Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cena striženja 2-letnika in 14-letnice – koliko za oba?

cena striženja 2-letnika in 14-letnice – koliko za oba?

V petek sem odpeljala svoja otroka na striženje. S sinom ni imela veliko dela, ker ima zelo malo las, v bistvu je parkrat zarezala, s 14 letnico se je ukvarjala malo dlje. Plačala pa sem 25 EUR, kar se mi zdi pa veliko.

Koliko stane striženje 2-letnika in 14-letnice pri vas? Tako da malo primerjam.

Odvisno : plačam od 2 do 6 e

na našem koncu bi plačala par evrov manj. za dečke je pol manj kot moško striženje to je nekje 5-6€, dekliško je pa malo manj kot žensko striženje, ki je potem nekje 15€, se pravi, da bi te stalo 20-21€. 4€ manj kot si ti plačala. ni dosti razlike

Pri nas stane otroško striženje 7 €, žensko (na suho) pa 10. Plus pranje glave, ki je ene 3 € na osebo (se mi zdi). Približno enako, torej.

Ljubljana – 11 in 4 letnica, oprani lasje doma, izključno striženje, za obe 14 eur.

Jaz sem zadnjič peljala 2-letnico, ki smo ji kar skrajšali laske, uredili frizurico, pa sem dala zanjo 5 €. To je otroško striženje. Za žensko striženje kratkih las dam pa sam pri istem frizerju 35 €. Otroško se mi ne zdi drago, še posebej ker jo je res lepo ostrigel.

Jst dam za striženje punčke po 10€. Preveč.

Uh, pri nas dam za 13letnic – samo striženje – 18 eur …. za 3letnika pa 9 eur … torej 27 eur – še več kot ti

Pred dvema letoma sem peljala mojega takrat enoinpolletnika in štiriletnico k frizerki, kamor sem prej redno hodila 10 let. Računala mi je 32€. Verjetno lahko sklepate, da sem takrat bila zadnjič tam. Pa to ni velemesto Ljubljana, ampak “slovenski srednji zahod”.

New Report

Close