Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mučni medeni mesec

Mučni medeni mesec

Monaški Albert in njegova nevesta imata pa res fajn medeni mesec – stanujeta vsak v svojem hotelu, 16 kilometrov narazen. Ljubezen pa taka!

[b][u]zelo žalostno[/u][/b]

kaj pa je tu presenetljivega?

pa saj veš, da so ljudje iz visokega sloja vedno spali v ločenih spalnicah :))))))))

No, saj sta že pred dnevi prišla nazaj s potovanja. Ker mora Albert na test očetovstva:)

Kako fajn zgodbice za čas kislih kumaric, ko se prav nič ne dogaja.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj? Saj ste že tolikokrat pisale, da spite v ločenih spalnicah. In je potem čisto vseeno ali je to samo čez hodnik ali pa 100km stran. Aja, seveda je žalostno, vas je na kaj spomnilo?

Žalostno je to, da se je ona žalostna poročila. Nekako drugače je, da se poročiš ves zaljubljen in v upanju na dolgo skupno življenje, z leti pa to nekako zbledi, kot da pa se že poročiš v takem stanju. Ampak očitno njej denar preveč pomeni.

ah neeee
to je bila pač evropska poroka, brez pocukranih sentimentov, tako kot pri ameriških

meni se zdi pa skrajno bedno, da se ženska poroči z nekom, ki jo očitno vara on line. Jasno je tudi, da bo poskusila imeti z njim otroka.

Nekatere žrtvujejo vse za denar. kakšno samopodobo ima, me zanima.

tako, kot ločene spalnice so tudi izvenzakonska razmerja nekaj povsem običajnega v visokih krogih.
zvestoba je vrlina le v nižjih krogih… za visoke to ne velja.

A nimata neke pogodbe, da se ne smeta ločiti prej kot v 5 letih od poroke? Sicer ona izgubi pravico do denarja, … No, očitno je preračunala, da se ji splača biti žalostna 5 let, nato pa vesela 45 let.

Kaj pa je narobe z ločenimi spalnicami? Kaj, če imata pač različne spalne navade in zaradi tega v skupni spalnici oba trpita (ali pa samo en)? A misliš, da se imata dva potem manj rada? Jaz imam svojega še veliko rajši, ker mi njegovo smrčanje ne najeda. Ko sva še spala v isti sobi, sem bila pa zjutraj včasih takooo besna nanj, da sem se težko normalno pogovarjala z njim, pa revež sploh ni vedel zakaj.

Ja, pol pa OK, kaj je pol narobe, če unadva spita ločeno?


16 kilometrov med eno in drugo spalnico. če se ti zalušta seksa, ne moreš samo požvižgat

Saj najbrž nista sama v hotelih.

Pravzaprav ni nič narobe, če spita ločeno, edino za mladoporočence prve dni je pa malo hecno no, pa da potem še ves svet to izve.
Saj je jasno, da je bila to kravja kupčija.
Me zanima koliko časa bo zdržala kljub velikim denarcem, ki so v igri. Najmanj pet let po pogodbi mora, ker sicer ne bo imela skrbništva nad morebitnimi otroci, ki se bi rodili v teh petih letih.
Ni čudno, da je hotela pobegniti, jaz kaj takega ne bi podpisala. Sploh bi si lahko našla kakega mlajšega in lepšega, ne pa tega osla, ki še kondomov ne uporablja, bljak. Ne vem, če so tisti miljoni, ki jih je dobila, toliko vredni.


aja, ti misliš, da bi ona lahko bodigarda ponucala, on pa tako nima problema s tem?


to niso medeni tedni, če se mladoporočenca niti vidita ne (ločeno spanje je v tej temi sarkazem, če še nisi ugotovila)

On ima še manj problemov s tem, očitno :))))

Ona je omožila princa, zato je spanje v ločeni spalnici pravi mačji kašelj…bolj se imajo za zamisliti tiste, ki spijo ločeno, pa še revežu prostovoljno plačujejo.

Prisilili je v poroko tudi niso, žalosna ali ne, je pred poroko vedela, koga bo vzela.

Škoda, da si navadne Slovenke bremenimo svoje možgančke z lepo princesko in živahnim Albertom. Očitno pa je, da se je grozno težko odločil osrečiti eno ženšče z nazivom princeska, saj je to od njega oče pričakoval že pred 15 leti. Verjetno se je tokrat našla takšna, ki je bila pripravljena sprejeti določene pogoje za ceno naziva in statusa.

New Report

Close