Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čiščenje črevesja

čiščenje črevesja

Pozdravljeni, upam, da je kakšna oseba tukaj, ki se spozna na farmacijo. Zanima me namreč, ali obstaja kakšno zdravilo, ki prečisti črevesje podobno klistirju? Hvala za pomoč

1 liter donata spiješ v 15 minutah

Grenka sol, kupiš jo v lekarni!

Kombinacija oljčno olje, grenka sol, limona… prečisti črevesje in nesnago iz žolča, odvaja pesek iz ledvic .

Poletje na školjki 😀

Evo tu… ja, pa jetra spuca:

http://vizita.si/clanek/bilke/naravno-ciscenje-jeter.html

Najprej da razjasnimo, da klistiranje ni nič posebno čiščenje črevesja. Sčisti, pa še to različno do človeka do človeka (meni npr. ni nič delovalo, ko so mi dali klistir pred porodom), le zadnji del črevesja. Torej blažev žegen, če govoriš o čiščenju kot takem. Bolj te bo pregnala kakšna odvajalna tableta.

Donat nekatere blazno požene, kar pa še ne pomeni, da “spuca” črevo. Mnoge požene, vendar izločijo le “Donat”, ne pa dreka.

Grenka sol je navadno odvajalo. Name nima posebnega učinka.

Jetra sem kao pucala že parkrat (oljčno olje, grenivka, grenka sol), pa ni bilo niti kaj pretiranega “sranja”, kamenčkov pa sploh nobenih. Drugi pa ja, so “srali ko vidre”, oprostite izrazu.

Neko malo bolj konkretno čiščenje črevesja (a popolno ne more biti, saj ga vsak dan znova polniš) lahko narediš s kakšnim Detox programom. Tega je v tujini na voljo kar precej. Sem ravnokar delala enega Detox 1 + Detox 2 in sem bila zelo zadovoljna (če te zanima, si to vtipkaj v googel, pa najdeš proizvajalva,; je iz VB), ker imam sicer kar težave s prebavo. Ali pa kaj na temo “Colon Cleasener”, vendar res, čudežev ne pričakuj.

Če pa ti je le za kakakt, ko si občasno zaprta, bo pa kakšen Verolax odličen; relativno nežno, neboleče, če se držiš navodil. Pač vse, kar vsebuje Seno + kakšnega blažilca krčev.

Namesto klistirja lahko komot uporabiš odvajalno svečko. Učinek je podoben – spraznil se bo spodnji del črevesja. To so mi dali tudi pred ginekološko operacijo na GK LJ.

Najbrž da ti najbolj učinkovito spuca črevesje tisto, kar ti dajo za popit pred kolonoskopijo. Ti bo znal povedati kdo, ki je na tej preiskavi že bil.

Ne jest (to je zelo pomembno, biti tešč), pa velike doze grenke soli + donat…
Vendar se zavedaj, da s tem spereš kar velik del črevesne flore in večina ima potem šele težave z odvajanjem …

Kakšnega dimnikarja si omisli, da ti popuca gnojno jamo.
Ali pa se obrni na mojstra ki zna popucat auspuh.

Kolonhidroterapija

New Report

Close