Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki imate 30 000 € ali več vreden avto.

Tisti, ki imate 30 000 € ali več vreden avto.

Si upate voziti po ljubljanski gneči ali se vam zdi preveč tvegano?

Imam avto 3.000 evrov, ampak vseeno, ne razumem vprašanja. Kakšna tveganja pa predstavlja ljubljanska gneča? Po njej se vozim že petnajst let in nisem udarila nikogar, prav tako pa ni nihče udaril mene (enkrat je enemu Koprčanu sicer malo manjkalo, a sem se uspela izogniti.)

Jaz tudi ne razumem vprašanja, saj se mi zdi, da res že nekaj desetletij ni bilo nobene nesreče v LJ:))))

Seveda se upam, bolj se bojim parkirišč, ker sem že ene parkrat razbil odbijač 😛 ja, seveda imam park senzorje + kamero, pa mi je vseeno uspelo :DD Sicer pa, a ti res misliš, da tisti, ki imamo avto za 30.000€+ (jaz za 65.000€), da nam je težko dati ~500€ za nov odbijač? 😉

Kaj točno si želel/-a s tem povedati?

Kako pa vi kaj spite ponoci?? Brez strahu zaradi kraje? Jaz nimam takega avta ze zaradi mirnega spanja ponoci:) prevec cenim mirno spanje kot fensi avto:)

Jaz tudi ne razumem vprašanja, saj se mi zdi, da res že nekaj desetletij ni bilo nobene nesreče v LJ:))))[/quote]

A jih je kaj več kot drugje? In kaj potem, kupite avto za 30.000 in se ne vozite po mestih, samo po avtocesti ali kaj? Če vam je 30.000 evrov toliko vrednih, jih ne vrzite za avto, tok simpl.

Kaj točno si želel/-a s tem povedati?[/quote]

Da me boli kurac, če se mi v ljubljanski gneči kdo zabije zadaj ali pa se mu jaz 🙂

Pa za vsa mogoča zavarovanja tudi. So pa to sledljiva vozila in se jih tatovi ne lotevajo tako zlahka oz. se jih načeloma sploh ne.

Če si ga lahko nekdo to lahko privošči brez da so prizadeti njegovi bližnji ali delavci brez pač – sem za.

ma jaz imam avto da ga vozim in ne da ga gledam in ga drugi občudujejo

Tisti šofer, ki pri vožnji po Lj. nima očiščene betice, je potencialni vzrok za gužve, nesreče, živčnost ostalih šoferjev, itd…keri avto vozi nima veze…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ni težko dati 500€ za odbijač, večji problem je, da si en mesec brez avta.

Hehehe…kakšni problemi. Še huje je to, da takšni “bogati” avti ne grejo v serijske garaže, ki so grajene v Lj – mislim te boksi z garažami v naseljih npr. :)))) In jih imamo/imajo nekateri kar pod milim nebom. :))

Sicer pa ja, upam vozit avto tudi po Lj, pa tudi v Italiji, kjer je totaln kaos na cesti 🙂 Še v parkirno hišo ob kliničnem centru upam, čeprav parkirni senzorji non stop piskajo. Kdo si je zmislu to hišo…

Sicer pa so že omeili – obstajajo zavarovanja in nadomestni avtomobili za čas servisa, spucanega podstrešja pa ni pri vseh modelih. 🙂

In potem se ti še v nadomestnega rukne kakšen pijanček:)))

A ti potem dajo še nadomestnega za nadomestnega?

In potem se ti še v nadomestnega rukne kakšen pijanček:)))

A ti potem dajo še nadomestnega za nadomestnega?[/quote]

Ne, potem si pač rojen7a pod nesrečno zvezdo in je avto zate preveč občutljiva zadeva. Uporabljati začneš avtobus! Edina rešitev.

In potem se ti še v nadomestnega rukne kakšen pijanček:)))

A ti potem dajo še nadomestnega za nadomestnega?[/quote]

Ne, potem si pač rojen7a pod nesrečno zvezdo in je avto zate preveč občutljiva zadeva. Uporabljati začneš avtobus! Edina rešitev.[/quote]

Se pravi, če bi se vate zaletela neka oseba pod vplivom alkohola, ti pa nebi bil popolnoma nič kriv, nebi ti nikoli več sedel za volan in se potem celo življenje vozil z avtobusom?

Ne, potem si pač rojen7a pod nesrečno zvezdo in je avto zate preveč občutljiva zadeva. Uporabljati začneš avtobus! Edina rešitev.[/quote]

Se pravi, če bi se vate zaletela neka oseba pod vplivom alkohola, ti pa nebi bil popolnoma nič kriv, nebi ti nikoli več sedel za volan in se potem celo življenje vozil z avtobusom?[/quote]
Ne, jaz ne. Če bi bila odvisna od busa, bi bila zame to kazen. 🙂

LOL, kr tolaž se :)))))

New Report

Close