Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

DRUSTVO ZA POMOC:::

Default avatar

david

A veste kje obstaja kje kaksno drusto, ki rabi pomoč - sodelavca - za izvajanje svojih akcij!
Ni važno, če gre za drustvo za pomoc zasvojenim, duševna stiska,...

Mam sam prevec casa, pa bi rad kako pomaga (po telefonu, nega na domu,...l!!!
Default avatar

AtaSmrk

Poglej na , če je kaj zanimivega.
Default avatar

katarina

vem, da v Sloveniji primanjkuje terapevtov oz. svetovalcev za odvajanje od alkohola.
Default avatar

katarina

mislim, da bi te bili v vsakem društvu ali na telefonu v stiski veseli!
Pohvalno!
Default avatar

ajda

če bi rada prostovoljno delo: telefoniraj ali oglasi se na Visoki šoli za socialno delo (Topniška 33, Ljubljana). Se zmeeeraj kaj najde. Telefoniraj v referat ali pa si oglej oglasne deske na šoli.
Trenutno vem, da v kriznem centru potrebujejo nekoga (če te zanima)...glede sos telefonov je pa tko, da moraš najprej nekakšen tečaj narest in kolikor vem si ga moraš še sama plačat...
lp...aja, pokliči tudi na Unicef (tam sem jest delala delavnice po osnovnih šolah), samo se začne z začetkom šol. leta (september) , ker je najprej seminar (vse oni plačajo, tudi potne stroške... pa še res fejst ljudje so tam!) toplo priporočam.
Default avatar

Dharma

Že več kot eno leto delam na enem od takih društev in tečaja ni treba plačat!!!

lp
Default avatar

ajda

ok, sej sem rekla, da kolikor jest vem. Ni nujno, da je povsod tako, ampak pri nas na soli smo imeli obvezno prostovoljno delo za opravit in vem, da tisti, ki so se prijavili za delo na sos telefonu, so mogl dat (okrog 8.000) za tecaj in neko skripto.
Default avatar

Dharma

Pol je bil to drag hec. Pr men je bilo vse brezplačno in sem zelo vesela, ker mi daje to delo velik energije in se počutim res koristno :)))

Hej, lep dan ti želim ;))))
Default avatar

ajda

tudi tebi lep dan! sej, ti si res taka dušica, res lepo, da takole prostovoljno pomagaš...
lp
Default avatar

sara*

Spodaj imaš nekaj telefonov, pokliči jih in vprašaj če te potrebujejo,škoda da nisi napisal za katero območje te to zanima:

svetovalni center za otroke Lj.: 01/5837500
drustvo telefon SOS za ženske, otroke, žrtve nasilja:080 1155
Stigma, aids, droge:02/2419999
duševna stiska:01/5209900
zaupni telefon:01/2349783
TOM, za otroke , mladostnike:080 12 34
Sopotnik:080 22 23
Samarijan :080/11 13

Lepa gesta od tebe! Pohvaljeno in srečno!
Default avatar

david

Ja hvala za nasvete! Grem se ta teden v napad!

Na katerem podrocju pa mislite, da bi najlažje začel?
Alkoholizem, dusevna stiska,...

Dharma kje pa ti delas, ce ni skrivnost (podrocje dela)

Hvala vsem za odgovore
Default avatar

Roby

Jaz bi tudi kaj zakšnega počel, greva skupaj??
Default avatar

david

Ni panike! Povej na katerem mailu si dosegljiv!