Forum.Over.Net

Starševski čvek

novigrad pri zadru

Default avatar

minca33

živijo,

odločamo se za dopust v Novigradu pri Zadru, v app. Kdo pozna ta kraj, se kaj dogaja zvečer tam, kakšne so plaže, je kaj primerno za otroke?

Hvala za odgovor
Default avatar

mogoče pomota

Ne poznam, čeprav redno hodimo v okolico Zadra. A si prepričana, da je Novigrad? Mogoče je Biograd??
Default avatar

Topsy

Novigrad je pred Zadrom, gres dol iz ACja dva odcepa prej. To je ob tistem delu morja, ki mu recejo tudi novigradsko morje in je loceno od ostalega s pprelivom v Maslenici in znamenitim mostom tam. Morje je manj slano, ker se vanj izlo a Zrmanja. Mi smo se v njem kopali pred 14 dnevi, pa je bilo ok.
Default avatar

bila tam

mi smo bili tam pred leti. To je mirna ribiška vas, nič se ne dogaja, zelo, zelo je mirno. Bili smo v aparhotelu agava. Plaža del betonska, nekaj prodasta. Skratka nam je bilo zelo všeč, samo sence ni oz. jo je zelo malo. Na srečo smo pri aparthotelu dobili senčnike in ležalnike. Drugače je pa res zelo mirno, nič nočnega življenja, vsaj pred 3 leti je bilo tako
Default avatar

nikakor

Žalost, morje umazano, tam je pravzaprav en veeelik zaliv, ki se mu reče Posedarsko morje in ni velikega pretoka vode. Do Zadra je kar enih 15 km, ne vem točno. Meni ni všeč.