO TE KAR NAPREJ NADLAGUJEM PREKO RAČUNALNIKA TI IMAŠ MNOGO VEČ DELA KAKOR JAZ.AJA POVEM TI DA SEM ŠE ZMERAJ PRI ISTI FIRMI LE DA BOM KMALU ZAMENJAL DELOVNO MESTO IN BOM ŠEL V SERVIS TAKO DA DOSTOPA DO PC BO KAR MALO TEŽJE TAKO DA BOM MORAL PISATI DOMA IN BO MALO TEŽJE.DEJ MIDVA BI SE LAHKO DOBILA ENKRAT NA KAVI SAJ TO BI BILO SUPER,AMPAK NE PREDSTAVLJAM SE KAKŠNO TREMO BOM IMEL TISTI DAN KO BI SE SREČALA-A SI ZA.

Ja mislim, da je res že skrajni čs, da se enkrat dobiva na tej najini kavici, ker bo drugače že čisto mrzla….. hahahaha, A jo sploh piješ ?
No kar predlagaj kje in kdaj, pa se bova zmenila.
Jaz lahko po 17 uri prej ne morem, zaradi varstva.

Ja moj ime je pravi Špela, buškica pa je izmišljen – ha hahahah.
Ja sigurno je pa lažje nekaj nakladat, pogovarjat se , sanjat preko računalnika, kakor pa v živo, no bova že vidla, kako nama bo tudi to šlo a ne.

JA NA KAVICO TE PELJEM JAZ SAJ TE TUDI VABIM TI SE BOŠ PA IZMISLILA KAM NEKAJ PA LAHKO REČEŠ TUDI TI.HAHAHA!!JA TA TEDEN BO PA ZAME MALO TEŽJE SAJ IMAM TAMALO VSAKI DAN SAJ MOJE NI DOMA TAKO DA SEM DOMA NOČ IN DAN SAM NE VEM PA KOLIKO ČASA.POLEG TEGA PA IMAM VSAKI DAN DO VKLJUČNO 14.03.03 TERAPIJO ZA HRBTENICO KER ME BOLI TAM PRI VRATU IN HODIM NA ZD.METELKOVA IN TO VSAKI DAN RAZEN SOBOT IN NEDELJ IN TO OB 17:30,POTEM PA TAKOJ DOMOV K TAMALI SAJ JO IMA TA CAJT TAŠČA ALI PA OKOPIRAM MOJO SESTRO.TAKO DA ČISTO SAM SEM ZELO TEŽKO SAJ ZA ENKRAT KADAR SEM FREJ OZIROMA KADAR SEM DOMA PA GREM Z TAMALO VEN SAJ SO ČUDOVITI DNEVI KAJ KO BI SE ENKRAT SLUČAJNO-SLUČAJNO DOBILA ALI SE SREČALA IN BI BIL TAKRAT PRAVI ČAS ZA KAKŠEN POGOVER-A-NE??NAPRIMER JUTRI IMAM KOŠARKO TAKO DA SPET NI NIČ A HODIŠ TI NA BASKET ALI GLEDAŠ RAJE PO TV.MAČKA DEJ POVEJ MI KAJ SE MISLIŠ O MENI VEM DA JE TEŽKO PA VSEENO BODI ISKRENA,A SI TI BLIZU MENE DOMA ZAKAJ SE VSAJ MALO NE RAZPIŠEŠ-PA TO NI FER(ZAJEBAVAM).JA KAVO PA PIJEM POSEBNO ČE SE BOVA DOBILA SKUPAJ.POLJUBČEK

A SI SE ZGUBILA ALI SI PA PADLA V LUKJO!!!ALI PA SI MI MOGOČE KAJ ZAMERLA-PA SAJ TE NESKONČNO LJUBIM,PA KAJ BI TI RAZLALGAL SAJ SAMA VEŠ.HAHAHIHIHI DAJ MALO NAPIŠI KJE SVA SE PA SREČALA.MUCA A SI ME RES POGREŠALA ALI SI TO NAPISALA KAR TAKO DA BI TI CAJT HITRO MINIL.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close