Forum.Over.Net

Starševski čvek

kamp natura - podčetrtek

Default avatar

anjan

Čez dober teden se odpravljamo tja v njihovo počitniško hišico, v kampu.
zanima me če je v kampu kakšna štacuna? koliko probližno (peš hoje) pa je oddaljen sam Podčetrtek?

prosim če mi lahko napišete vaše izkušnje, če ste že kdaj tam kampirali ali bivali v teh bungalovih.

hvala
Default avatar

V kampu

V kampu je majhna trgovina za nujne stvari. Podčetrtek je oddaljem cca 1,5 do 2 km od kampa.

Kakšne so brunarice - čisto odvisno od firme, mi smo bili v eni od Gost Velenje - brez pripomb.
Default avatar

anjan

V kampu je napisal/a:
aha, hvala.
mi smo v brunarici od sindikata vzgoje in izobraževanja.
Default avatar

kayla

Ne tako daleč proti Podčetrtku je velika Tuševa trgovina, v Podčetrtku pa je še ena manjša in Jager trgovina. Tam zraven je tudi pizzerija, pa desno v edinem krožnem še ena fina restavracija, čokoladnica... Če se vam bo potepalo, pa je 8km stran Bistrica ob Sotli, ki meji s Kumrovcem. Približno 20 minut vožnje po hrvaški strani je na odcepu za Zabok takoj levo njami pizzerija - restavracija, kamor gremo mi včasih na velikansko slastno mesno ploščo. Ceneje kot če bi sami kuhali s pijačo vred.
Default avatar

anjan

kayla je napisal/a:
hvala, to pa koristno vedet.
Default avatar

kayla

če te zanima; restavraciji se reče Grašo, je ne moreš zgrešiti, takoj za odcepom za Zabok levo mal v hrib. Naprej v mestu na desni strani je odlična pekarna - kruh, pecivo, burek - prav tako pol ceneje kot pri nas. Tik ob tržnici, kjer je spodaj hrana, zgoraj pa butiki s cotkami.
Default avatar

V kampu

Kolikor vem so SVIZove brunarice dobro urejene. Ker sem tudi sama članica (vendar v njih še nisem bila) sem jih malo bolj podrobno "popecala" in če se kdaj odločim, da grem, so OK.
So pa malo drage glede na druge v kampu. Sama sem jo namreč preko druge firme dobila precej ceneje, pa je bila tudi super.

Pred 2 letoma, ko sem bila jaz takšen čas doli, je bilo precej prazno in nezasedeno.