Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako starši svoje najstnice lahko spustite na Rock Otočec?

Kako starši svoje najstnice lahko spustite na Rock Otočec?

Gledam fotke z Rock Otočca, cel kup očitno nepolnoletnih punc, ki se tam pijane valjajo po blatu, se pustijo fotkati v kopalkah, se lizarijo z drugimi puncami (da me ne bo kdo narobe razumel, nimam nič proti istospolni usmerjenosti, ampak tisto je čisti šov v pijanosti), z mokrimi majicami, očitno pijane (ali zadete) kričijo na koncertih. Si ne predstavljam, kako jih starši spustijo tja? No, saj v bistvu tudi nepolnoletni fantje nimajo tam kaj iskati.

no ja, ne meči vse v isti koš, v svojih časih sem se redno udeleževala R.O, tudi po blatu smo se metali oblečeni seveda, je en poseben čar in tudi sam festival se mi zdi super in bi še šla vendar sem za tja že malo stara. Mati mi je pa enostavno zaupala, kaj pa je hotela drugega, če me ne bi pustila, bi že našla način, ker je bila želja prevelika.

Dvomim, da si prestara, ker na fotkah sem videla kar nekaj dojenčkov, otrok, ki so tam zagotovo s starši, ki očitno niso prestari.

Ni mi pa jasno to, kar pišeš, da če te mama ne bi pustila, bi že našla način. Če starši 15 let stari punci rečejo ne, je to po moje ne, kakšni drugi načini, beg od doma?

nova
Uredništvo priporoča

jah al se pa kej zmisliš, enkrat vem da se zmislila, da grem k prijateljici za vikend v NM, šla sem pa prav z njo v Portorož ker je bil en super koncert. Ampak načeloma nisem imela težav, da me ne bi pustila, vedno sem se držala dogovora in nikoli domov hodila pijana ali zadeta. Pobegnila sem pa samo enkrat in je blo brez veze, ker sem se bolj ukvarjala s tem da me dobijo, kot s sami žurom, tako da sem tudi šla zelo kmalu domov.

Ti avtorica posta, očitno nikol nisi bla na rock otočcu, in sprašujem se, če si sploh bla kdaj kje zunaj, kjer se malo več dogaja, kot pa v zaprtih klubih?
Ene ste res tako omejene, no….
Če bi bla kdaj tam, bi ti valanje po blatu, norenje ob glasbi in pitje blo čist neki samoumevnega…
To vse skupaj je pač okolju primerno, je v naravi, a misliš, da v klubih se pa ne opijanja, lizari po vseh mogočih wc-jih, nori ob glasbi, itd. Poleg tega rock otočec za mali dnar nudi veliko več, kot sam to, kar ti tu na slikah vidiš…
Pa dobr kolk si ti stara?

A je tako težko razumet, da jaz nimam nič proti Rock Otočcu, da se mi samo to zdi neprimerno za mladoletne.

verjemi da se po klubih dogaja dosti več piz****** kokr na rock otočcu….itak pa bojo novinarji pofotkali in predtavili samo to plat, ker sex se prodaja v taki ali drugačni obliki =)

Seveda, vse je normalno, potem pa ko so težave zaradi traparij in alkohola, so pa vsi drugi krivi, samo starši ne, ki so petnajstleltnice pustili na prireditev.

Dajte se “moderni” starši, ki ste hkrati zaplankani, držat načela “go with the flow” in pustite mladini mal dihat…dost bolj ga bodo v real lajfu najebali tisti, ki jih držite na ketni…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ja, DRRR, seveda. Dovoliti vse. Potem pa dobiš otroka, kakršen je tale na fotografiji. Še dobro, da ga starši ne morejo prepoznati. Bi se pogreznili od sramu v zemljo.

Spet starši, starši, starši….vsak človek je individualist, egoist, samostojno bitje in vsak odgovarja sam zase…

Me vsakič razpizijo tastari, ko jih opazujem kako ravnajo z otrocmi(različnih starosti), ko da so iz stekla…pazi to, pazi ono, oči na pecljih, itd…ja resno no, dejte mal roke stran od otrok…buška gor al dol, še sto jih bo, pa še kej zlomnjenega tud…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pa kdo govori o buškah, kdo govori o igri, kdo govori o tem? Govora je o pijanih in zadetih najstnikih.

kako pa veš da je to mladoletna rit z zastavco?

kako pa veš da je to mladoletna rit z zastavco?[/quote]

A je važno?

Butara, a ti ne kapiš, da se najstnikom enkrat mora sfuzlat, če so skoz na ketni…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Butara, a ti ne kapiš, da se najstnikom enkrat mora sfuzlat, če so skoz na ketni…[/quote]

Tudi mene so starši držali precej na strogo, pa se mi ni sfuzlalo. A sem mogoče za v muzej, kot edina te vrste, ker se mi ni sfuzlalo? Pa poznam še kar precej novodobnih staršev, ki tudi držijo deco bolj na kratko, pa se jim tudi nič ne fuzla.
Tako da, ne posplošuj. Nič se jim ne bo sfuzlalo. Fuzla se tistim, ki imajo polne riti vsega, pa ne vejo več kaj bi delali od preseravanja, pol pa grejo na take rock otočce, da se jim sfuzla do konca.
Zame to tudi ni normalno in pika. Pa še marsikomu drugemu ne. Takšne stvari pač zagovarjate tisti, ki ste bili v mladih letih isti, pa ste se komaj pri 35-ih zresnili.
Ostali, ki nismo imeli staršev, ki bi nam filali riti z denarjem, smo se morali zresniti že pri 15-ih in skrbeti zase. Kako smo si postlali, tako sedaj tudi spimo-nihče nas ni ujčkal niti nismo
živeli v mama in ata hotelih od 35. leta, kot se to dogaja danes sfuzlancem.

kako pa veš da je to mladoletna rit z zastavco?[/quote]

A je važno?[/quote]

men ne…..

Butara, a ti ne kapiš, da se najstnikom enkrat mora sfuzlat, če so skoz na ketni…[/quote]

Tudi mene so starši držali precej na strogo, pa se mi ni sfuzlalo. A sem mogoče za v muzej, kot edina te vrste, ker se mi ni sfuzlalo? Pa poznam še kar precej novodobnih staršev, ki tudi držijo deco bolj na kratko, pa se jim tudi nič ne fuzla.
Tako da, ne posplošuj. Nič se jim ne bo sfuzlalo. Fuzla se tistim, ki imajo polne riti vsega, pa ne vejo več kaj bi delali od preseravanja, pol pa grejo na take rock otočce, da se jim sfuzla do konca.
Zame to tudi ni normalno in pika. Pa še marsikomu drugemu ne. Takšne stvari pač zagovarjate tisti, ki ste bili v mladih letih isti, pa ste se komaj pri 35-ih zresnili.
Ostali, ki nismo imeli staršev, ki bi nam filali riti z denarjem, smo se morali zresniti že pri 15-ih in skrbeti zase. Kako smo si postlali, tako sedaj tudi spimo-nihče nas ni ujčkal niti nismo
živeli v mama in ata hotelih od 35. leta, kot se to dogaja danes sfuzlancem.[/quote]

Lej, eno so extremi, drugo je pa žuranje na polno od 15-leta naprej…kakšna đola vmes pade, pa moped brez čelade, izpita, registracije, vsi pijani ob petih zjutraj domov, babe ganjali do nezavesti, hodili v Adrio kamp Ankaran, mrtvo pijani en teden skupaj, počelii same pizdarije.., itd..

Hočem ti povedat, da takrat ko mularijo najbolj razganja, ji je treba dat proste roke…ti očitno niti približno nisi imela take odbite mladosti in se ti zdej pri teh letih take fotke gravžajo…nam, ki smo dali pa že marsikaj skoz, je pa to čist nekaj normalnega…

ps: pa smo žurali skoraj brez keša in pri 19-ih sem šel na svoje! Zadovoljna???!! Butara!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tudi mene so starši držali precej na strogo, pa se mi ni sfuzlalo. A sem mogoče za v muzej, kot edina te vrste, ker se mi ni sfuzlalo? Pa poznam še kar precej novodobnih staršev, ki tudi držijo deco bolj na kratko, pa se jim tudi nič ne fuzla.
Tako da, ne posplošuj. Nič se jim ne bo sfuzlalo. Fuzla se tistim, ki imajo polne riti vsega, pa ne vejo več kaj bi delali od preseravanja, pol pa grejo na take rock otočce, da se jim sfuzla do konca.
Zame to tudi ni normalno in pika. Pa še marsikomu drugemu ne. Takšne stvari pač zagovarjate tisti, ki ste bili v mladih letih isti, pa ste se komaj pri 35-ih zresnili.
Ostali, ki nismo imeli staršev, ki bi nam filali riti z denarjem, smo se morali zresniti že pri 15-ih in skrbeti zase. Kako smo si postlali, tako sedaj tudi spimo-nihče nas ni ujčkal niti nismo
živeli v mama in ata hotelih od 35. leta, kot se to dogaja danes sfuzlancem.[/quote]

Lej, eno so extremi, drugo je pa žuranje na polno od 15-leta naprej…kakšna đola vmes pade, pa moped brez čelade, izpita, registracije, vsi pijani ob petih zjutraj domov, babe ganjali do nezavesti, hodili v Adrio kamp Ankaran, mrtvo pijani en teden skupaj, počelii same pizdarije.., itd..

Hočem ti povedat, da takrat ko mularijo najbolj razganja, ji je treba dat proste roke…ti očitno niti približno nisi imela take odbite mladosti in se ti zdej pri teh letih take fotke gravžajo…nam, ki smo dali pa že marsikaj skoz, je pa to čist nekaj normalnega…

ps: pa smo žurali skoraj brez keša in pri 19-ih sem šel na svoje! Zadovoljna???!! Butara![/quote]

Se mi gravža, in še marsikomu drugemu tudi. Kje pa se je to dalo žurat brez keša? Ker takega mesta žal res ne poznam.

Kot mama se mi zdi malo neprimerno za mladoletne,ampak taksen je danes svet…kaj hoces tko je,pustmo mladim naj dihajo svobodno,ne jih ‘tepst’ s prepovemi,saj jih bo ziuljenje se dost teplo!!!

Kot mama se mi zdi malo neprimerno za mladoletne,ampak taksen je danes svet…kaj hoces tko je,pustmo mladim naj dihajo svobodno,ne jih ‘tepst’ s prepovedmi,saj jih bo ziuljenje se dost teplo!!!

New Report

Close