Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko ste ali boste zapravili za dopust

koliko ste ali boste zapravili za dopust

Jaz 5 oz. 6 dni hotel Kvarner, polni penzion, 400 eur za dve osebi. Sem prištela tudi denar za pijačke in “igračke”. Toliko na prvem prvem dopustu. Polni penzion sem vzela, ker je zame dopust le, če ne kuham in pripravljam hrano, pa tudi precej lačni smo, ker smo tudi drugače aktivni na morju -poleg kopanje, še kolesarjenje, rolanje, kakšna odbojka na mivki …

Naš strošek je pavšal, ki si ga delimo s še eno družino, pot do morja in nič drugega. Hrano nesem sabo, jemo kot doma in to je to. Na pijače ne hodimo, mogoče kak sladoled, pivo,…ampak ne pretiravamo. Zapravimo praktično nič.

A mi poveš, kater hotel je to, da je tako oceni?

vsi hoteli + trajekt cca 1000€ – v hotelih samo zajtrk… koliko nas bo prišel še prevoz (beri bencin) in pa prehrana ter ogledi… bom pa seštevala naknadno…

Joj kako češko je tole troganje hrane na dopust.

5 oz. 6 dni, polni penzion za dve osebi stane samo 400 €???

Joj kako češko je tole troganje hrane na dopust.[/quote]

Hja, pa naj bo Češko. Mi prav dol visi. Čez leto imam dovolj šopingiranja in zajebancij po štacunah, pa še delam na takem mestu, da me prav en klinc briga, kaj si ti misliš. Mi na kraj pameti ne pade, hodit tam v štacuno po neko hudo nabavo. Vse bistvene stvari zmečem v avto in na cilju premečem v prikolo, dam noge u luft in si odprem mrzlo pivo. Grem samo po kruh na vsake 3 dni in to je to.

5 oz. 6 dni, polni penzion za dve osebi stane samo 400 €???[/quote]

Še manj :-))) Ja, prej rezervirali, pa preko enega društva smo šli.

Joj kako češko je tole troganje hrane na dopust.[/quote]

Hja, pa naj bo Češko. Mi prav dol visi. Čez leto imam dovolj šopingiranja in zajebancij po štacunah, pa še delam na takem mestu, da me prav en klinc briga, kaj si ti misliš. Mi na kraj pameti ne pade, hodit tam v štacuno po neko hudo nabavo. Vse bistvene stvari zmečem v avto in na cilju premečem v prikolo, dam noge u luft in si odprem mrzlo pivo. Grem samo po kruh na vsake 3 dni in to je to.[/quote]

ja itak to je razlog ha ha ha

Ja pol pa svizec zavije čokolado….

Uživajte v gledanju reklam, te so zastonj!

nekaj sva že, večino še bova, vse skupaj naju bo zneslo nekje 1500€. kot vsako leto.

Ne vem točno račumo pa cca 1500 eur, tako kot vsako leto. Letos bo kaj več, ker gremo za 10 dni. Večinoma smo vzeli polni penzion, letos bomo kosilo sami kuhali. Smo pa štirje – skoraj odrasli:)

Na žalost taka cena ne obstaja niti spomladi, v sezoni pa sploh ne. Pa še polni penzion in še pijačke… Res imaš bujno domišljijo.

350 € na osebo, polpenzion, naslednji vikend greva za en teden. hrvaška, hotel tri zvezdice.

Približno 6.000 EUR za oba.

Pojma nimam 🙁

Dober mesec nazaj sva bila spodaj 10 dni, lasten vikend.
Jest sva hodila ven malo več kot doma, kupila sva novo sedežno za na teraso, 2x sva šla na celodnevno raziskovanje vojaških utrdb Pule in okolice ter sva za to najela vodiča (ker pač imaš na tak način dostop do za javnost zaprtih con), nisva niti poračunala, koliko je vse skupaj stalo.

Enako bo zdaj, greva v petek za dobra dva tedna.
Spet z vodičem, vojaško podzemlje Pule in pa zaprte cone Brioni, 2 dneva. Če bo kaka dobra predstava, bova spet šla v Teater Ulysses, mogoče bova kupila karte, mogoče bova dobila vstopnice od lastnika. Mogoče kak film na filmskem festivalu. Stacionaža za 2 surfa v surf centru za 2 tedna… kaka večerja zunaj, hrana pa spodaj v trgovinah ni nič dražja kot pri nas in tudi doma je treba jest.. goriva ne računava..

Na žalost taka cena ne obstaja niti spomladi, v sezoni pa sploh ne. Pa še polni penzion in še pijačke… Res imaš bujno domišljijo.[/quote]

Kaj naj rečem, če kdo ne verjame, pa naj ne verjame … se mi pa fajn zdi, da je zelo poceni, ker sploh nisem drugje gledala cene, tako da očitno smo res dobili enkratno ponudbo …

Jaz verjamem. Preko raznih društev ali firm, ki imajo počitnikovanje preko sindikata, se še najdejo ugodnosti.

Jaz sem šla s penzionisti za 1 dan na Madžarsko za ceno 30 ojrov, vključeno je bil en sendvič s pijačo, malico v eni kleti in kosilo v eni oštariji. Bilo je super, samo mi je bilo out, ker so govorili, kolk da imajo mlado penzionistko med seboj.

Le za pijačke in sladolede ter ostale prčkarije, če jih boste želeli samo v razumnih mejah, se moste morali stegniti kar globoko v žep.

11 dni apartmaja v Dalmaciji 550€, dobrih 100 € trajekt, pa ziher je šlo še enih 600 € ali več za zraven, predvsem za hrano, ker sva v glavnem jedla zunaj.

450 EUR za apartma z bazenom, kuhali smo sami in je hrana približno isto, kot doma, 2 x po 40 EUR nabave za 9 dni, edino bencin nas je prišel mal več, ker smo se vozili po izletih in ogledih. Kolikor mi je do zdaj uspelo nabrat računov, je za vse 4 zneslo ooli 1.300 €, pa smo imeli mega dopust.

Druga polovica avgusta – 2 odrasla, 2 otroka Brač 10 dni = 720 € (apartma, trajekt, taksa, avtocesta, bencin).

Hrana s seboj, ker nam tako paše. Za doli pa še cca 200 €

Slo. obala … gremo v začetku avgusta za 10 dni, 2 odrasla + 2 otroka … apartma ( soba, kuhinja, terasa ), imamo 1000 evrov na razpolago od tega je apartma 220 evrov, nekaj gre za prevoz, ostalo je za hrano in pohajkovanje … pa ne verjamem, da bomo čist vse zapravili ….

New Report

Close